0 oy
1,821 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Ne yapsam diyodum sabah annemlere gittim anneme anlatim annem eşine deme ben hal ederim dedi hayir eşimde bilsin dedim tabi o sira yine aradi aradi musait değilim felan dedim ne zaman arayim arayim peki dedi sat 2 musaitim dedim ki eşimin yanimda olduğu satt arasin  o aramadan da eşime herşeyi anlatim ne den ilk başta haberim olmadi dedi korktum bana iftira atar diye dedim. Hemen arayip küfür edecekti bekle dedim beni arasa sen benden kaldir dedim tam dediğim satte bu beni aradi direk eşim cvpladi eli ayağina dolandi ne diyeceğini şaşti ve ben değil kiz kardeşin ariyor dedi bacini ara sor dedi telim bozuk kendi ariyor dedi eşim küfür etti oda kapati sonra eşim annesini aradi aradi anlatti  tabi görümcemde ordaydi bana ıspatlayin dedi mesaj var arama kaydi var  dedik o bana ses kaydi atin dedi agladi falan o mesaji ben attim dedi aramayida ben yaptim dedi eşim sinir oldu bağirdi bacisina ben kulağimla duydum nasil inkar edersin dedi  bacisida ben karakola gidicem ses kayitlarini çikarticam  herkese anlaticam rezil edicem sizi dedi tabi orda ben delirdim git karokolun kralina dedim benim anlim ak sen esine bak dedim felan baya birbirimize girdik şimdide ben boşanicam günahimiz çocuklarimla boynuna diyor benim ne suçum var eşinin anlatiği ayle sirlarini anlatim nerden biliyorum pekidedim ben sana anlatim dedi onu bile üzerine aldi şok oldum eşim annesine eşime iftira atarsa öldürüm dedi eğer sizde ona inaniyorsaniz sizde annam bacim değilsiniz sizise red ederim dedi  yanlişmi yaptim suçum varmi benim kendimi kötü his ediyom

40 Cevaplar

+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Gorumcenin eşi sana neden aile sırlarını anlatıyor. Yanlış anlama senin suçun yok belki ama bu adam birseyden yüz bulup, seni arama cesaretini göstermiş. 
(7,118 puan) tarafından
Telefonda mi, bir ortamdayken mi canım. Eşine söylediğin iyi olmuş ayrıca.
(52 puan) tarafından
Telde anlatiyor
(7,118 puan) tarafından
Ben de diyorum ki, gorumcenin eşi neden seni arasın. Benim gorumcenin eşi arasa hayırdır derim. Sen onun niyetini anlayamamışsın işte.
tarafından
Katılıyorum. En baştan ne demeye ariyon deseydin birdaha arayamazdi. Birde bsi anlatıyor sır veriyor madem niye dinledin beni ilgilendirmiyor diyip kapatsaydin keşke aaah ah
(11,505 puan) tarafından
Senin yaptığında yanlış canım aile sırlarını anlatacak kadar uzun konuşmussun ve adam bundan kendine pay çıkarmış senin böyle bir amacın yok ama adam yanlış anlamış. Aradığında tersleseydin daha mantıklı olurdu
-Reklam-
+1 oy
(128 puan) tarafından
Kemalim  yapmaz misali 
(52 puan) tarafından
Tam o valla
+1 oy
(940 puan) tarafından
Canım esimin akrabalarından sadece 

Esimin 

Annesinin 

Babasının 

Ve bir tane erkek kardeşinin numarası var 

Neden gorumcenin kocasının numarası sende var 

Ve beden bu kadar arayabiliyor seni engelleseydin
tarafından
Kız kuzeni arkadaşın numarasını başka adama vermiş oku önceki postu ben bile sinir oldum boğası geliyor insanın
(940 puan) tarafından
Halla halla
Rabbim koyu niyetlerden uzak tutsun
Canım eşine söylediğin iyi olmuş ama artık karışma eşini de zaptet gorumcen ve kocası basını yesin
(52 puan) tarafından
Engele eşim dedi anami bacimi  kimsede arasa aylemden kaldirma ****** et dedi ama yemin etti o şerefsizi gördüğü yerde ağzini kiracakmiş
(940 puan) tarafından
Insaallh ağzını kırmakla kalır çok geçmiş olsun
(52 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ay bu nasıl kadın böyle ya 
(52 puan) tarafından
Kiz bana siz  bana kininizi kusuyorsunuz diyor
0 oy
tarafından
Sen eşine söylemekle iyi yaptın canım niyeti bozukmuş şerefsizin bırak gerisi görümcenin midesizliği artık 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kendini kötü hissedeceğin bişey yok canım iyiki eşine söylemişsin helal olsun enişteye.

Görümcen için kötü olmuş ama hala niye eşini savunuyor anlamadım Allah yardımcısı olsun 
(52 puan) tarafından
Koz eşim deli oldu zor zapt ettik gidip  vurucam diyodu
(3,527 puan) tarafından
E tabiki canım tvde görüyoruz hep böyle olayları Allah muhafaza, sen söylemeseydin başkasından duysaydı dha kötü olurdu
0 oy
(454 puan) tarafından
En doğrusu yapmışsın canım daha da fazla ileri gidebilirdi ******** adam ya karısına da pes yani böyle salağa yatsın bakalım nereye kadar
0 oy
(2,130 puan) tarafından
En iyisini yapmissin bugun demeseydin  ilerde sen suclu olcaktin belkii nede guzel yapmissin ******** herif karisinin bokunu yesin g*v*d 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İyi yapmışsın en başta yapsaydın keşke gorumcene kocası ne dedi kimbilir zor bı durum gerçekten...
(52 puan) tarafından
Yanlişlikla aradim diyor esim mesaji atti diyor
(15,823 puan) tarafından
Utanmaz rezillll....Şeyleri kesip eline vereceksin bunlarin
0 oy
tarafından
Hayır en doğrusunu yapmışsın.  Bu olayı sen ankatmadikca olay senin üstüne kalacaktı . Yuvası bozulan da sen olucaktin. Eşin bile inanmazdi sana. Kalırdın ortada gorumcenin kocasını ayartan kız diye . Böyle konularda genelde kadınlar suçlu kalıyor . Kadın kendini ispatlamak zorunda kalıyor . Tebrik ediyorum valla eşinin yanında araması çok iyi olmuş . 
(52 puan) tarafından
Kiz 11 yilik evliyiz 3 cocuğum var ilk günkü gibi sevgimiz kaynim bile size helal olsun sevgili gibi yaşiyosunuz diyor
tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın inşallah bozanlara da müsaade etmesin inşallah
(52 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Çokkkk çok sevindim ben ferahladim valla :) hiçç takma senin hic bi sucun yok boşansın bosanmasin onun bileceği iş yanlış bi eşe sahip ne yazik ki sen de boşanma asamasina gelebilirdin iftira atilabilirdi adin cikabilirdi sevindim kız valla
(52 puan) tarafından
Kiz zaten esi dedi bana rezil edecem herkese diyecem bu olayi ben suçlumuşum gibi bende senin kocanami kaldim ben senin kocan gibi 10 taneyi kurban ederim ben eşimin tirnağina dedim
tarafından
Işte cok iyi yapmissin helal olsun şu uygulamada gördüm en guzel post en dişli gacısın helal lan valla üsenmesem gobek atarım :DDDD
(52 puan) tarafından
Ha haa kiz daha neler dedim eşini kardesime babama demedigime şükret dedim esini .... Lerdi dedim tabi o sirada biraz  sonirlenince beduada ettim esimle kardesim teli zor aldilar elimden
0 oy
(48,709 puan) tarafından
sapik kocasinin baska haltlarinida biliyodur da kocasiz kalcam diye korkuyodur iyiki esin sana inaniyo
(52 puan) tarafından
Boşuyacam diyor kiz ben kabul etmem böyle diyor
(48,709 puan) tarafından
kim diyo esin mi
(52 puan) tarafından
Görümcem diyor
(48,709 puan) tarafından
ee bosasin zaten o sapigi durdugu kabahat
0 oy
tarafından
Cok iyi yapmissin esinin bilmesi super olmus simdi hep arkanda durur kocan 
(52 puan) tarafından
Engelle anami bacimi aylemden biri ararsa görüşme ****** et dedi
tarafından
Super valla helal olsun kocana Allah huzurunuzu daim etsin
(52 puan) tarafından
Ammon cümlemizin
0 oy
tarafından
Canım eşinin ne halt olduğunu biliyordur bi kadının bilmemesi anlamaması imkansız ya ama o zaman ailesi bilmiyordu o da idare ediyor gözünü kapatıyordu şimdi her şey ortaya döküldü gururuna yediremiyor sizi de bahane ediyor ailesne karşı bence kocası ne kadar terbiyesizse görümcende o kadar akılsız 
(52 puan) tarafından
Annemde kaynanama dedi zaten kizin bizim için değil bizi bahane edip boşanacak fatkindayiz biz diye
0 oy
tarafından
En doğrusunu yapmışsın cnm ❤️ söylemesen bir şey olsa üzerine kalırdı ☺️
0 oy
(932 puan) tarafından
Keske basta esine deseydin sinek ufak mide bulandirir hesabi bn drek ilk aradginda derdim benden ciksin ayrica farkli bi niyet sezdiysem 2 aramayi yapamazdi bana agzina ederdim bu seni nasil defalarca ario yuz bulmua gibi basta bi agzina edip seni rezil etcm deseydin zatwn bisaha ariyamazdi
0 oy
(1,161 puan) tarafından
sen onemlini bastan alsaydin keski bu raddeye gelmezd yanii anlamadigim su gorumcenin esi aile durumlarin isana anlatacak kadar   nerden bu kadar yakinlik bulduki sen basdan tedbir almaliydin canim.
0 oy
tarafından
Bi kere aradi bilmedin  actin diyelim.sonra bassaydin ya engeli. Serefsize
(52 puan) tarafından
Basarim basmasinada görümcem çok kötü düşünceli ordan arasa fark etse engelde yine bi paf çikarir
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Cok dogru yapmıssın bacım. Eger görümcen kocanın telinde birsey yakalayıp sana cıkıs saydı ollan senin yuvana olurdu 
(52 puan) tarafından
İnanmiyor ispat et diyor ses kaydini at diyor
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın boşver yarın birgün adam çıkıp seni tehdit etseydi hersy daha kötü olurdu 
(52 puan) tarafından
He valla
tarafından
O yüzden sen suçlu değilsin takma kafana

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 222 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 380 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+7 oy