0 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından

Arkadaşımın yaşadığı bir olay...

Kızlar arkadaşımın komşusu ara ara arkadasimlara geliyormuş ama kadının tabiri caizse binada beraber olmadığı erkek yokmuş. Arkadaşım sürekli kadını uyarıyormuş benim evime kocam varken gelme benimle labali olma tarzı. Neyse dün gece kocasıyla o komşunun ilişkisi olduğunu öğrenmiş hemen kocasını kovmuş ve kadının evine çıkmış kocasına anlatmış kadını da dövmüş. Kadının anasını babasini arayıp kızınız kocamla yattı falan diyede anlatmış. Ama ailesi geniş biraz komşusunun. kocası da aynı sekilde. Kocası galiba geri karı olarak kabul etmiş o kadını. Üstüne bide kadına kocasının yanında binadan yattığım adamların karıları biliyor mu diye sormuş evey biliyorlar diyormuş yüzsüz. Velhasıl kelam Kadın hem darp raporu almış hemde haneye tecavüzden mahkeme açacakmış. Arkadaşım bu konuda nasıl bir savunma yapmalı. Kızlar hakkınızı helal edin uzun oldu 

33 Cevaplar

0 oy
(12,483 puan) tarafından
Bilmiyorum ağzım açık kaldı 
(61 puan) tarafından
Bende şok oldum genislikten  başka bisey değil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence ilişkiyi kanıtlaması gerekir bı de galiba tahrik etti demesi ... 
(61 puan) tarafından
Elinde mesajlarlalar var
tarafından
İyi bi avukat bulursa olur belki yoksa ceza yiyebilir
0 oy
tarafından
Sanırsam elinde kanıtı yoksa birşey yapamaz 
(61 puan) tarafından
Elinde mesajlasmalar var
tarafından
Güzel bi avukat tutarsa halleder bence
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ayyy gercekten yuh yani yuzsuzlukte son seviye ya  yapacagi bir savunma yok cunku onu aldatan kocasi kadini dovmesi normal bi durum degil cunku kadinin ne oldugu belli polise kocamla yatti dese polis donupte kocan yatmasaymis o zaman kocanla evlisin sen o istedigini yapar der
(61 puan) tarafından
Ama kadının dövme sebebi kocasıyla yatması değil ki. Ekmeğimi yedi daha dün bana abla diye gotumde gezerken 2 aydır kocamla ilişkisi varmış diyo. Ve 3 çocuğu var kadının arkadaşımında 2 çocuğu. Ona kızıyor en çok
(6,204 puan) tarafından
Ya dedigim gibi yapacagi savunma yok kadinin boyle birisi oldugunu bile bile eve sokmasi bile basli basina hata
(61 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsun da işte olacağı varsa her şekilde oluyor
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Tamamen kurgu üründür. Ibaresi bekledim. 
(61 puan) tarafından
Yav saçmalama be
(9,652 puan) tarafından
Ne basit bir konuşmadır bu. Bekledim dedim. Kurgu demedim.
(61 puan) tarafından
Ay pardon ya valla kafam allak bullak arkadaşım çok kötü ona çok üzüldüm kusura bakmayın lütfen hakkınızı helal edin
(9,652 puan) tarafından
Helal olsun. Allah yardımcısı olsun.
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Nasıl savunma hazırlarsa hazırlasın, mutlaka ceza alır kuzum. Hem darp hem haneye tecavüz var, hani kendisine karşı yapılan bi darp girişimi olmadığı için kendimi savundum da diyemez

