0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (2,209 puan) tarafından

Emmiyodu hep uyuyodu zorla az emiyodu hastaneye gittiikk kaninda enfeksiyon cikti bide sarilik varmis yogun bakima aldilar nekadar kalicagni soylemediler  canim sokulduu icimden aglamaktan helak oldum nokur bebegime dua edin noluurr iyi olsun :(((

22 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Aaahhh canım benim ☹️ benim oğlumuda sarılıktan aldılar enfeksiyon çıktı sonra yatırdılar yopun bakımda sarılığı 1 günde düşer Allah'ın izni ile enfeksiyon içinde iüzülme canım 1 hafta yatar en fazla oda geçer kıyamam o kadar zor ki benim oğlum daha 3 4 günlüktü yoğun bakıma girdiğinde çıktı çıktı tekrar girdi bizim geçmişti hastalığınız başka hastaneye götürünce anladım onlar 20 günlüğe kadar tutmuşlardo yanlış test sonuçları yüzünden ilk gittiğimde bir anda tatış6dedi doktor sarılık yüksek dedi önlem alalım dedi kucağımdan almışlardı yavrumu sanki kalbimi ciğerimi söküp almışlardı , o kadar çok üzüldüm o kadar canım yandı içim parçalandı ki evde kızım var diye ayakta durmaya çalıştım günde 1 kere emzirmeye gittim sütüm üzüntüden az geliyordu artması için her yolu denedim. Üzülme canım sarılığı geçsin doktorla konuşur sabah akşam emzirmeye gidersin iyi gelirsiniz bir birinize. Seni çok ama çok iyi anlıyorum oğlum o hali ile hep fotoğrafı videosu vardı gördükçe yüreğim kan ağlıyor sabırlı ol ayakta dur salma kendiiini rabbim acil şifalar versin yavruna ☹️
(2,209 puan) tarafından
Kahroldumm butun duugularimi yazmissin bacimm gozlerm varya acilmiyo sisliktenn yavrumu dun aksam aldilar soyup kiyafwtlerni verdiler bide iki dusukten sonra oldu nefes akamiyorum sutum azaldii sagiyorum surekli sariligi az ama enfeksiyonu biraz fazla doktor en az 10 gun tutucam dedi :(
(1,615 puan) tarafından
Ahh kıyamam yaa nolur üzüp yıpratma kendini anlıyorum seni hemde çok iyi anlıyorum elinde değil maalesef ama ayakta durmaya çalış bak doktoru ile görüş bir öğlen birde akşam emzirmek için sarılığı düşmüştür ben oğlumda öyle yaptım dedim ya oğlumu aldıklarında 3 4 günlüktü gerçekten çok zor ama sen konuş izin vericektir mutlaka
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim bebeğimde yogunbakimda şuan canım 5 gün oldu doğum yapalı enfeksiyon çıktı bizdede ve elinde yüzünde morarmalar vardı bide inliyordu nefes alamıyor kendisi solunum cihazına bağladılar küçücük yavrumu boğazında ağzında hortumlar var dayanamıyorum daha ne sorunu var cozemediler bile 

Sen yine iyi durumdasın canım üzülme o sorunlar geçici en fazla bu hafta yatar çıkartırlar Allah şifasını verir merak etme bol bol dua et 
(2,209 puan) tarafından
Kuzuum allahmm senin yabrunuda sana kavustursunn suann beni sen anlarsnn cok iyii nefes alamiyorumm inan kahroluyorumm ev bana batiyoo sezaryen yerm okdar agrimasina ragmenn umrumda degl bebegimin tulumu saokasi elimde geziyorum evde bilincsiz biseklde :(
(150 puan) tarafından
Aminn canım Allah bizim durumumuzda olanları ve bizleri evlatlarına kavuştursun safi  adıyla şifa versin inşallah  seni çok iyi anlıyorum ilk 3 saat yanımdaydı üzerini giydirip verdiler emzirdim kokusunu aldım o kodar güzeldi ki o duygu 3 saat sonra yanımdan alıp gittiler gidiş o gidiş bı poşete koyup giysilerini verdiler elime kokusu üzerinde kalmıştı yavrumun . Hastaneden ayrılmak o kadar zor geldi ki anlatamam bide göstermiyorlar bana sadece hafta bir gün görüntülü konuşma varmış .
Canım oğlumun adini umut koydum asla umudumuzu kaybetmeyelim elbette çıkacak iyileşecek diyorum arada bı aglamalarim tutuyo ama hemen kafamı başka şeylerle meşgul ediyorum çünkü sütüm kesilecek biliyorum sürekli süt sağiyodum ve hastaneye götürüyorum lütfen sende sitres yatma sürekli sütünü sağ bebeklerimize en iyi gelen şey bu dönemde sutumuz ve duamız Hucurat süresi sen okuyamssin çevrendekilere söyle sürekli okusunlar inşallah atlaticak bak gor

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 658 göst.
0 oy
20 cevap 494 göst.
0 oy
4 cevap 130 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 97 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu

382,993 soru