0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Oldum olası ince konuşamam kaba da değilim aslında ama incecik narin kırılgan tane tane havalı havalı nazlım nazlim konuşan insanlar gibi de değilim kocam hep biraz ince konus kibar ol hanımcık ol nazlı nazlı konuş bak şunun konuşması oyle fakan diyor son zamanlarda da iyice abartı telde biriyle görüşüyordum bak hadi sende incel böyle ne güzel konuşuyor dedi nasil zoruma gitti o kadar canım sıkıldı ki memnun değilsen begenmiyorsan s iktir et dedim bi anda nasıl kötü oldum ama çektim geldin başka odaya. Yapamıyorum böyleyim değişmiyorum ince ince konuşamıyorum utanıyorum bana yardım edin ne yapacağım 

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
ince ince konus demesi  daha sessiz konus daha derli toplu kelime sec ve daha güleç  ol demektir  cnm benim. biz kadinsak eger zaten bu bizim ozumuzde olmali evet esin agir konuşmuş  karsilastirma yapmis hic hoş  değil  ama sende birazcik kendinden odun ver kuzum evlilihin icin yoksa yol yol olmuyo
(123 puan) tarafından
Cok haklısın istediği şey sizin anlattığınız şeyler aslında bundan sonra cabalicam böyle konuşmak için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şahsen senin yerinde olsam çok bozulur beğenmiyorsa gitsin onlardan alsın bi tane hayırdır ya sen busun ya anlamıyorum herşeyi değiştirme istekleri neden bana saçma ve boş geliyor
(123 puan) tarafından
Bozuldum kırıldım canim sıkıldı hatta ben nasıl bir Koca arayışında olsam bile dedim bağırdı çağırdı durdu olduğum gibi beni ben olduğum için sevmesi gerekken
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kimse için değişme sadece kendin için yap herşeyi sen öyle rahatsan öyle kal kocanada deki beni beğenen böyle beğensin ben kimse için değişmem
(123 puan) tarafından
Oyle söyleyeceğim giyim kusan yok bakim yok akşama kadar evdeyim bir ortam gezme tozma yok anca bu kadar olur dedim
(3,099 puan) tarafından
İyi demişsin önce seninle çocuklarınla bı ilgilensin benim eşim bir zamanlar öyleydi işten gelir ne sohbet ne muhabbet yatar TV'ye bakardı hergun kavga anladimki hata bendeymis dis geçirmem saf olmamam lazımmış herşeye aglar odaya kapanirdim şimdi takmıyorum anında cevap sende öyle ol bak bakalım birdaha yapabiliyormu
(123 puan) tarafından
Bizde de aynı ilgi alaka yok ama beklenti xok yüksek benden senin yaptığını da yaptım daha kötü olduk istiyor ki sürekli pofpflayim el pençe divan duraym
0 oy
tarafından
Alırken öyle değil miydin ? Sonradan niye değişmeni istiyor anlamış değilim.
(123 puan) tarafından
O zaman utangaçtım şuana göre daha ince konuşuyordum ama böyle demesi yanlış
(2,722 puan) tarafından
Ya kiz helena hangi posta girsem su profil gozume carpiyo durmadan ha felaket gibi
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Esin le evlenirken boyle degil miydin canim neden simdi takinti yapmis ki , benim de goruntum kibar narin gibidir ama oyle çit kirildim asla konusamam , begenmiyorsa kendi bilir onun icin de kendimi sıka sıka konusamam ki :/
(123 puan) tarafından
Biraz daha ince konuşurdum nişanlı iken utangaçlık falan vardı ama evliyim alıştım çok incelmez oldum beğenmez oldu adam
0 oy
(650 puan) tarafından
Bu adam seni o șekilde almamıșmı ne diye șimdi bașkalarıyla kıyaslıyor? 
(123 puan) tarafından
Bilmiyorum istiyor ki ince ince Nazlım Nazlım konuşaym
(650 puan) tarafından
Sen beni böyle kabul ettin baștan șimdi neyin lafını ediyorsun de sende
(123 puan) tarafından
Diyeceğim benim de kendinden istemedigim şeyler var ama hiç dile getirmedim
(650 puan) tarafından
Kusurlari gormeye baslamis problem orda.
0 oy
(102 puan) tarafından
Herkesin kendine özel mizacı var evlenirken görmemiş mi nasıl olduğunu da şimdi böyle konuşuyor çok yüz verme baş edemezsin şimdi sesine takar sonra başka başka şeyler bulur bu bitmez
(650 puan) tarafından
Yarın birgünde bu niye șırrr diye ișiyor der :)
(102 puan) tarafından
Aynen öyle bi değişik bu erkekler
(123 puan) tarafından
Takıyor zaten ki kaşımı boyarım biseye birine benzetir ruj sürerim birine benzetir dalga geçer amaaan iste
0 oy
(278 puan) tarafından
Bana da öyle diyor eşim ben de diyorum düzgün konuşanı bulaydin dedim bı daha da konuşma benle diyorum ağzımı açmam bu seferde yanlış anladın diyip durur
0 oy
(894 puan) tarafından
Bu özellliğin evlenmeden öncede anlayabileceği bişey bozulman normal bazen eşler birbiri için değişebilmeli ama eşin bunu seni incitmeden uygun bir dille söyleyebilmeliydi 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim eşimde tam tersi içten konuşmamı çok sever bugün demem bazen bogon derim hemen bir daha de aşkım ne tatlısın der çit kirildimlari yapmacık bulur
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ya sende ağır ağır bı adam ol sana göreyim

Bende hanım olayım sana ozman de
0 oy
tarafından
Bu erkekler bi tuhaf ya bende  kibar konuşurum normalde arada şakasına kaba şekilde konuşunca çok hoşuna gider bi daha söylesene falan der boşver takma sen nasıl rahatsan öyle konuş seni alırken de öyleydin 
(123 puan) tarafından
Kendi bilir versin parayı diksiyon eğitimine gideyim com şeyse
0 oy
tarafından
Ya başka biriyle kıyaslama olunca insanın düzeltesi gelmez ki. En başta eşin bu huyundan vazgeçsin. Bi insan nasıl karısını başka bi kadınla kıyaslar ki çok çok aşağılayıcı bi durum. Halbuki sadece kibar konuş dese ki bu bile hoş değil ama en azından kimse ile kıyaslamadan istese. Heves bıraksa biraz. Eşine söyle elbet konuşmamı düzeltirim ama kırılan kalbimi sen nasıl düzelticen? o biraz zor. 
0 oy
tarafından
Hayır seni tanıdığı zaman böyle değil miydin. Ben sana falanca kişi şöyle sende öyle diyor muyum de. Başkalarına özeniyorsan onlardan al kendine de aşırı trip at
0 oy
(375 puan) tarafından
Eşin seninle evlendiğinde Türk Dil Kurumu çalışanı ya da zerafet timsali falan mıydın? Evlenmeseymiş.  
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Nasıl konuşuyosun ki merak ettim 
0 oy
tarafından
Bak gururun incinmiş doğru. 

Haklisin zaten sen .

O çok kanalık yapmış böyle şeydir diyerek .

Sadece erkekler  ne kadar kaba  küfürlü görgüsüz olrlarsa olsunlar yanalr8ndaki  dişiyi  nazik görmek için cam atıyorlar bu bilimsel gercek
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kimse kimse için değişemez seni böyle beğenip almıs ne istiyormuş bide onla bunla karısını kıyaslamaya hakkı yok aaçmlamasn kocan

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,289 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkizil (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
10 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Msdefne19 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 507 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı

...