0 oy
1,644 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esimle tartıştık  kalbimi kırdı bende sessizce ağladım göz yaşlarımı gördü bana dedi zırnık umrumda değilsin istersen sabah kadar agla umrumda değilsin dedi bastıra bastıra dedi 10 dan falza söyledi  çalıştığı yerden parasını alamadı sinirini benden çıkardı eve geldiğinden beri  bisey söylesem bağırıyor  yeter diyor al kıza bak diyor yatıcam diyor normalde mutluydum ama çok kırdı beni başkasına olan sinirini benden çıkardı.gecen günde parasını alamamıştı üzgündü konuşmuyordu  ben teselli etmiştim para onemli degil demiştim moralini  yerine getirmiştim ama beni hem kendi üzdü hemde yataga girerken ben kızımı ayağımda sallıyordum bi yandanda sesizce ağladım  diye umrumda değilsin dedi delisin sen dedi cok zoruma gitti  acaba ben sosyal medyaya profil foto koymuştum nazar mı  değdi  bi anda değişti dune kadar multuydum dün akşam foto koymuştum şimdide mutsuzum nazar mı değdi bize

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hemide nasil deger bi bilsen adamı yamıldır 
(1,763 puan) tarafından
Sen bide tırtıklı sohbetini oku canm orda bayılırsın gülmekten ☺☺
(9,131 puan) tarafından
Nerde tırtıklı :D
tarafından
Yaa Allah kahretmesin surekli geliyo yazismalariniz zaten pislik karilar :))) tirtikli adi duymak istemiyom laaannn
(1,763 puan) tarafından
Ahahaha ne fayda bacım aaaa orda seninde mesajların var ☺☺
tarafından
Var ama size kizmak icin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki değer adamın canını okur valla 
tarafından
Cok pişmanım geçen gün  çok mutlu olduğum zaman koymuştum  şimdi ise mutsuzum 1 günde değişti
tarafından
Nazar dualarıni suya oku hem sen iç hemde esin içsin inşallah duzelirsiniz canım
tarafından
Inşallah düzelir hatasını anlar
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Nazar bir insanin karakterini degistirmez.Sinir aninda hep boyleyse nazarla ilgisi yok
tarafından
Normalde sakin beni kırmaz anlayışlıdır ne olursa olsun ilk defa böyle yaptı 1 günde değişti
(6,204 puan) tarafından
Rabbim şu kizi reel de karsima cikar amin
tarafından
Ahahhaha beni dimi :)))
(6,204 puan) tarafından
İvet ivet tam olarak seniig
tarafından
Yaa aydan seyi gordunmu poz verme postunu
0 oy
tarafından
Bi fotodan nazar değeceğini düşünmüyorum 
tarafından
Beni sevmeyenler var o yüzden  öyle  düşündüm
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Elbette nazar degebilir ama nazar kişilik bozukluğu yapmaz.. 
tarafından
Normalde böyle  birisi olsa bende kisilik bozuklugu derdim ama ilk defa  boyle oldu normalde bana üzüntüsünü hissettirmez sıkıntısını
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Is yerinde kendine yapılan haksızlığın bedelini sana haksızlık yaparak ödetmeye çalışıyor. Is yerinden alamadığı bastırılmış sınırını senden alıyor.
tarafından
Ama önceden de almadığı olmuştu ama bana belli etmezdi  üzülmeyeyim diye ne zmn foto koydum değişti  beni sevmeyen insanların nazari değmiş olabilir
(9,652 puan) tarafından
Belkide..
0 oy
tarafından
Degiyor maalesef.insani mezara sokar nazar. Kaldiki evin huzuru. Ben cok korkuyorum boyle seylerden
tarafından
Bi daha koymayı düşünmüyorum  zaten beni sevmeyenler çok var kesin onların nazari değdi
0 oy
tarafından
İlk paylaşım yaptiğim zmnlar bişeyler oluyor du ama artk olmuyor sürekli atıyorum resim ola bilri insanların gözü pis normalde böyle bir insan degilse ola bilir, 
tarafından
Ben ilk defa koydum onu sevdiğimi anlamasi icin ama beni sevmeyen insanlarin nazari değmiş olabilir
0 oy
(693 puan) tarafından
Nazar a inanırım ve bu yüzden kolay kolay foto koymam bizde eşimle ne zaman foto koysaakk ertesi gün kavga eder kuseruz
tarafından
Ben ilk defa koydum kavga ettik ertesi  gün yani bugün pişman oldum o kdr beni sevmeyen  insanlar var nazarları değdi
0 oy
tarafından
Nazar die bsey var olablr cnm nazar duası oku bol bol
tarafından
Bende  nazara inanıyorum  artık  koymasaydım böyle olmayacaktı
tarafından
Bende nezaman eşimle iyiyim desem kanlı bıçaklı oluyorz nazara çok inanyorm
tarafından
düzenlendi
Bende inanıyorum  artık hiç kimseye mutluyumda demicem fotoda paylasmicam
0 oy
tarafından
nazar deger insallah atlatirsiniz
tarafından
Inşallah amin
0 oy
tarafından
Kötü bakan o gözler kör olsun inşallah kesinlikle ondan olmuştur koyma canım kimseler bilmesin koyma oku üfle bol bol pislik kem gözlüler
tarafından
Ne güzel  mutluydum eve gelirdi benle kızıyla ilgilenirdi  her şeye rağmen ama bugün çok kırıldım ilk defa fotoyu kaldırdım o yuzden
tarafından
Felak nas oku küsme sarıl küs uyuma o utansın bacım
tarafından
Ben kızımla tv izliyorum . tek başına yatakta uyusun hatasını anlasın
0 oy
tarafından
Yıllar sonra  eşimle fotomuzu durum yaptım 2 hafta önce. hatta içimden geçirdim inşallah nazar değmez diye eşime de söyledim oda inşallah nazar değmesin dedi. Ve 24 saat geçmeden o kadar saçma sebepten küslük oldu ki hala muhabbet yok bide şehir dışında yani konuşuyoruz ama öyle çocuklar sebebiyle falan yada para yollar o şekilde. Nasılsın yapıyosun diye hiç konuşmuyoruz. Ve kesinlikle nazar vaar. İşte sırf bu yüzden 2 senedir hiç eşimle foto paylaşmazdım s.alak kafam paylaştım direk nazara geldik
tarafından
Nazar değince kaç  gün sonra geçer  normale döneriz  bana  değdi eminim  bizde durup dururken tartıştık anlamadım yani bi şey  sadece üzüldüm  :(
tarafından
Sen felak nas oku. Gece yatmadan 11 defa kevser suresi oku her gece Allahın izniyle geçer. Aslında bizimde geçerdi bu kadar uzun sürmezdi ama şehir dışında olunca temassızlıktan dolayı uzun sürdü :)
tarafından
Inşallah sizinde düzelir  mutlu olursunuz huzurlu olursunuz felak nas okuyacağım  :)
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Herşey güzel giderken ilk defamı oluyor böyle bişey, nazar değer değmezmi hiç. Bende eşimle aramdaki ilişkiyi birilerine güzel güzel anlattığım zaman çok pis kavga ederiz. Eşime karşı Bi anda çok kinlenirim. Yani nazardan oluyor böyle şeyler ne yazıkki. Bol bol okuyun. Ballandıra ballandıra kimseyede anlatmayın benim gibi :) 
tarafından
Malesef ballandıra baĺlandıra anlatıyorum  etrafımdakilere bide geçen gün foto koymuştum  nazar değdi
(1,272 puan) tarafından
Anlatma işte onun acısını ben çok çektim. Nazar gerçekten değer. Ben artık kimseye anlatmıyorum.
tarafından
Bende anlatmam artık  ztn anlattığım zmn  kıskanıyorlardı bizim kocamız öyle değil diyolardı
0 oy
tarafından
Kız ne zaman bişey paylaşsam o günüm zehir olur . Kac gün önce pikniğe gittik paylaştım . Zehir oldu burnumuzdan geldi yemek piknik herşey . Çocuğumu paylaştım sürekli ağlar oldu . Bı tad alamaz oldum yani anlayacagin. Eşimi paylaşsam kavga ederiz o gün falan filan 
tarafından
Aynen bende kızımı paylaşınca  o gün sürekli ağlar durmaz yerinde
0 oy
tarafından

image

al bak tam da bugün yaşadığım bı olay ahahaha 

tarafından
Bende whatsaptan instagramdan her yerde doğum günümde aldığı hediyeyi pastayi paylaşırdım ama o gün hiç mutlu olamazdım  kızımın doğum gününü video çekmiştik paylaşmıştım kızım aniden hastalanmıştı gece hepsi nazardan oluyor allah her daim mutlu mesut etsin sizi maşallah:)
tarafından
Allah razı olsun canm bakma hediye almış diye öyle konusuyorum onla ☺️ yoksa o da az değil
0 oy
tarafından
Ben değebileceğini düşünüyorum
tarafından
Bende artik paylasmicam
0 oy
tarafından
Cnm valla değiyor bak sana şöyle bı örnek vereyim mesela ben esimle mutlu oldugum anı paylasirdim ertesi gün muhakkak kavga ederdik burnumuzdan gelirdi biniki esim paylasma dedi anlamadim tabi sonra bana dedi bak sen paylasinca kavga ediyoruz göz var tabi gorumcelrrden bahsetti yani birak mutlu oldugumuz anı kimse gormek zorunda degil biz görüyoruz yeter dedi sonra düşündüm evet kocam haklı bende paylasmadm artık
tarafından
Aynen bende de öyle  oldu artık paylasmicam
0 oy
tarafından

Ay bilmiyom ama olabilir valla sonüçta nazar diye bisey var bende ne zaman eşimle bi resim paylaşşam Valla bende fark ettim eşimde fark etmiş aramız bozuluyo adamla sebebssiz yere kavgalı oluyoz artık paylasmiyom kafam rahat sukur kac aydir :)

tarafından
Aynen sebebsiz yere tartışıyoruz  brnde o yüzden artık foto paylasmicam
tarafından
Paylaşma

İlgili sorular

0 oy
71 cevap 594 göst.
0 oy
9 cevap 563 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 201 göst.