0 oy
1,279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar merhaba doğum yapalı 7 ay oldu 15 kilo aldım hamilelikle suandada hala göbeğim var baya kilolarım duruyor vermem lazım bende kendimi beğenmiyorum aslında yani beğenmiyor artık beni hissediyorum 90 kiloyum şuanda motivasyonum yerlerde yükseltip diyete başlamam lazım acilen kendimi toparlamam lazım yaşlı gibiyim aynı ayağım ağrıyor sinirlrim cok fena kizlar siz nasilsiniz

22 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Iyiz teşekkürler 
(2,396 puan) tarafından
Ciddiye alsana kız sinirlerim bozuldu güldürme adamı şurda :D
(7,654 puan) tarafından
38+3 günlük hamileyim midem yaniyor zaten kiloluydum tek derdim bebegim sağlıklı doğsun iyi ana olabileyim
Adam beğenmemiş yok kilo almışım bunları düşünecek zamanim yok :)umrumda da degil
(2,396 puan) tarafından
Kesinlikle aynı fikirdeyim begenmeyene kapı açık yol alsın
(7,654 puan) tarafından
Adam gibi adamla evliysen seni her halinle sever begenir hele çocuk etmişsin kendinden ödün vererek seni başının üstünde tutmasi lazim...
Begenmeyecekmis yokya boşanma sebebi:))
-Reklam-
+1 oy
(345 puan) tarafından
Ah bır bılseler anne olmanın zorlugunu fedakarlıgını 
(50 puan) tarafından
Iste bilmiyorlar
(345 puan) tarafından
Bazı seylerı gayret et suslen puslen dıyetısyene gıdebılırsın canım ve cok kısa suredede kiloda verırsın benım de fazlalıklarım vardı esım dalha gecerdı gayret ettım verdım sonra ben esıme yanımda sısko kalıyosun falan dedım bu sefer ben onu kilosuyla yargılamaya basladım ve hatasını anladı
0 oy
(2,396 puan) tarafından
Beğenmezse beğenmesin beğenmeyene güle güle de canım hiç boşuna çeneni yormana deymez
0 oy
tarafından
Valla bnde ayni duygular içindeyim cok moralim bozuk 92 93um bnde galiba kendim icin zayiflamam lazim ama sutum zaten çook az yemeyincede kesilicek diye korkuyorum yedikcede kilo aliyorum cok zor bi surec yani :(
(50 puan) tarafından
Oruç tutmuştum geçenlerde ben yarın başlıycam düzenli oruç tutmaya inşallah benimde sutum az  tek göğüs emiyor bide sad3ce
tarafından
Ama kilo vericem diye olan sutunude kacirtma bebeginin hakki emmek
Kac aylik bebegin
(345 puan) tarafından
Bol bol su iç canım sutun artar
(50 puan) tarafından
7.aylik
0 oy
tarafından
Biz onlar için çocuk doğurayım vücudumuz bozulsun onlarda bebğwnmesin benim iki çocuğum var ilk doğumum normaldi ikinci sezeryan ve göbeğim kaldı eşimde bana söyleniyor senin için çocuk doğurayım sende bana böyle mi söylüyorsun diyorum susuyor 
0 oy
(405 puan) tarafından
Bende öyle.kilo aldım 12 kilo verdim ama bence biraz daha vermem lazım zaten yırtık da oluştu karnimda valla psikolojim bozuldu benim de bakarken taş gibiydik şimdi yaşlandım
(50 puan) tarafından
Aynen ya hiç böyle değildim valla çok güzeldim bekarken
(405 puan) tarafından
Aynen herifler zaten aldatmaya meyilli güzel bile olsan Allah sonumuzu hayırlı etsin bacım
0 oy
(795 puan) tarafından
Eşin dostun ailen surda dursun önce sen kendini beğen sev canım 
0 oy
tarafından
Nenesi ölece 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü beğensin 
0 oy
(491 puan) tarafından
Canım bende yedi ay oldu doğum yapalı benimde kilolar aldı başını gidiyor diyet yapıyorum artık 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
11 ay oldu doğum yapalı 58 kiloyla hamile kaldım şuan 57 kiloyum kilolar nasıl gitti hiçbir şey yapmadım bol bol stres yaptım çok zor zamanlar gećirdim halada geçiriyorum günde 1 öğün yemek yiyorum kilolu olsamda eşim sorun etmiyor şuan diyor zaten çok zayıflamışsın gerçi eşimde çok zayıf
0 oy
tarafından
Canım benim kardio çalışıp yağ yalman laızm bunun icin de ya açık hava sporu yapmalısın kosu vs yada salon sporlarından yapmalısın eşinle.konuş eğer salona yazdırma imkanı varda seni salona yazdırsin birazda diyet ile çok çabuk verirsin kiloyu 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
O zaman biraz kilo vermeye çalış beğenmediğini bile bile kilo almaya devam ediyorsun
0 oy
(74 puan) tarafından
Limon ve maydonozu kaynatip ic. Zayiflatir. Yemeyide azalt ama. Yotubedan bak o tarife cok faydali ve etkili
0 oy
tarafından
Erkekler sadece ise gider gelirler kadın temizlik yemek çocuk herşeyle ilgilenir bide begenmezler erkekler takım elbise ile mi geziyor evde de biz mi görmüyoruz tras ol dersin yorgun olur yani neden hep kadın bakımlı olmak zorunda güler yüzlü olmak zorunda robot mu kadın hiç duygusu yok mu yazsa ya erkerlerde eşim beni beğenmiyor ne yapabilirim diye
0 oy
(76 puan) tarafından

Herşey dış görünüş değildir tatlım eşin kendisine baksın ilk önce birde yüzünemi söyledi bunu ? 

Bak evet 90 kilo olabilirsin ama bu kilodasın diye kendine olan özgüvenini kaybetme zamanla verirsin kendinizle barışık olmayı öğrenin hamur işinden uzak dur sağlıklı beslenmeye geç bol bol su tüket 

0 oy
(386 puan) tarafından

Beyenmeyene işte kapı işte sapı keyfinden mi aldın o kiloları hayret bişey :ermm:

0 oy
(14,081 puan) tarafından
Acil diyete basla ekmek yok tatlı yok bol bol su iç oda zayıflamaya yardım eder 
0 oy
tarafından
Bende 88 kilodayım eşim zayıfla dıyo:((((
0 oy
(157 puan) tarafından
Valla canim 48 kilo ile hamile kaldim 70 kilo il3 doğuma girdim şimdi kizim 9 aylık 56 kilo ya düştüm şimdi yine 14 haftalık hamileyim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 758 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 566 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 505 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 840 göst.