0 oy
1,875 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kizlar benim bir kızım var Ekim'de 2 yaşına girecek.spiral ile korunuyorum bir iki aya ciksrmayi dusunuyorum.urfaya evlendim Esimin hiç erkek olsun kız olsunla alakası yok.on oğlum olsa kızıma değişmem der hep.ama burayı az çok bilirsiniz erkek merakı var.bende açıkçası çok çocuk getirmek istemiyorum.en başı sağlıklı olsun hep öyle dua ediyorum ama bir oğlum olsun Allah'ım her taddan alayım diyorum.gorumcemin üç kızı var çok erkek istiyor kafayı takmış.çin takvimine göre ilişkiye giriyor erkek olan aylarda kız olan aylarda korunuyor vs.boynunda ayet taşıyor.banada diyor Çin'e göre yap beni dinle şöyle yap böyle yap diye.ama ben Rabbime dua ediyorum.evladin kzii erkeği olmaz asla.oyle bir zihniyetim yok.ama insanlar etraf işte ister istemez ağzın Allah'ım iki ncim erkek olsuna gidiyor.ben günah isliyormuyum bu duayla.diyorum en başı sağlıklı olsun ama her taddan taddir Rabbim diyorum :( içimde rahat değil hiç .ben Rabbimi uzuyormuyum acaba.bide bu çin takviminin aslı varmı görümcem diyor illa ona göre yap.

24 Cevaplar

+1 oy
(2,602 puan) tarafından

Istemek var istemek var önce  eli ayagi düzgün  sonrada hayırlısını  versin demeliyiz sen bence kötü  bisey emiyosun ama görümcen sacmaliklara inaniyor erkek olmuyorsa erkektendir bosver salla gitsin:D

Mesala bende cok istedim oglum olursa ölen  abimin adını  koycam diye ama Rabbim bana kiz  evlat verdi binlerce şükür 

(220 puan) tarafından
En önemlisi o zaten canım hayırlı ve sağlıklı olması.o çok takmisya psikolojisi hiç iyi değil yatıyor kalkıyor erkek bebekle
(2,602 puan) tarafından
Oda sacmalik yahu Allah vermedikten  sonra napsa boş
(3,895 puan) tarafından
Stresten de olmaz gorumcene söyle çok takmasin.
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Gorumcen sacmalamasin bu bir cok istiyosan doktora git sana erkek bebek diyeti versin ayriyeten erkek bebegi erkek olsun onu da tadayim dersen gunah degil ama ayrimcilik yapip,erkek bebegim olsun ovuneyim sagligi olmasa da olsun diye geciriyosan tabi gunah
(220 puan) tarafından
Yok ben onuda tadayim istiyorum benim gayem o
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İstemek çok normal canım kış istemek ye günah ozaman istegram hesabını varsa cinsiyet hesaplama Arzum u tavsiye ederim 

