0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
.....................

12 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Valla kuzum çok uzun yarısını okudum eşin evet hatalı ama aldatmamış seni güven sorunu yaşamanı gerektirecek birşey yok babanın yükünü ona yükleme böyle yaparsan kaybedersin
(7,768 puan) tarafından
İşte böyle yaparsan kaybedersn sonuçta sorun snde eşinde değil ki ? Yapma sıkma boğma kaçar
tarafından
Ama eşim yüzünden bu duruma geldim sanırım o gün yaşadığım güven kırıklığı tüm hayatima sirayet etti
(7,768 puan) tarafından
Canım onsuz yaşayamam onsuz yapamam dersen ve ona belli edersen kaybedersin seni elde ettiğini düşünür kimseye eyvallahın olmadığımı onsuzda yaşayabileceğini düşündüreceksin kendine engel ol
tarafından
Ben galiba çok gösterdim ama onsuz yapamayacagimi
(7,768 puan) tarafından
İşte bunu bırak birde kendini geri çek o zaman bak nsl pervane oluyor
-Reklam-
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Hepsini okumadım ilk metni okudum ve bayan için evlendikten sonra bekar hayat olmuyorsa arkadaş da dahil buna erkek için de olmaaz erkek adam evli barkli kızlarla ne diye yemek yer hemde seni götürmeden ha karşı değilim ama seni götürmeli tek gitmesi bana göre etik değil doğru da değil güven de kırılır o evlilikte inançta 
tarafından
Evlenmeden önceydi o sevgiliylen, evlendikten sonra hiçbir karşı cins kalmadı hayatinda. Aslında yazinin tamamını okusan çok şey anlattim..
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım benşm tabiki destek almalısın söyleme bunu esine Baska r gittiğini soyle. Yada ben yalan demem dersen ben sankı panik atak oluyorum de. Senin yasadıgında bir nevi panik atak zaten. 
tarafından
Aramızda hiç yalan olsun istemiyorum ve bulunduğum muhitte biraz ters bir yer klinik vs hiç Yok. Başka yere gidiyorum deyip gidemem maalesef
(10,972 puan) tarafından
Anladım canım haklısın. Ama biraz rahatlama lazım
0 oy
tarafından
Senin sorunun en çok kendinle OZGUVEN eksikliğinden bence bir sürü piskoloji kitabi var al oku yardım al ve Bir insanı ne kadar sikarsan yasak koyarsan okadar yasağa gider İNSANOGLUNUN CENNETEN kovulma sebebide yasak elma değilmi zaten ;) ve kuzum kirpi yavrusunu pamuğun diye severmiş eşin sana yakışıklı okadar sen ona bunu ne kadar asilarsan kendini Hint kumaşı sanacak 
tarafından
Evet kendime karşı ciddi bir özgüven problemim var belki de eşimi çok yakışıklı gördüğüm için belki hâlâ atanmadigim için yada başka birşey ama bilmiyorum
tarafından
Bunu sen kendine yaparsan kimse kurtaramaz bacım seni bu düşüncelerden çok acil yardım alman lazım yoksa bu depresyon vs gbi durumlarada yol acar
tarafından
Ve sana birşey diyimmi benim eşim de çok yakışıklıdir sulalede herkes öyle diyor en azından ama 5 yıldır ben eşime yakışıklısın demedim hiç severken çirkin ördek yavrum diye severim ki kendini birsey sanmasın :D
(1,120 puan) tarafından
Yavrum abartma yaaa bi senin kocan yok :))))
tarafından
Hahahha :) benim dünyam onun etrafında :))
0 oy
tarafından
Normalde ilk yillar boyle duygular yogun uasanir sonra kendini derin bir sevgiye birakir sen hala aşıksın demekki eşine o duygular hala canlö
tarafından
Insallah atanirsin. Birazda evde oturdukça sarıyo insan
tarafından
Aslında yaşım çok genç. Mezun olalı 1 yıl oldu daha ama yinede takiyorum kafaya
tarafından
Kendine guven ya arkadas cevrenle takil biraz disrda eve kapali kalma. Insan durdukcada kuruyor kafasinda
tarafından
Eşimin işinden dolayı gurbetteyiz ne komşu var ne arkadaş. Herşeyden uzağım. Ailem, arkadaşlarım, bildiğim hiçbirsey yok burda. Sosyal medya kullanmiyorum. Modadan bile haberim yok. Eşim biraz yoğun çalışıyor, çocuk çok yaramaz uyku sorunumuz var 10 aylık. Sezaryen göbeği gitmedi kilo aldım. Daha saymak istemiyorum :)
tarafından
Ayni durumdayim bende 1 yildir malesef damdan düşmüş gibiyim. Ama kendine guven. Betflixden dizi film izle vakit buldukca kafan dagilir keske sana yakin bi dostun arkadasin olsaydi
0 oy
(262 puan) tarafından
Allah ne demiş kimi benden çok seversen onu senden alırım. Bu kadar aşk neden bilmiyorum canım ama bence fazla. Bende çok seviyorum eşimi onun için canımı veririm Allah hiç bir zaman başımdan eksik etmesin. Ama 5 dakika geç gelse de ağlamam yani. Senin evet desteğe ihtiyacın var senin takıntın var eşine sorun bu bence. Sen çok sevdiğin için gözüne o kadar harika yakışıklı bir insan olarak geliyordur. Destek şart ve çekinme eşinle konuş bu durumu yoksa daha büyük sıkıntılar çıkar Allah korusun
tarafından
Kendi kendjme zarar veriyorum canim farkindayim. Hep nöbetçi gibi başında duramam ki sonuçta ama nasıl konuşulur bilmiyorum
0 oy
(233 puan) tarafından
Bende senin gibiyim yaaa eşime olan güvenim yok ama sevgim sonsuz kıskançlığım aşırı derecede nolacak böyle bilmiyorum sadece kendimi yıpratıyorum
tarafından
Çok yipratici bir durum
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Neyi bu kadar çok seversen, her şeyin önüne koyarsan onunla imtihan olursun önce bunu hatırla. Şu vesveselerine kulak asma. Bi kere adam anlattığına göre on numara. Sen de atanmakla tanımlama lütfen kendini. Atanmadan çalışmadan da çok değerlisin belli ki eşin için, maşallah. Geçmiş geçmişte kaldı, evlenmeden önceki şeyleri silmen lazım aklından, mecbursun. Psikolojik yardım alamıyorum diyorsan, en önemli tavsiyem Tülay Kök dinle youtubeda. 

Kıskanmamak abes bana göre.. sevmek kıskanmak çok güzel şeyler ama her şey dozunda faydalı insana 
tarafından
Ben dozunu çok aştım sanirim ve bunun farkindayim. Kendimle barışmam gerek dediğin kişiye bakacağım muhakkak. Çok teşekkür ederim
(11,077 puan) tarafından
Rica ederim inşallah en kısa zamanda atlatırsın bu durumu
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım okudum hepsini bunun sebebi bence atanamamış olman. Kafanı yoracağın, yada bir amacın olması gerekiyor. Bende senin gibiyim, bakarken  böyle değildim. Kendimi şuan yetersiz, amaçsız hissediyorum. Bunun sebebi bence çalışmıyor oluşum, ve bekarlığımın tam tersi yaşıyor olmam. Bence sende de öyle. Bende eşimi çok kıskanıyorum. Yanımızdan biri geçse, yada birine baksa hemen dikkat kesiliyorum. Bundan bende rahatsızım. Bakalım daha ne kadar sürecek bu durum
tarafından
Bu durum sürdükçe kötü bir hal alıyor. Kendimizi yipratmaktan başka bişey yapmiyoruz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir gün eşim çok bunalmisti . Mahallede düğün vardı dedim git bari ozamanlarda sewgiliyiznuzakniliski bide. Arıyorum açmıyor. Bana viski bardak resmi attı ewe gidince ararım diye. 

Hayatta en kaldiramadigim şey alkol eskiden bende çok içerdim ama bitti gitti ondada bitmiş ti .

Israrlara karşı gelememiş.ewe geldi aramadı 

Bendeki sarsılma ayrılığı getirdi. Şuanda aynı tepkiyi verirdim alkolü kaldiramkyorum.

Geçen gün arkadaşlar toplandı baktım içiyorlar eşime baktım anında yanıma geldi asla içmedi 

Seni çok iyi anlıyorum güven birkere kırılsın sürekli acabalar okuyor
tarafından
Evet aslinda basit birşey ama hep acaba diyorum. Hep aklimda bi soru işareti
(9,247 puan) tarafından
Atlattım zannediyordum bira şişelerini göre e kadar içmez ama oncedende içmem demiş içmişti.kuskumunsuphemi bilemedim
tarafından
Belki bizimde basit görüp yapmam dediğimiz şeyleri yapmişliğimiz vardır farkında değilizdir. Erkekler bizim kadar takmadığı için yüzümüze vurmuyorlardir diye düşünüyorum. Ama güven çok önemli en ufak bir sarsıntı catlatiyor. Ve çatlak bir daha düzelmiyor kahretsin ki
(9,247 puan) tarafından
Belkide bilemem
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bence psikolojik destek al ruh halin çok kötü böyle hayat geçmez iki gün sonra da adama hayatı zehir edersin hastalık olmuş senin ki
tarafından
Ona yansitmamaya çalışıyorum ama başaramiyorum
0 oy
(102 puan) tarafından
Aynı senin gibiydim aynı.Suan hiç değilim,bırak.Tek bir şey diyeceğim sana.Neden korkarsan basına o gelir.Bundan korktukça illa esine hissettireceksin ve essegin aklına karpuz kabuğu sokmak var ya o olacak.Mutlulugunu evliliğini zehir etme.Yapacak olan her şekilde yapar akışına bırak olacağı varsa olur dünyanın sonu değil ölüm yok değil mi? Böyle düşün
tarafından
Çok teşekkür ederim söylediklerin için

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 533 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 430 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 587 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu