0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
18 yaşında evlendim 2 senelik evliyim eşim tek çocuk ailesiyle birlikte yaşıyoruz şuan 14 haftalık hamileyim dün bana söyledigi şu söz aklımdan çıkmıyor anne olmaya hazır mısın dedi evet dedim sonra da bana artık büyüceksin yani daha farklı düşüneceksin dedi dedim yani hangi düşüncemi begenmiyorsun biraz daha olgun davranmalıymışım yani benim anlama sorunum felan mı var ne demek istwdigini anlayamadım bu sorunu nasıl halledebilirim 

7 Cevaplar

+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Annelik çok farklı duygu onu demek istemiştir 
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Anne moduna gireceksin ddemek istedi sanirim. Olgunlasma bende olmadı sahsen. Yasin da kucukmus ya cocuk gibi mi goruyor seni acaba. Kendisi kac yaşında.
(1,950 puan) tarafından
Çıtır kiz bulmuş laf yapmasın gevsek. Kendine bak kartlasmis herif deseydin.
Insallah ben olgunlaşirim sende iyi bi baba olabilirsin de kestirip at.
(9,247 puan) tarafından
Kız çıtır kız ne:) erkekler öyle ewet küçük isterler ama bak bakalım o kız neler düşünüyor kız ben 18imde seksek oynuyor dum :) cidden ben bu erkekleri dövmek istiyorum.
(1,950 puan) tarafından
Iyi manada dedim guzel anlamında yani  :)))
Erkekler çok taviz verince bir de zayıf görünce degisik davranıyorlar galiba iki ses yükselince kendine geliyor. Ailesiyle de kaliyormus ya o daha büyümez olgunlasamaz maalesef.
Bilmiyorum ama ayni evlerde oturmak bana hep sikinti gibi gelmiştir. Bu zamanda böyle erkekler için özellikle.
(9,247 puan) tarafından
Haklısın ne diyeyim ama kötü dememiş annelik olggunlasmasindan bahsetmiştir
(1,950 puan) tarafından
Aynen bende o anlamda diye düşündüm. Olgunluk yani annelik  :))
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Benim.ilk este tek.oglandi 9 yil oturfuk ailesiyle surekli cocuk gbisin ergen gbisin buyu artik iste kafa yapimiz uymuyor hareketlerin cocuk gbi babasi severdi beni saka falan yapmayi gulerdik ederdik bunun surati asilir illa bi kavga cikarirdi anasi ayri olay zaten yani diycegim oki gidip olgun kadin alsaymis ozqman bunlardan bi yol olmuyo bosandik zaten :angry:

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Cocuk gibiysen evlenmeseymis madem bunlara da sonradan dusuyo jeton.Anne olunca agir olcaksin soyle boylenolcaksin diye bir sey yok herkesin bir dusuncesi avrdir
0 oy
(677 puan) tarafından
Bence hemen kötü algılama insan gerçekten yaş aldıkça olgunlaşıyor hele anne olduktan sonra daha da olgunlaşıyor.gecen seneki düşünceyle bu seneki düşüncen arasında fark olabiliyor o yüzden eşine de hak ver
0 oy
tarafından
Ağır bir sorumluluk alacaksın hazır olman lazım . Hazırım demekle olmuyor maalesef. 
0 oy
tarafından
Eşinin anlatım şekli hoş değil sen eğer çocuksu davranıyorsan eşinde bundan dolayı biraz daha olgunlaşmanı istiyor olabilir 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 441 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 392 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,550 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 766 göst.