Belli bir ücret karşılığında erkek veya kız takvimi haziyliyir 
(220 puan) tarafından
Görümcem e diyim canım.ben ne olursa razıyım ikinci evladım sonuçta.sadece ben dua ediyorum hakkımızda hayırlısı.ama o çok takmış durumda
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Dua ile asla erkek olsun rabbim demedim hiç dua etmedim o konuda lakin ilk çocuğum kız olsun dedim çok istiyordum kız olmasını ölürsem ablaları olarak anne gibi yerime geçer diye düşündüm kızım oldu ilk sonra aradan üç yıl geçti hamile kalmak istedim ve oğlan doğurcam ille de oğlan doğurcam dedim oğlan oldu sonra aradan üç yıl geçti hamile kalmak ve birazda tüpleri baglattirmak için çocuk istedim kız veya erkek ne olursa dedim gönlüm kız istiyor ama kadın olmak çok zor allahım ne verirsen diye dua  ettim erkek miş bir ay sonra doğumum var
(220 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun en önemlisi o
(1,862 puan) tarafından
Bu erkek veya kız olmasının tek bir anlamı var eğer kalbin temizse ne istersen o oluyor benim gibi
(220 puan) tarafından
İnşallah bizede nasip olur kalbimizden gecen
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Benimde ilk kızım oldu ikinciye erkek çok istedim çok dua ettim ama once hayırlı sağlıklı bı evlat olmasını hep geçirdim kalbimden sonra birde oğlum olmasını istedim birde hep sabah ezaninda dua ettim cok sukur rabbim boş çevirmedi beni kızımdan sonra oğlumuda verdi 
(220 puan) tarafından
Banada dua et canım inşallah benimde gönlüm olur sağlıklı ve hayırlı olsunlar en basta
(44,604 puan) tarafından
Ederim tabiki ne demek❤️
(220 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Niye günah olsun ki erkek cocugu olup kiz cocugu isteyende cok .evlat evlattir ayrimciclik yapip onu ondan kayiracaksan sonradan tabi gunah ama her iki  cinsiyettende tatmak her anne babanin hakki bence .Rabbim sana da isteyen herkesede once saglikli sonrada hayirli bi evlat versin 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Siz Çin takvimini falan boşverin ne geldiyse Çin'den geldi buraya.. şaka bir yana Allah sağlık versin hayırlı evlat versin en önemlisi o.. erkek olur hayırsız olur
(220 puan) tarafından
Tabiki de Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versn
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gunahi sevabi Rabbim bilir elbet. 

Ama o laf cogununn agzindadir hani kizi varsa bire ogkum olsun oglu varsa hide kizim olsun yeter gibisinden hani. 

Çin takvimi nedir bilmiyorum yada ise yarar mı.

Saglikki olsun elbet ama hayırlı olsun diye de dua et kiki cocuk varki evladim doyemezdin icer sicar hap toz esrar her haltinyer ana banayi döver. 

Yani hayirlisiyka saglikli, hayırlı evlat olan bir oglum olsun dersen daha iyi bence
(220 puan) tarafından
Hep öyle diyorum canım hayirsizsa hiç olmasın zaten eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı bir oğlum olsun diyorum inşallah rabbim nasip eyler
(7,791 puan) tarafından
İnşallah canim :) gönlüne göre versin rabbim
Bende ilk cocugumu hep kiz isterdim boyle ne biliyim başka seviyorum kizlari cok gevezeler,sualuler ya ondan yani ama ilk olunca hep hayirlisi olsun dedim icimden de kiz diyip susardim saglikli.olsun diye ama rabbim dua hukmune sayip kabul etmis heralde ki bı kızım var çok şükür :)
0 oy
tarafından
Görümcen kafayı sıyırmış hiç kusura bakma bir tanidigim var aynı görümcen gibiydi hatta hocalara bile gitti sonuç 5. Kızı oldu Rabbim ol derse olur ki benim tanıdığım oğlum olsa herşeyim onun der durur Allah o kızların yüzü hürmetine vermiyor bence çünkü aşırı ayrimcilik yapar 

