0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (998 puan) tarafından
Kızlar vajinamda sislik çıktı biraz araştırdım internetten bartholin kisti diyo aşırı ağrı yapiyo adet oldum bı de cumartesi gidicem kadın doğuma peki bı tedavisj var mı çözüm ameliyet olmak mı ,lütfen bilgisi olan ya da başına gelem varsa cevap verirse sevinirim.biraz korkuyorum bakalım moralim bozuldu bu kistten dolayı oturamiyorum bile acı yapiyo

2 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından
Off çok aci veren birşeydi benimde iki ay tekrarladı sonrasında gittim dr ye yarın gel alalım dedi ve ameliyat sayilabilicek küçük bir operasyonla alındı.. belki antibiyotikle kurur ama kısa süre sonra tekrarlar o yüzden de almak lazım demişti ozaman
(998 puan) tarafından
Özele gittim bugün antibiyotik verdi ama geçmez büyük ihtimal ameliayt dedi ameliyattan kaç gün sonra kendi işini yaomaya başladım canım ertesi günü yürürken zorluk cektin mi bebişim var bakacak insan yok napcam bilmiyom
(9,652 puan) tarafından
1 gün zorluk çektim canım zor yürüdüm zor iş yaptım ki hatta yapamadım eşinin evde olucagi gün olursan iyi olur ameliyattan sonraki gün agrım acım olmuştu.. sonraki gün iyiydim ama
(998 puan) tarafından
Tekrarladı mi canım,tekrarlar diye korkuyorum bugün gittim enjektör ile içini bosalttilar
(9,652 puan) tarafından
Benim tamamen aldılar canım 3 yıl oldu çok şükür tekrarlamadı benim dikiş falan vardı.. Çok geçmiş olsun seninki de tekrarlamaz insallah
(998 puan) tarafından
İnşallah canım hafiften batma hissi oluyo arada bakalım hayırlısı Allah'tan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kadın doğum hemşiresiyim ben korma süvülcenin büyüğü gibi düşün içi boşaltılır bir şeyin kalmaz. Küçük bir operasyon 
(998 puan) tarafından
İçindeki intihapi boşaltmak mi iyi yoksa o kistin alınmasımi gerekiyor o konuda aklım karıştı yarın gidicem bakalım fazla acılı ,amleiyat olayından tedirginim
tarafından
Boşaltılır canım
(998 puan) tarafından
İçini boşalttılar bugün cnm enjektör ile ama tekrarlar dedi acil doktoru bakalim kendi doktorum ne dicek bu bezleri aldirsamda kurtulsam keske
(3 puan) tarafından
Canım nasılsın nasıl oldum uyuşturup mu boşalttılar tekrarladımı bidaha
(998 puan) tarafından
Şükürler olsun tekrarlaması canım,uyusturmadan boşalttı devlet hastanesi bildiğin enjektör var ya iğne yapılan onunla çekti sokup

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 149 göst.
0 oy
2 cevap 131 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sulemsi555 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sulemsi555 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 575 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Asafinannesii (5 puan) tarafından soruldu

377,934 soru

11,312,330 cevap

34,745 kullanıcı

...