0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Kayinvalidemler geçen hafta merdiven boyiycakti boyamadılar bu hafta gelicekler eşim yarın 4 12 sabahtan dışarda kahvaltı edicez gezicez ama kayınpederim bu günden gelmiş heralde tavanlari boyuycak o şimdi sabah 6 da kalkar muhakkak eşime dedim biz gidicez şimdi yanls anlaşılmasın Kayinvalidem de 12 gibi gelicek bende en gec 2 gibi evde olurum elimde şu böreği yapicak şimdi benimde içime kurt düştü.. yaaa asıl boya pazar günü yapılacak merdivenler flan eşimde yardım edicek yarın kaynimda çalışıyor şimdi ben hiç hazırlık yapmamış gibi oldum kızlar ama oğlum 8 aylık 8 aydır bi yere gittiğim yok fikir veririmisnz 

6 Cevaplar

+2 oy
(2,140 puan) tarafından
Onlari evde bırakıp gezmeye gitmek doğru olmayabilir ben gitmezdim 
(886 puan) tarafından
Ama merdiven boyancak kaynimda pazar günü evde oda o gün yardım edicek eşimde yani kayınpederim de hata tes canlı biraz bi gün önceden gelmis zaten yeri yukarda terasta bende en gec 2 gibi gelce.m benlik durum yok ki canim
(2,140 puan) tarafından
Valla kuzum sen daha iyi bilirsin tabiki ama benimkiler iyilik yapıp basa kaktigi için herkesi öyle zannediyordum benimki baslardi biz işlerini yapıyoruz da onlar da gezmelerde diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Siz gidin canım eger durumunuz musaitse dönüşte hazır birşeyler alırsınız yemek sonrası bi de çay ikram edersin
(886 puan) tarafından
Pazar günü onları kahvaltıya mi cagirsam kötü gelin oldum gene
tarafından
O da olur canım 8 aydır evdeyim diyorsun ysni seninde hakkin nefes almak
0 oy
tarafından

Bence git danışmadan gelmek bence çok kabaca. :angel:İşiniz var mı müsait misin insan bir sorar yani:ermm:oyle insanları hiç sevmiyorum:ermm: gidin birşey derlerse de planımız vardı sizde aramadan gelince böyle oldu kusura bakmayın de:ermm: anlarlar belki aramadan gelmemeleri gerektiğini :ninja:

(886 puan) tarafından
Yani ev değil kuzum apartmanın merdiveni ve cumartesi eşim çalışıyor  2 ye kadar ciikicaz eşim pazar günü yardım edicek yeri zaten terasta benle kalmıyor
tarafından
Olsun cnm sen bence programını bozma
0 oy
(1,850 puan) tarafından
8 aydır cikmamişsin bir gün daha cikmayiver sonuçta adamda sizler için yapiyo
(886 puan) tarafından
Tamam ama merdivenin tavanları boyancak hızlık bi durum yok kii pazar günü eşim yardım edicek
0 oy
(282 puan) tarafından
Yerinde olsam düşünmeden giderdim sonuçta 8 ay ev hapsi yaşayan onlar değil madem öyle önden haber verelerdi
0 oy
tarafından
Başka güne erteleyemez misiniz
(886 puan) tarafından
Aylardır bu günü bekliyorm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 288 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 375 göst.
7 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu