0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından

Arkadaşlar dün bir posta mutsuzluğumdan bahsetmiştim yeni bir sayfa açıp olumlu düşünmeye ve huzurlu olmaya çalışıcam, bunun içinde eşimle güzel bir zaman geçirmek istiyorum bebeğim 4 aylık kaynanama bıraksam gezdir oyalar ama uyutamıyor benden başkası uyutamıyor.onu Bırakamam, tavsiye verin bakalım eşimi nasıl mutlu edebilirim :)yanlıxda kalmak istiyorum çünkü 4 aydır lousalık bunalımı bebek çok yalnız bıraktım eşimi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebegini biryere birakamazsin ki  zaten birakmanada gerek yok 
(866 puan) tarafından
Bebeğim uykusu çok kısa uzun aman aman uykusu yok
tarafından
O aylarda oyle canim benim sonra uyuyorlar vakti gelince
(866 puan) tarafından
Evet te ozman da bende derman kalmıyor siz nasıl ilgileniyrsnz eşinzle
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Canm merak etme ya kaynanan güveniyorsan hani aranız sıcak ise ona durumu anlat eminim anlayacaktır bebeği de düşünme canm sonuçta illaki uyuyacak sen keyfine bak sadece
tarafından
İllaki uyuycak mi iyide nasilll uyuycakk uyutamayinca
(866 puan) tarafından
Emanet edebilirim güveniyorum bakarlar ama uyutamıyor kaç kere gün içinde ev işleriyle uğraşırken bıraktım uyuyamadı mahvoldu çocuk
(1,897 puan) tarafından
Niye gülüm sen hiç uyumayan bebek gördün mü
İyice oynayıp yorulduktsn sonra zaten mama içip yatar ne kadar abarttıniz
(1,897 puan) tarafından
Gitme ozaman hayatım sana ne diyelim şimdi
0 oy
tarafından
Bebeğin varken de eşinle güzel kaliteli zaman geçirebilirsin bence. Kaynananla mı yaşıyosun eğer ayrıysanız evde eşine sürpriz hazırlayabilir onu mutlu edicem şeyler yapabilirsin. Onunla hoş sohbet etmek istediğini göstermen bile yeterli gelir ona.
(866 puan) tarafından
Bebek uyanıkken olmuyor malesef tüm ilgiler ona kayıyor uyıtuncada aklımız onda kalıyor uyandı uyanıcak diye tedirginlik oluyor
tarafından
O tedirginliği at üstünden uyansa nolcak uyurken rhat rhat takılın işte canım uyanırsa alırsınız hemen bişey olmaz
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Sen kendin çocugu uyuttugun zaman meyve felan soy önüne koy mısır patlat film aç izle ya da kahve yap balkonda sohbet edeblrsnz illa bebeği bir yere bırakmaya gerek yok ki bunları da bebek evdeyken yapablrsin koyarsın odasına kendi işine bakarsın canım 
(866 puan) tarafından
4 aydır sadece kendimi bebeğe vermişim inanamıyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 423 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sermir (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 43 göst.
2 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...