0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar inşallah doğum ağustosun ortasında görünüyor kirli çıkına kadar Ekim geliyor o zaman da küçücük kışa giriyor kışın da çıkmıyor insan zaten bebek arabasını şimdi değil de ilkbahar da alsak nasıl olur sizce lazım olur mu sıkıntı cekermiyiz olmazsa 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde doğumum Allah nasip ederse eylul başına denk geliyor kırkı falan derken Ekim ortası oluyor ister istemez kendi arabamız var puset falan da var şimdi oğlum olucak Allahım nasip ederse 4 yaşında kiizim var onun Arabası da var ama gene araba alicam ilkbaharda almayı düşünüyorum ben şahsen kışın soğuktu yasaktı derken kullanamicam
-Reklam-
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Araban olsa da olmasa da bebek arabasi gerekli.Bebekle disari cikmak istesen esini isten cagirmayacaksin sonucta gel hadi disari cikalik diye ve biz 2.ayda kullanmaya basladik
0 oy
(49,847 puan) tarafından
kendi arabaniz yoksa asilarda zorluk cekersin 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Ben  doğmadan  aldım  kesinlikle  çok  işe yarıyor  çünkü  3 ay boyunca  sürekli  hastaneye  veya  sağlık  ocağına  gidiyorsun bence  almalısın  arabadada çok  rahat oluyor  bebekte pusette 
0 oy
(301 puan) tarafından
Evin asansörlüyse al canım yoksa rezillik valla ben aldım eşim olmadan dışarı arabayla çıkamıyorum çünkü hem bebek hemde arabayı indiremiyorum 
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım bi aksilik olmazssa bende ekimde doğurucam bebişimi kış ayı geldiği için hemen almak istemiyorum ama şu Kasım ayı indirimleri oluyo ya o zaman belki alabilirim diorum çünkü neredeyse yarı fiyatına düşüyo sende öyle yapabilirsin  ama arabanız yoksa almanı tavsiye ederim bebişler çabuk büyüyo sürekli kucakta taşımak zor olur :)
0 oy
tarafından
Bende üç çocuk var evde daral geliyo yeni doğanı atıyorum arabaya diğerlerinin de ekinden tutup alıp bakanı gidiyorum bu günde sağlık ocağına gittim geldim ebeyle konuştum kafam dağıldı birazda olsa iyi oldu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 600 göst.
0 oy
9 cevap 140 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
13 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Elemmm (2,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozlm.gkhn.ygt (2 puan) tarafından soruldu