Benimde 1 kızım var inşallah yine kizim olur istiyorum hayırlı sağlıklı evlat olsun yeter 
(220 puan) tarafından
Aynen öyle canım hayırlı sağlıklı olsunlar gerisi bos
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Benim de gönlümde hep bi kız isteği var... 2 oğlum var hamdolsun, hep diyorum Rabbim en iyisini biliyor ve veriyor bizim için. Şimdi hamileyim içimden geçiyor hayırlı sağlıklı olacaksa kız olsun ama hayırlı değilse olmasın diye. Bu temennidir, senin düşüncende bi sorun yok canım. Ama görümcen kafayı mi yemiş napmış saçma sapan çin takvimi falan takılma sen ona. Dua yeterli canım, hayırlı sağlıklı erkek olsun demende bi sakınca göremedim ben. Ama direkt günahtır değildir diye fetva vermek bana düşmez tabi ki.
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.hakkimizda ne hayırlı ise Rabbim onu versin bize.biz ne hayırlı ne hayırsız bilmeyip elimizi açıyoruz işte.bize hayırlısını versin en önemlisi o.ne gelirse hayırdır eminim
(11,086 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah cümlemizden razı olsun..
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Düşüncen gayet mantıklı Rabbim her iki meyveden de tattirir inşallah canm erkek bebek için adet bitiminden hemen sonra değilde yumurtlama gününde ve sonraki günlerde ilişki öneriyorlar kiz için ise adetten hemen sonra sık ilişki derler Allah hakkında hayırlısını versin ınsallah 
(220 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
0 oy
(673 puan) tarafından
Urfalı arkadaşım var. Anne baba Urfa ve 4 kardeşler 4 ù de kız. 
(220 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
tarafından
isteyebilirsin ama bu kadar da takmayın milletin dediğini hadi erkek olup hayırsız olsa hayırlısı olsun de 
(220 puan) tarafından
Hayırlısı olsun diyorum her zaman canim
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Çin min yalan.Bir kizim vardi 2 gün önce oglum oldu.Ben hep icimden soyle gecirdim saglikli olsun yeter ama rabbim bi evladim daha olsun kızım yalniz kalmasin diye düşündüm sukur saglikli bi oglum oldu.Rabbim insallah isteyenlere versin bnm icin farketmezdi ikincisi olmasaydi üçüncü olurdu gerçi esim baska cocuk olmasin diyor iki cocukla idare edecegiz artik :) kalabalik aile istiyordum nasibimde varsa bi tane daha saglikli olur insallah cinsiyet farketmez :)  ...

(220 puan) tarafından
Ne güzel canım benim
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Nefret ediyorum oğlan merakı olanlardan kuzenimde Urfa siverege gelin oldu kocası erkek istiyorum diye 3 kız dogurttu şimdi kuzenimin gözleri görmüyor kocası da orda burda şerefsizlik yapıyor kari koca hayatları bile yok
(220 puan) tarafından
Eşimin yok asla ama etrafın var.rabbim hakkımızda neyi hayırlı görürse insallah
0 oy
tarafından
Istemek günah değil ama sırf kız oldu diye sürat aşmak yine mi yaa demek neden benim oğlum olmuyor demek ki istemekse günah ama obur türlü bi kızım bi oğlum olsun istiyorum demek günah değil-dir 
(220 puan) tarafından
Bir kızım var birde oğlum olsun isriyorum canim
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Benim de kızım var eşim ve annesi erkek düşkünü çin takvimi falan baktım ettim ikinci de kız dedi doktor.. sağlıklı hayırlı olsun artık hiç takmıyorum
(220 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum sağlıklı olsunda en önemlisi o
0 oy
(859 puan) tarafından
Benim ilk hamileliğim erkek istiyodum ama hep eli ayağı düzgün olsun sağlığı yerinde olsun diye dua ettim Allah erkek evlat verdi. Kız olsada olurdu rabbime şükür gönlüme göre verdi. Ama günah olduğunu düşünmüyorum illaki kalbimizden birisi geçiyo şu olsun bu olsun diye. 
(220 puan) tarafından
Tabiki canım benim
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım sen dua ni et benimde iki kızım var 1 aylık ta oğlum var çok şükür rabbim den istedim verdi dua nn ne gibi bi sakıncası olabilirki o cin takvimine de inanma bende öylesine meraktan baktım kız cıktı ama oğlum oldu sen dua et canım 
(220 puan) tarafından
Ediyorum canım Rabbim sağlıklı hayırlı versin en önemlisi o
0 oy
tarafından
Yok cnm neden günah olsun ki herkes diler mesela bir oğlum var 14 aylık inşallah diyorum sağlıklı bi şekilde bide kızım olur işin başı sağlık ama . Rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin sağlıklı bi şekilde
(220 puan) tarafından
İnşallah canım benim gönlümüzden geçeni Rabbim versin

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 330 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 423 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı

...