Keşke yaşanmasaydı böyle bişey kolay değil Allah yardımcısı olsun 
(61 puan) tarafından
Ama tamam haneye tecavüzü nasıl kanıtlayacak ki. Arkadaşım kapıyı çaldım açtılar girdim ha tahrik etti bir tane vurdum dese
(3,527 puan) tarafından
Ha onu kanıtlayamazsa bişey yapamazlar arkadaşın bi şahit gösterebilir se iyi olur aslında bide durumu varsa iyi bi avukat
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Arkadaşınla eşi ne durumda suan
(61 puan) tarafından
Eski defoldu gitti kadında çocuklarıyla kaldı yazık. Olan bu kadına oldu
(2,075 puan) tarafından
Allah yardımcısi olsun. Yani sonuçta kendi halinde daha önce bi vukuatı olmayan ev hanımıdr arkadaşın.
Bsey çıkmaz merak etme. En fazla erteleme verirler bi yıl. Ama bence onu da vermezler
(61 puan) tarafından
InsAllah ya 2 tane çocuğu var bakacak kimsesi yok. Tek korkusu çocukları. Dua edin nolur
(2,075 puan) tarafından
Bsey olmaz inan. Benim var öyle bi kac davalik insan. Bi tanesi dişlerini döktü adamin çenesi kirildi. 5 yıl erteleme aldi sadece. Arkadaşının olayinca tahrik var bi de aile içi siddete de sebep olms. Ceza almaz gbi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ya Rabbim belumeee. Gözlerim açıldı okurken 
(61 puan) tarafından
Sabahtan beri bende öyleyim
0 oy
(61 puan) tarafından
Soru yukarı 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Bi delil varmi kocasiyla o kadinin fotosu mesaji falan 
(61 puan) tarafından
Mesajı var askm
Hah onlari annesine sana birinr atsin ki adam silmesin yedekde bulumsun birilerimde
(61 puan) tarafından
Adamın elinden telefonu almış adamı kovmuş
yedek anahtar falan vardir bi sekilde girer eve soyle ona o tlf cok guvendigi birine anet etsin hatta fotolari falan gondersin tlf sifresinu degistirsjn
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Yarabbiimmmmmmmmm daha neler duyacağımmmmm ben inanamıyorum dizi senaryosu gibi okudum benim için katil olma sebebidir namus ohaaaaa diyorum başka da bir şey diyemiyorum gebersinler kendi pisliklerinde 
(61 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cnm kadına pek fazla birşey yapamaz sonuçta karısına sadakat sözü veren kadın değil kocası sadece tahrik indirimi vs söz konusu olur ama bu tarz şeye hapis vermezler sanmıyorum sicili yoksa adlı para cezası vs olabilir Ama kocasına maddi manevi tazminat acabilir
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Tövbe yarabbim 
0 oy
tarafından
Tahrik ettiğine dair elinde biseyler vardır inşallah ve eşinin aldatigina dair varsa korkmasın onlar arkadaşından korksun büyük tazminatlar bile alir
(61 puan) tarafından
Aldattığına dair var ama tahrik yok ortada qrkadasimin bir anda sinirlenmesi sonucu dövmüş
tarafından
Aldatigina dair varsa hiç korkmasın ve o kadın olduğuna dair bı konuşma bir ses kaydı bişey mutlaka olsun oda tahrik..
(61 puan) tarafından
Ay çok sevindim kadın sabahtan beri ağlıyor ya çocuklarıma kim bakacak diye
tarafından
Korkmasın asıl onlar korksun
0 oy
(240 puan) tarafından
Arkadaşının elinde kanıtlar varmış bu güzel. Ve o or*spu kadın (çok afedersin ama öyle) arkadaşının onlara gittiğini ve onu dövdüğünü nasıl kanıtlıyıcak? Böyle bir şey olduğuniçin bana iftira atıyor diyebilir. Sonuçta kamera falan yoktur diye düşünüyorum. Yani direk arkadaşın gitmediğine dair yalan söylesin. Ama bunu avukatı bilsin. 
(61 puan) tarafından
Kocası evdeydi bide kızın ailesi varmis.  Bide ister istemez kavga olunca binada bir kaç kişi duymuş ama kimse sahitlik yapmaz
0 oy
tarafından
Bu olay nerede olmuş acaba
0 oy
tarafından
Allah yardımcısi oluşunda şok oldum rabbim inşaallah muvaffak etsin 
0 oy
tarafından
Adamın rahatlığına mı şaşmalı kadının terbiyesizliğine mi bilemedim 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kadın hastalıklı cinsel konuda birkaç şahit bulursa hiç de ceza almaz 
(61 puan) tarafından
Nasıl yani
(13,203 puan) tarafından
Komşusu aşif... Değil sex hastalığı var kadında. Psikolojik destek alması lazım. Eğer diğer komşular arkadaşına şahit olursa da ceza falan almayabilir.
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ne yapmalii hakli iken haksiz olmuş o sessiz kalio ispatlayip o kadina dava acacakti olan olmus gene iliskilerini ispatlayip bi an sinirle yaptim deyip iyibi avukat tutması gerekiyor 
(61 puan) tarafından
Ya suna bak bu nasıl adalet ya. Aldatılmak bu ya. 2 çocuğunu aldatmak karısını aldatmak. Başkasıyla oynaşmak. Yine biseylerin cefasini mazlumlar ödüyor
(12,773 puan) tarafından
Malesef oyle fevri davranmasa idi keşke ama kim olsa gozu doner karsi taraf utanmaz namussuz cikmis Allah yardimcisi olsun arkadasinin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 862 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YAVUZ AMINE (622 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 550 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

377,926 soru

11,311,789 cevap

34,745 kullanıcı

...