+2 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Evlilik yıldönümümüze 1 ay var kızlar eşime az önce öyle üstü kapalı sordum dalgasına alarak ne zaman evlendik falan diye hatırlayamadım dedi üstüne birde hatırlamadığı için niye soruyorsun sorunca ne oluyor diyo bana. Ama daha 11 aylık evliyiz belki 3 5 yıl sonra bu kadar önemi kalmayacak ama daha ilk evlilik yıldönümünü kutlamadik bile. Bir çoğunuz amaaan gereksiz diyebilir benim için gereksiz değil ama sonuçta yılda bir kez gelen birşey ve insan biraz hatirlanmasini istiyor. Asla kimseyle eşimi kiyaslamam iyi ki evlenmişim onunla ama hatırlayıp sürpriz yapanlara da imrenerek bakiyorum keşke bende böyle şeyler yaşasam diye :( trip falan atmadim eşime kapattım konuyu ama biraz üzüldüm içimde açıkçası  :( 

23 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlk evlilik yıldönümü önemli ya kim ne derse desin
(262 puan) tarafından
Evet canım bencede ben zaten yıllar sonra ne olacağını bilemem ki belki ben bile unuturum çocuktan falan ama bu daha ilk inşallah unutmaz
(14,025 puan) tarafından
Ona belli et canım gerekirse tarihi hatırlat birşeyler istediğini belli et yapmazsa onun öküzlüğü
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canm takma ya erkekler oyle vala benimkide oyle
(262 puan) tarafından
Yok canım takmıyorum da insan ister istemez biraz üzülüyor. Ne bileyim kocası yapanlar hakediyoda biz mi haketmiyoruz diye düşünüyorum
+1 oy
tarafından

Evlilik yıl dönümü nün gününü karıştıran ve 2 gün önceden kutlayan ben sonra eşime kutlamadi diye tirip atan ben gününde kutlayan eşim.   Böyle seylere takılmayın.  Çünkü bizler bile unuta biliyoruz.  ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Şimdi bana. Deseki. Nişanın kaçı eşime sorarım. Nisan kaçtı diye 

(262 puan) tarafından
O sizsiniz :) ben unutmam..
tarafından
Sizlik bizlik bir şey değil anlatmak istediğim.  Erkek veya bayan fark etmiyor. İnsan unuta biliyor.
(262 puan) tarafından
Ben hatırladığım için karşımdakinin de aynı değeri vermesini istiyorum. Siz kendiniz de hatırlamadığıniz için size farklı gelebilir benim bu postu açmam ama ben önem veriyorum :)
(601 puan) tarafından
canim inanki yıllandıkça coluk cocuk olunca sende unutacaksin
(262 puan) tarafından
Kız o zaman unutayım tmaam ama daha ilk evlilik yıldönümü
+1 oy
(161 puan) tarafından
Belkide sormayı istememesi sana sürpriz planlıyordu ve sen sorup sürprizi bozuyorsyn. Bekleseydin eğer günü geldiğinde hatirlamamissa o zaman böyle bir pstda haklı ola bilirdin. Birazda kocalarımızı anlamamız gerek
(262 puan) tarafından
Bana sürpriz yapamaz canım görevde 1.5 ay sonra gelecek ben zaten öyle bişey beklemm sadece bir çiçek gönderse bile dünyalar benim olur unutkanlik olduğunu biliyorum ağzını arayayım dedim hiç yanilmadim malesef
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ay ilk seneden de unutulmaz ki. Haklısın valla. 

