0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bebeğim 1aylik 1ayin son iki haftasında kilo almak yerine yüz gram vermişti. Sütm yetmediği için saatlerce memede kalmasına rağmen sürekli meme istiyordu. Herkes gazdan diyordu ama ben biliyorum yani belli bas baya aç bu çocuk diyordum. Sırf oğlunun parası gitmesin diye kaynanam gazdan diyodu hep . Doktora gittim mama takviyesine başladık . Ne gece ne gündüz uyumayam bebek karnı doyduktan sonra uyumaya başladı . Başımı kasiyacak zaman bulamiyordum resmen . Şuan karnı tok olunca hemen uyuyor . Gece ve gündüz uyuyor gün içinde 3 4 saat kadar uyanık kalıyor bu normal mi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal. Karnı doydugu için uyuyor. Kaynananı dinleme. Yazik bebege. Nasılda rahatlamış
tarafından
Evet ya zavallı aç aç ağlıyor ben de gaz çıkarmaya çalışıyorum . Kahvaltı yapamiyordum. Şuan derin temizligimi yemeğimi pastami boregimi yapıyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal canım 4 aya kadar böyle uyur artik
tarafından
Ay inşallah canm ya ama neden 4 ay :)
tarafından
4.ayda değişiyor bebekler biraz tabi hepsi aynı olacak diye bir şey yok ama çevreyi keşfediyorlar uyku süreleri kısalıyor
tarafından
Tamam canm çok sağol ☺️❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Karnı tok uyuyo ne güzel uyusun canım bende yavrumu emzircem diye uğraştım çocuğum çok ağlıyodu mama veriyordum bize hastanede vermişlerdi mamayı ama çok vermiyordum çok ağlıyodu  2.5 ay uğraştım öyle şimdi hep mama yiyo iyi çok şükür uyuyo ben şaşırıyorum ne uyurdu ne susardı  çocuğumu boşu boşuna ağlatmışım emzircem diye yok gelmiyodu işte 
tarafından
Ay evet ya hep boşuna aglatmışiz
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bizimkiler de aynı şeyi söyledi ben kimseyi dinlemedim mama verdim rahat rahat uyuyordu çocuğum napalim sutumuz yetmiyor aç mı bırakalım çocuğu yarım saatten fazla emince anlıyordum doymadigini yaptığım bütün mamayı içiyordu günde 2 kez falan veriyordum fazla gerekse yine verirdim hiç gocunmam 
tarafından
Öyle valla ben de dinlemedim doktora götürdüm . 2 emzirmeden sonra mama da takviye ediyorum 30 CC bitiriyor hemen . 1 ayda 3 4 kere banyo yaptım resmen ya. Zar zor o da . Ben ki 3 günde 1 duş alırdım
0 oy
tarafından
Allah o kaynanani bildiği gibi yapsın, hatta kefenine bir cep diktirsin para götürmek için. El kadar bebe açlıktan ağlarken gerçekten sırf para yüzünden öyle diyorsa 
tarafından
Açık açık diyordu . Alismasin mamaya her ay mama mi akacaksiniz . ***** kadın .
tarafından
İnşallah kendi aç kalır m.ikrop kadın

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 245 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
0 oy
8 cevap 133 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,496 puan) tarafından soruldu
0 oy