0 oy
2,038 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Kızlar evlenmek için o kadar badireler atlattikki kendi kendimize herseyimizi yaptık ve şuan düzeltilmiş 3 aylık bebeğimiz var eşim ayrılmak istiyo bana 10 gün süre verdi bebeği sütten kesmem için napcam ben nasıl dayancam kokusuna çok alıştım alıp gitsem gidecek yerim yok nasıl bakicam kalsam adam evi boşaltacam dio ayrılmak istiyo aylardır alışveriş filan yapmio meğer derdi belliymiş sürekli hakaret küfür çok çaresizim nasıl sütten kescem ben ya herkes al çocuğu dicek ama ailem kabul etmio hamileyken de istemedi bebeği ben kıyamadım aldırmadım eşime biri biseh yapmış gibi ya ben onun sevgisi için evlendim beş sene peşimde gezdi benim ben sevmeden evledim sonra sevdim ama şimdi adam beni dusmani gibi görüyor 

63 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bak kuzum okurkn n olursa olsn o evladi birakma birakilirmi evlat ya acta kalsan beraber kalin ve sakin bosanma surunsun bn istemiyrm bosanmak de tazminat davasi ac bileziklerin icin v nafaka vercek mecbr ama sen tamm der anlasmali bosarsan hicbisey yapmaz rahatina bakar sen rahat edemiyceksn oda etmesin anangilde bebeyinkapiya koyacak degil heralda o kadar vicdanszlarsa sil onlarida valilige falan git kurumlara falan gonderrler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yaptın merak ettim
(568 puan) tarafından
Eşime sanırım sağlam bir muska yapılmış nuh diyo peygamber demio ailesi arkamda çok şükür önce Allah a sonra onlara sığındım küçük bir ev bulup hayatıma devam etcem
tarafından
Yok mu bi hacı hoca göstersen valla ben de inanmazdım böyle şeylere biz de eşimle baya kötü olduk bana iğrenç davranıyordu amcam bizi ziyarete gelmişti o söyledi evde kötü şeyler var diye sağolsun okudu etti dediğiniz gibi muska varmış bulduk elhamdülillah şimdi daha iyiyiz
(568 puan) tarafından
Hoca var bulduk ama eşim gitmiyor gitmediği için de adam bişey yapamam diyo
0 oy
(287 puan) tarafından
Nasıl ki kiyamayip aldirtmadiysa kiyamayip birakmicaksinda o bebeğin sana ihtiyacı varken her ne olursa olsun bebeğini bırakma 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 181 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 819 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,060 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,003 göst.