+2 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Ya saçma soru aslında ama karşımdaki insan bu takar mı bilmiyorum. Bugün eşimin annesigile gidecegiz. Dönüşte kaynım da bize gelecek. Sizce eşimin yan tarafına ben mi oturayım kaynım mı

33 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Önde otururum canım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben arkaya geçerim saygıdan ötürü
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çocuk değilse kaynınin oturması daha mantıklı. Amaaan takıldığınız şeylere bakın ya.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kaynim benden kucukse ben otururum ama benden buyukse ona oncelik veririm bu mecburiyet degil saygi meselesidir. Ben cok takilmam ama arka koltukta midem bilandigi icin esim genelde beni önde oturtur kim olursa olsun 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Belki saçma gelebilir ama bana göre erkek önde oturmalı saygıdan, bazsn kaynım olur bazen kardeşim benden küçük olmalarına rağmen hep ön koltuğa onların geçmesini isterim ben zateb direk arkaya oturrum çokda önem li değil ama öyle takıntılı insanlar değil hemen yenge sen geç abimin yanına derler kabul etmem abi kardeş gidin derim :) 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Saçma gerçekten de  he ben arka koltuğa geçerim bir büyüğüm falan gelirse arabaya yani bunu anlayacak durumdasındır diye dusunuyorum evli olduğuna göre.
0 oy
tarafından
Ben olsam arkaya otururum onlar önde muhabbet etsinler
0 oy
tarafından
Ben olsam arkaya otururdum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bazen o oturuyor bazen ben ama ben genelde arkaya geçiyorum :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Ben esime sorarim sen bilirsin der adaben arkaya geçerim kaynim yok ama kaynanam varsa 

Ha gorumcemin esi olursa yanimizda o öne biner ekstrem bi durum yoksa öne gecmem yani arkaya otururum oylesi dahaamtikli gekiyor bans zaten arka dahs rahat:D

0 oy
tarafından
Kaynin senden buyukse abi sen gec dersin oda yok sen gec derse sen oturursun
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım öne otur arkaya otur nolcak sanki ben olsam arkaya otururdum kaynım öne otursun eşimle rahat konuşsun muhabbet etsin her zaman görüşmüyorlar sonuçta 
0 oy
tarafından
Buda soru mu yani:))

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 693 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 742 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 597 göst.
0 oy
3 cevap 228 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu

381,310 soru

11,415,176 cevap

34,966 kullanıcı

...