0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Sigara kullanıp emziren anne varmi aranızda sutunuzu etkiliyor mu 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından

Sütten de etkiliuor ağzından çıkan nefes bile etkiliyor çocucuğu kuzum bırakmak iatersen bu kitabı öneririm eşim ve arkadaşalrı okudu bıraktı tekrarda başlamadı 

Allenen Carr Sigarayı  Bırakmanın kolay yolu
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bilmiyorum etkilermi ama günde üç tane içtiğim oldu 
(12 puan) tarafından
1.5 ay oldu doğum yapalı 2haftadir içiyorum 3 tNe filan sutume gecermi bebgi etkilermi kendi kendimi yiyorum
(1,862 puan) tarafından
Kanla alakalı bir durum yok etkilemez sanırım ama bilmiyorum yanlış bilgi vermeyim
(1,615 puan) tarafından
Erken başlamışsın ben 8 aylıktı başladığım da ama sadece gece oğlum uyuduktan sonra içiyordım çünkü gece emmeye kalkmıyordu şöyle etkiler huysuzlanır buna çok dikkat ettim sigara içmediği zaman hiç huysuzlanmadı ama sigara içtiğim zaman uykusunda çok huysuzlandı ağladı 3 tane bile çok yani ben sadece 1 tane içiyordum oda geceleri oğlum uyuduktan sonra zehir sonuçta içmeyenler için kolay ama biz irademize sahip çıkarsak azaltıp ara vere biliriz sen yine 3 tane içme hatta bazen benim yakıp iki kere çekip attığım bile oldu çoğunlukla öyleydi yada eşim içerken onun yanan sigarasından içiyordum bir iki kere
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Sutunde bir azalma olmadı ama oğlum tek göğsümu bıraktı onunla alakası var mı bilmiyorum
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben içiyorum canım hamileyken bir ara bıraktım ama stresten tekrar başladım. Şu an kızım 8 aylık olmak üzere içiyorum bende günde 4 5 tane falan. Geçiyor diyorlar ama aslını inanki bilmiyorum bende.
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim sürümü etkilemedi ama sigara içtikten 40 dakika sonra falan emziriyorum emzirmeden önce de sağıyorum biraz öyle emziriyorum ama süte  geçiyordur 
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Gebe kaldığımdan beri içmiyorum,oğlum bir yaşında,bazen canim o kadar çok istiyor ki ama dayanıyorum, kesinlikle sütü etkiler canım sütun kalitesini bozar
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Sütün miktarını etkilediğini düşünmüyorum ama kalitesini etkiliyor bence. Sütten ve içtikten sonra belirli bi.süre senin nefesinden bebek de etkileniyor bu kesin. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 102 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (117 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...