0 oy
463 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (489 puan) tarafından

Hayir finale giderken güçlü rakipleri elemek varken neden Berkay :D:woot: ayyy şooookk oldum. Esime Berkay ne kadar karakterli bi cocuk hickimse ile sorunu yok vs diyordum dune kadar . Ama sessizinden korkmak gerek gerçekten :blink::blink:

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

O kim ki kiz:Dtanimiyirum

(489 puan) tarafından
Survivor Berkay  :)))))
(12,264 puan) tarafından
Heeee tmm ben gidiyur ummm o zaman ☺️
(489 puan) tarafından
Gitme canim izle hatta kirmizi takımdan Batuhan ve aleyna ya oy sms at :))))
(12,264 puan) tarafından
Hahaha hersene müdavimi ydik eşimle bu sene hiç içimizden gelmiyor ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bende şoklar içindeyim karakterini koydu meydana Dora varken alehna hiç olmadı bu kadar tepki aldıktan sonra Berkay babay canım sana :))
(489 puan) tarafından
Ama yarin kirmizi takımdan herhangi biri bi alirsa onu söyler ve TÜRK HALKI bunu affetmez onu gönderir.  Rvet bi yarışma ama yaptıkları ile söyledikleri apayrı böylede olmaz . Adam gibi madem ben yazarım istediğimi deseydin en basta . Hala Batuhan ve Aleyna dan ne istediklerini anlamıyorum.  Ama mavi takımdan biri kazansa BERKAYI söylese cook sevinirim:)))))))) onu kandirmis olsalar yanlarına cekmis gibi yapıp
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah Berkay gider yediği kaba pislemek derim ben buna sırf o orda die kırmızı takım diyordum ama yok karakter sifirmis gerçekten
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İzlemiyom ben onu yaa
0 oy
(472 puan) tarafından
Sorma la edebsiz kendi takımını yazdı nasıl sinir oldum.karşı takıma yalakalık yapıyor resmen  birde neden aleyna 

Vallahi zoruma gitti. Hep aleyneye oy veririm 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,132 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ASaLeTiM YeTeR (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,482 göst.
15 Şubat 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...