Ama ben olsam öyle ima etmek yerine yüzsüzlüğe vururdm. bi dahaki ay yıldönümümüz ne alicaksn bana ne yapicaz plan yapalm derdm. İşimi şansa bırakmazdım :D 
(262 puan) tarafından
Böyle dedikten sonra ben şansa bıraktım valla canım :) tribi atarım yanj ozaman
(2,075 puan) tarafından
Net bi şekilde unutur :D trip planı yap kendine
(262 puan) tarafından
Ahahaha:)))) 1 aya anca biter planım :)
0 oy
tarafından
Hicde gereksiz değil bana göre önemlidir özel günler bizimde 11 gün var 4 yil olacak inşallah unutmaz ses çıkmıyor ama 
(262 puan) tarafından
Unutunca bişey de elinden gelmiyor ki sinir oldugunla kaliyosun malesef :((
0 oy
(181 puan) tarafından
Şimdi ben de sordum ne bileym unuttum dedi erkekler hep aynı :-)
(262 puan) tarafından
Evet hatırlayan sürpriz yapanlar hangi dünyalı onu merak ediyorum artık :)
0 oy
(359 puan) tarafından
Er yada geç olcak olan bu canım seninki erken alıştırmaya başlamış tarih unutma bizde yok ama 7 senelik evliyiz bu sene evlilik yıldönmde hiç bişey göremedim :) çiçekten hediyeden geçtim eve alınan bir bardak bile hediyeye dönüşüyor zamanla onların gözünde :) 
(262 puan) tarafından
Keşke öyle olmasa canım :( elden de bişey gekmiyor ki :)
0 oy
tarafından
Eşinde b12 eksikligi yoksaayip etmiş
(262 puan) tarafından
Unutkanlık var ama bir tane de karısı var yani
tarafından
Bilemedim simdi ama basta nasi gidiosa oyle gider. Bugunleri onemsiyorsan simdiden ver mucadeleyi
0 oy
tarafından
Bizde 26 da evlendik benimkide karistiriyo bakalim cicek bkliyorum  bu ay dogum gunum bileklik aldı temmuzun 23 ude dogumum olcak hepsi ic ice giriyo buyuk bi hediye beklemiyorum skışığız ama bi cicek alabilir :)
(262 puan) tarafından
Valla bende büyük bişey beklemem canım daha geçen hafta 7.000 liralık telefon aldı Allah razı olsun bende sadece çiçek bekliyorum
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben de hatırlamam böyle günleri inşallah eşim de bana bozulmuyodur ya:d
(262 puan) tarafından
Ahaha :)) inşallah canım tepkisini belli ederdi heralde :)
0 oy
(601 puan) tarafından
belki bilerek öyle söylemiştir hatirliyodur belki sonucta 1 ay kalmis yildönümüne bi süpriz yapacaktir belki yada bir hediye alacaktir bence ilk sene hic kimse unutmaz diye zannediyorum 
(262 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım istediğim bı buket çiçek onunla bile çok mutlu olurum
(601 puan) tarafından
biz sadece unutmadiklarini bilelim ufacik birseyle bile mutlu oluyoruz zaten ama onlar bunun farkinda degil
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Unutsa alnına dövme yaptırıp gezdiririm 
(262 puan) tarafından
Güzel fikir :)))
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bizde 10 aylık evliyiz bende zaman zaman sorarım ve hiç bir zman terslmz 6 yilde birliktlgmz var hatta böyle hatirlamamis numrasi ypr bende böyle tatlı tatlı trip atrm sonra gulusuruz ve söyler 
(262 puan) tarafından
Unutkanlık var eşimde biliyorum ama yinede üzüldüm çünkü ilk evlilik yıldönümü daha gelmedi 1 ay var tabi ama inşallah unutmaz
0 oy
(65 puan) tarafından

Yok vallaha o konuda eşimin hakkını yiyemem sordum diyo ki 15 ağustos hiç birşeyimizi unutmaz tam tersine ben unuturum o trip atar:D

0 oy
(48,610 puan) tarafından
kim olsa üzülür büyütmsz belki ama kırılır
0 oy
(427 puan) tarafından
Belki adam surpriz yapacak akışına bırak biraz darlama adami canim unutmus gibi yapiyordu bu kadar çabuk unutmaz
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Evlilik yıldönümü önemli bişey. Eşin belki de hatırlıyor ama sana çaktırmıyor. He baktın unuttu triplen. Böyle şeylere baştan boşver dersen sonrası hiç olmuyor. 
0 oy
tarafından
Biri bana da sorsa ne zaman evlendin diye unutuyorum o an valla 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Ben kutlamam ama bence ilk yili önemli ve kutlamasakda tarihleri bilmek gerek 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,573 göst.
0 oy
6 cevap 480 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu