0 oy
846 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Esimle annemin arası açık bu yüzden bayramda bile gitmek istemiyor ama ben onun ailesine ne hizmette ne saygıda kusur etmiyorum zaten bu kere onun için ailemi sildim. Şimdi sanki beni ailemden koparmaya çalışıyor esimin ailesiyle beraber oturuyorum ne kadar olay olursa olsun sesimi çıkaramıyorum saygida kusur etmiyorum. 3 yaşında kardeşim var 3-4 aydır görmüyorum artık telefonda abla gel abla gel diye yalvariyor ağlıyor buna rağmen beni gondermiyor tavır yapiyo konusmuyo o çocuğa yazık değil mi. 24 haftalık hamileyim psikolojim zaten alt üst yeter artık bıktım. Annemi ailemi bu kere sildim onun icin her fedakarlığı yaptım ama böyle yapması zoruma gidiyor. Ben napayim kızlar bi soyleyin ya gerçekten yoruldum. Kardeşim benim elime doğdu herşeyini ben yaptım ona bu kadar duskun olduğum bile bile böyle yapıyor. Kendi ailesine gelince laf yok benim aileme gelince annen bana bunu dedi gitmem senide gondermem bu nasıl bisey bu hakmidir ya..

11 Cevaplar

+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Gunah ya.oyle sey mi olur Allahdan da mi korkusu yok bunun anne babadan ayirmak ne demek bu kdrda kendini ezdirme sende hamilesn bak anne olacaksin ne kadat aci ayrica Allah sanada bunun hesabini sorar aileye yùz cevirmek cok yanlis hayr dualarini al canim esine Allah merhamet versin

(1,082 puan) tarafından
Amin insallah sabah gidicem annemin yanına o çocuk nasıl yalvariyor gel abla diye
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Allaha büyük konuşmuyorum ama  ailemden uzaklaştırmaya çalışmak  göndermemek bilmem ne, adamın aklını alırım aklını. 

Ulan bak çocuğumuz olcak yarın bigün o da gelip bizi görmez vs vs vs neler derim neler
(1,082 puan) tarafından
Bıktım gerçekten ya yoruldum annem bu yandan bide kardesim gerçekten yoruldum
0 oy
(2,181 puan) tarafından
cok buyuk anlayissizlik ve cocukca bi tavir.. ne derse desin annene karsi tavir almamaliydi onun yaptigini sende onun annesine karsi yapsaydin ne tepki verirdi acaba.. 
(1,082 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapicam kardesim benim herseyimden kiymetli
0 oy
(66 puan) tarafından

Suan ayni kaderi paylasiyoruz sninle ya erkek milleti boyle iste kendi ailesi aile bizimki aile degil anne baba degilmis gibi laf konusur ses etmem ben bisey dedim mi vay sen nasi dersin bnim aileme der hemen :'(

(1,082 puan) tarafından
Nasıl ağlıyor çocuk ya zaten hasta içim parcalaniyo bıktım gercekten
(66 puan) tarafından
Biz bosanmaya bile kalktik ustelik bebegim 1 aylikken beni tehdit etti yok gostermem cocugumu sana alirim elinden felan geri cocuguma dayanamadim niye dunyaya getirdim dedim kendi kendime cok agladim ama olmuyo iste ya Allah sabir versin hepimize ne diyelim Allah goruyo kim hakli kim haksiz
(1,082 puan) tarafından
Ben ona her Allahin günü gideyim demiyorum ama kardesim hasta 1-2 gün gitsem ne olacak ya zaten doğum yapinca aylarca gidemiycem
(66 puan) tarafından
Gondermezler bacim gondermezler bunlarin huylari oyle
(1,082 puan) tarafından
Gelsin eğer gondermem derse bu kadar sustugum yeter yeri gogu inletirim
0 oy
tarafından
Hicbir kuvvet allahtan başka beni ailemden edemez . Annemlerle aynı mahallede sayılırız istediğim zaman giderim . Eşim de sağ olsun hiç ses etmez istersem 1 ay üst üste giderim eşim bi kere bebeğimiz hasta olur gitme dedi . Otur çocuğuna bak benim anneme gitme hakkımı elimden alamazsın dedim ... bin koca feda olsun aileme .. ama aile de hak edecek ha . Eşimden allah razı olsun . 
(1,082 puan) tarafından
Bende artık susmuycam
tarafından
Kardeşini yanina getirt bi kaç gunlugune
(1,082 puan) tarafından
Kaynanamla bir yaşıyorum burda rahat edemez devamlı ağlar bide annem gondermez
0 oy
tarafından
Kendi gitmeye bilir ama sen gidiceksin yani tavrını koymalısın canım bende eşimin ailesiyle yaşıyorum ama istediğim vakit anneme gidiyorum eşimle araları pek iyi değil ama bu durum benim anneme babama gitmeme engel olamaz olmamalıda zaten 
(1,082 puan) tarafından
Aynen öyle sustum ama artık yeter
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Onun icin bi kere ailemi sildim fedakarlik yapmisim demissin keza yanlis anlamadysam.oyleyse cok yanls yapmissin cesaretini belki ordan almistir ama ne olursa olsun bu konuda boyun egme git gor aileni dinen de normald3 de senin ailenden edemez got bacim aileni gor kims3 seni haksız gormez bi kez kizar iki kez kizar sonra alisir tecrubeye sabit ben ne giderdim ne ailen gelirdi ama esim gilde huydu bu kizi alinca aileyi siliyolarlar ama bas kaldirdim simdi bende gidip g3lyrm ailemde gidip geliyor ailesi durumdan hosnut degil esimde ses cikaramaz yani alistrma oyle
(1,082 puan) tarafından
Konuştum yarin sabah çek git canin ne zaman isterse gel dedi
(2,749 puan) tarafından
Gt hic durma canm tafrasi tribine bakma sakn
(1,082 puan) tarafından
Gidicem ama zoruma gidiyor beni bu halimle bu kadar uzup kirmasi
(2,749 puan) tarafından
Umularnda deglki bacm hc uzulme olan sana olur
0 oy
(510 puan) tarafından
Sen aileni onun için mi sildin ilk başta hata yapmış sin diyeceksin onlar benim ailem annem babam sende anneni babanı sil gidelim ayrı eve ozaman ne sen konus ne ben kimsemis yok gibi her dediğini yaparsan onda ailenden uzaklaştırır böyle bir sey mi olur o gelmiyor tm sen niye gidemiyon kayganana filan soyle 
(1,082 puan) tarafından
Kaynanam kayinpederim de aynı ***...
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Senin hatan

Sen eşine boyle yapabilmesi için firsat vermissin ne demek onun icin ailemi sildim ya

Madem o senin ailene saygi ve sevgi gostermiyo sende o sekilde davran
(1,082 puan) tarafından
Bu saatten sonra emin olsun öyle davranicam
0 oy
tarafından
Ailenden kendisi uzak duruyorsa dursun gitmiyorsa gitmesin ama kesinlikle senin oraya gitmene onların evine gelmesine engel olamaz sessiz kalma derim anne baba cok farkli sen onu ailesinden ayiriyormusun esin cok buyuk gunah isliyor Allah affetsin akil celmek gibi olmasinda öyle kocanin agzina eder sonra annemin babamin yanina giderim ne yapacak beni eve mi almayacak almasin zaten oylesinden adam olmaz Allah korkusu olsa bunu yapmazdi vicdansizmis esin kusura bakma agir knustm .
tarafından
Ailesi bisey demiyor mu canim
(1,082 puan) tarafından
Hayır onun gibi dusunuyor
tarafından
Bosver kimseyi dinleme git annenlere kardesinle bol bol vakit gecir hic umursama canım
(1,082 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam küçücük bir melegi2o karar uzup aglatmaya kimsenin hakkı yok
tarafından
Aynen öyle canim benim aileni bırakma cok pisman olursun emin ol ama esine ve ailesinede saygisizlik yapma ailenle ilgili birsy soylediginde umursamiyor gibi yap
0 oy
tarafından
Canim kusura bakma da aile silmek nedir ya. Her zaman soylerim es her zaman bulunur ortalik erkek dolu ama aile baskadir ikinci bi annen olamaz. Esinle duzgunce konus gondermiyosa resti cek. Gerekirse kaynananlari araya kat. Dinimizde bile erkegin her hafta anne babaya göndermesi sarti vardir tabi yakinlarsa. Uzaklarsa ayda bir. 
(1,082 puan) tarafından
Aramizda 2-3 saat var o son sozunu söyledi sabah çekip gidicem bu kac günde gelmiycem
tarafından
2 3 saat bise degilmis ya benim 4 saat var her ay gider kalırım Allah yardimcin olsun canim git bencede
(1,082 puan) tarafından
Gidicem canım gidicem

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 908 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 328 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Z.bekar (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu