0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar eşimle bı gün felekten bi gün çalmak istiyorum 14 aylık oğlum var emiyor geceleri  alkol almak istiyorum hemen linclemeyin çok içen biri değilim sadece bı gün öyle olsun istiyorum sigarada arada içiyorum acaba süte gecermi alkol :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle geçer alma alkol çocuğundan önemli değil
(146 puan) tarafından
Yani tabikide canım geçerse icmem
tarafından
İçme aman sana zarar bebeğe daha çok zarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız gecmez mı gozunu seveyım sakın alma deger mı hem kendın haram seyı alıcaksın hem cocuguna gecırıceksen, hadı sıgara neyse 3-5 tane iç ama alkol aman dıyım 
(146 puan) tarafından
Sigara içiyorum arada ama alkol almadım hiç canım ozaman gerek yok
tarafından
Hıc gerek yok hemde bende sıgara ıcıyorum gunde 2 tane ona yapcak bısey yok ama alkol anında kana gecer
0 oy
tarafından
Tabiki geçer 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım felekten geceni çal ama alkol içme en azından emzirmeden kesene kadar :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Çok canın istiyorsa bir kaç yudum bira icebilirsin maya var içinde en azından ama 2 3 yudum sen yine felekten geceni çal ama malt iç alkolsüz :))) hem süt yapar 

0 oy
tarafından
Onu yapacağın gunlerde gelir az sabır ama alkol almadanda eşinle biseyler yapabilirsinwe
0 oy
tarafından
Felekten gece alkolsüz olmuyor mu. Emziriyormussunda haram şeyi icmesende olur. Kola al onu iç;)
0 oy
tarafından
Valla bizde düşünüyoruz eşimle ama bebeğim memeyi bırakmadan asla olmaz. Bence sende içme. Başka şeyler iç ya da ertele. 
0 oy
tarafından
Süte geçiyor canım  ya sütünü sağ yada mama al iceceksen.
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Sen ne vişne suyu iç içine votka koydun say :))) psikolojik olarak kafayı bulursun 
0 oy
(913 puan) tarafından
48 saat emzirmemelisin göze alıyorsan iç canım emmeden durursa bebeğin 
0 oy
(137 puan) tarafından
Ben de nargile istiyorum ama çocuğuma kıyamıyorum kalsın canım alkol hele aslaaaa içme hemen geçer emzirmeyi kesince iççen
0 oy
(196 puan) tarafından
Alkolsüz sampanyalar var renkleri falan harika kendini onunla avut bence bu seferlik bizimde iki gün sonra yıldönümümuz ben öyle yapicam :) evde gözümün önünde uzo var emzirmeyi bırakır bırakmaz onu içip kör olmayı düşünüyorum:))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 243 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,131 göst.
0 oy
19 cevap 740 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde wannabemom (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.

378,142 soru