0 oy
894 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Sanırım kafayı yedım .. Kızlar 2 aylık bebegım var. Herkes bana benzetıyor . bı tek kaynanam sankı bana gıcıklık yapar gıbı eltımın oğluna benzetiyor. Eltımle aramız bozuk sevmiyorum. Acıkcası onun oğluna benzemesını istemiyorum çocuğun bır suçu yok ama anası yuZunden benzemesın kızım onlara . bu konu yuzunden elestırı yapan olacak biliyorum ama yazmak ıstedım. 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Gicikliginaaa yapiyordur canimm bunlar hep ayni yaa babasina benzer halasina benzerr amcayaa benzer illa onlarn tarafa benzeyecek yaaa;)

(410 puan) tarafından
Valla ya hepsı mı aynı bunların
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Eltin olabilir o kişi, ama çocuğunun amcasının çocuğu benzeyebilir yani. Amca çocukları tıpatıp aynı bile olabilir. Buluttan nem kapayın bence. 
(13,567 puan) tarafından
+1 ledim seni...
(410 puan) tarafından
Öyle de canım aslında ablamın kızına ve bana benzıyor bırı ablanın kızı aynı dıyınce kaynanam sınır oluyor yuzu dusuyor Allah korusun dıyo bnde onun ıcın sinirleniyorum
(638 puan) tarafından
Canım versene lafını. Ne varmış benim yeğenimde de. İkisi de yeğenimiz mecbur benzeyecek Allah bahtlarını güzel etsin de. Allah içlerine fitne fesat vermesin de bak nasıl anlıyor saçmaladığını. Verin şu kaynanaların lafını artık ya
(638 puan) tarafından
♥️ Teşekkürler
0 oy
(13,567 puan) tarafından

:) başlığında kendin belirtmişsin

(1,949 puan) tarafından
Ovv vurdu gol oldu. İnceden inceden yani laf soktun :))
(13,567 puan) tarafından
Kendi demiş sonuçta .
0 oy
(471 puan) tarafından
Takma canım ya kime benzetirse benzetsin kaynanan. Senin kızın senin yavrun senin kanını taşıyor. Büyüdükçe de değişiyolar. He de geç bence 
(410 puan) tarafından
Evet bılıyorum canım ama onlarla konuşmuyoruz. Bılerek dıyo sankı canımı sıkmak için
(471 puan) tarafından
Olabilir belki tepkini ölçmek için diyodur :)
(410 puan) tarafından
Canım onların konusunu bıle bız açmıyoruz onların afını bile ağzımıza almak istemiyoruz ama bu boyle dıyıp duruyor cocuk bır kere kızımı gormedı gelmiş abısı bunu cok sevwr dıyo bnde nerde gördü de çok sevmıs dedım sustu kaldı :)
(471 puan) tarafından
İyi cevap vermişsin bidaha demez artık :)
(410 puan) tarafından
İnşallah demez canım
0 oy
(185 puan) tarafından
Haklisin cnm gicikligina yapiyorlar benim kaynanamda oyle herkes kizimi bana benzetr o yok sana hic benzemiyr dyr sinir oluyrm benim ona benzemedi diye gicik oluyr ama bir kere laf caktimda annesi benim tabi bana benzick diye sonra bir daha demedi :)
(410 puan) tarafından
Canım aynen ya yegenım bana benzıyor kızımı hem bana hem yegenıme benzetıyorlar esım dıyo aynı sen ve yegenın dıyo Allah korusun yegenıne benzemesın dıyo bıde ona benzemeyecekse onada benzemesın
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Warsin desin o dedi dye benziycek mi canım  çok ufak srun bunlar  çocuğun iyiyse şükret desin dursn bnlara takılma canım 
(410 puan) tarafından
Canım öylede sevmiyorum eltımı sınır oluyorum açıkçası
(3,532 puan) tarafından
Haklisin canım sewmeyince  duymaya bile tahammül olmuyo
(410 puan) tarafından
Aynen ya resmen delı oluyorum
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Eltinin ogluna mi pes ya :)))) bna benziyo falan dese anlicam da neyse :) zamanla degisrki zaten ilk dogdu aniyla suani bir degldr 2 ay sonraki halide bir olmaz canim birak kim ne derse desin saglikli olsun yetrki
(410 puan) tarafından
Canım  degısıyor ama ozellıkle herkes burnunu bana benzetırken araya gırıyor yok torunuma benzıyor burnu dıyo araya parazıt yapıyor canımı sıkıyor
(2,201 puan) tarafından
Belkide sana benzedigi için diyo olablr senin keyfin kaçsın diye olablir çok degisik olan insanlar var canim
(410 puan) tarafından
Olabılır canım
0 oy
(461 puan) tarafından
Eşim akaynanama diyo şurası annesine benziyo onunki de öyle bana benzetmiştir benimki de öyle diyo beni de sınır ediyo ..
(410 puan) tarafından
Nıye sınır eder kı bu ınsanlar yaa
0 oy
tarafından
Hahahaha ya kıyamam vallahi bende tam böyleydim sağlıklı olsunda kime benzerse benzesin ne olacak sanki derdim olsun kızım olsun ya sana ya babaya benzeyecek kime benzeyecek der bi yandan da olur olmadık herkese benzetirlerdi "D takma kafana boşver he de geç 
(2,201 puan) tarafından
Ya bak simdi sen anlattin da benimde aklima şey geldi benim annemde diyo mesela inş esingil tarafina benzemez pek cirkinler diyo :))))) kocanada pek bakma ona benzemesin dicem ama nasıl olcak bilmiyom ayni evdesiniz diyo :))) hani hamileyken kime cok bakrsan ona benzer derrler ya :))) ya bnzesin dedim ben kocami yakisikli buluyom ki evlendim yani
tarafından
Hahah ya bak işte benimkiler de aynı valla:)) annem babası kılıklı yumucuk gözlü falan der hep :) yani onlara nasıl kafayı takmadiysam obur tarafada pek takilmadim allahin yarattığı en güzel kullar benim yavrularım bir ananın gozunde bunu kimse değiştiremez bence :) komşum mesela küçük kızımı ya bu ne kadar çirkin böyle ay çok çirkin bu deyip duruyor ay dedim o benim için dünyanın en güzel bebeği baksana nasıl güzel.bakiyo nasıl guzel ağlıyo:D doğru diyon anaya güzel gelir diyo hahahahaha
(2,201 puan) tarafından
:ddddddDdd  kuzguna yavrusu sahin görünürmüş çok dogru bi laf kesinlikle :))) e tabiki sana guzel gelcek benim daha dogmadi ama cok seviyom daha ozluyom yani ♥️
tarafından
Tabikide güzel gelir kurban olurum saçlarının her bir teline rabbim korusun cümle müslüman evladını:) ❤
(2,201 puan) tarafından
Amin hepimizin ins ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Sana inayet olsun diye yapmistir boşver canim takma 
(410 puan) tarafından
Az oyle gibi canım sürekli der mı bı ınsan ya halbukı onlarla konuşmadığımızı bılıyor ya
0 oy
(66 puan) tarafından

Ayy hic sorma benim kaynanamda nigar kari varmista ebesimiymis ne te ona benzetiyo gormem etmem kimise artk benimde sinirlerimi oplatiyo biri bana benzetse yok o nerden almis boyle guzelligi diyo :Dbide hep kendine benzetiyo cocugu ;)

(410 puan) tarafından
Allah razı olsun kayın babam dedı kı oglum doğum yapınca umrana dogum hedıyesı al yanı alman lazım dedı kadın hemen sankkı sen bana aldında o alack  dıyo. Kadın onu bıle cok görüyor yaa .
(66 puan) tarafından
Kiz bu devirde kaynanayla oturmakmi kaldi sen nasi dayaniyon dogumuma kaynanam geldi de her lafi batti artk sen nasi dayaniyon
(410 puan) tarafından
Kız evımız ayrı ama karı cocuk oldugundan berı nerdeyse hergun bızde aynı evde olsak zaten bununla gecınemem canım
(66 puan) tarafından
Hm degisik kaynanan var
(410 puan) tarafından
Dogasına kadar umurunda degıldı doğdu sureklı torun görmek istiyor baya değişik
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Sende deki farkettimde gerçekten çok benziyor de bi kaç kere o şimdi sinir etmek için yapıyor istediginide alıyor sende o Her öyle soylediginde Evet de katıl oda anlasin
(410 puan) tarafından
Ah yapabılsem sınır mı kıskanmak mı neyse ona yenık düşüyorum suratım hemen düşüyor öyle dıyınce
0 oy
(25 puan) tarafından
Aman o benzedi dedi diye benzemio seni snir etmek için yapıosa sinir oldugunu belli etme ki karsına başka seylerlede gelmesin ayy evet aynı o de gec herkesin gözü var benzeyip benzemediğini görürler sonıcta skma canını gereksiz insanlara 
(410 puan) tarafından
Ay ama bnde sınır oluyorum saklıyamıyorum hemen yüzüm düşüyor en cok gözü kocama benzıyor onu bıle torununa benzetiyor gözleri aynı babası benım bal kızımın dıye seviyorum yok aynı abisinın gözleri deyıp duruyor
(25 puan) tarafından
Bnmkilerde bni sinir eder hiiçç dinlemem bile he de gec senin canın senin kanın senin evladın aen dogurdun o istdiği kadar 7 sülalesine benzetsin sonucta senin malesef böle sacma insanlar hayatımızda ama sen cocugunu sevmeye onunla bu gzel anları degerlendırmeye bak ona buna kafa takma bitmez bunlar
(410 puan) tarafından
Tamam canım cok sagol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 455 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 307 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde İÜBüşraa1 (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu