0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
5 TL'lik gebelik testinde hamile olduğunuzu 1 hafta önceden öğrenen var mı. Adetime 1 hafta var baya göğsüm ağrıyor. Karın Şişkinligim başladı. Geçen aylar da düşük yaptm. Bu ay korunmadim. Gen testide yaptm. Bir kaç güne sonuca bakacağım. Ona göre önlem alacağım. Inşallah sorun çıkmaz. Normal testlerde 7 gün öncesi asla göstermez dimi. Gerçi benm önceki adetim geçmesine rağmen normal testlerde bir kaç gün sonra anca çıktı. Ama yine de erken gebelik olmadığı için 7 gün öncesinden belli olmaz dimi adeti düzenli olan biri için. Erken gebelik testi de aldm. Pazartesi deneyecm. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Göstermesi zor canım ama bellide olmaz hormon salınımına bağlı 
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Benm 6 gün kala kan negatifti ama hastaydım acilde betaya baktılar serumt takcaklardı negatif diye daha 6 günüm var diye gebelik var gibi serum takın dedim 4 gün kala evdeki testte silik çıktı
(166 puan) tarafından
Ne güzel ya. Bende bisey çıkmadı. Belki de bu ay olmamıştr. Ama merak ediyorm ya. Kürtaj da olmadm acaba bu ay yine hamile kalır mıyım acaba merak ediyorum. Bakalm canm pazartesi erken gebelik testi ile bir de deneyecem
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz smdi 5 lirada dgl 7 lira olmus 
(9,238 puan) tarafından
Ben en son 5e aldıydm kız geçen ay sen ne zman aldn :Djdk
(166 puan) tarafından
Vala canm dün trendyol da aldm 10 adet 18 TL. Çok uyguna geliyor 2 farklı marka aldm dursun diye. Önceki testimde doğru gösterdi hepsini. Sürekli eczaneye 5, 7 TL vermekten bıktım. Birde bir kaç tane alınca
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 5 tlilikle öğrendim çat diye çıktı ikincisinde 4 gün yaptım çıkmadı 5. Gün erken test aldık onda çıktı 
(166 puan) tarafından
Ne güzel ya. Bende bisey çıkmadı. Belki de bu ay olmamıştr. Ama merak ediyorm ya. Kürtaj da olmadm acaba bu ay yine hamile kalır mıyım acaba merak ediyorum. Bakalm canm pazartesi erken gebelik testi ile bir de deneyecem
(13,202 puan) tarafından
İlki düştü benim de kuzum nasip değilmiş. Dene bakalım inşallah çıkar inşallah kucağın dolar
0 oy
tarafından
Benim adet gunu cok silik adettrn 3 gun sonra net cikti
(166 puan) tarafından
Aynen önceki ay benm de öyle. Oldu adetten sonra yavaş yavaş belirgin oldu. Öncesinde erken gebelik testinde öğrendim bakalım. Bu defa öyle olacak mı ya
tarafından
Allah insallah gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Bengnnn begnnn beggnnnn :))))
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bennn normal kaset testte 6 gün kala öğrendim 
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben 3 haftalıkken ogrendim o üç haftanın içinde 3 defa yapmıştım çıkmadı 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Adet günümde öğrendim canım 131 Di kanada eve geldim test yaptım hatıra kalsın diye ordan biliyorum 
0 oy
tarafından
Ben yapmıştım meraktan ilk ıslakken belli değildi ama kuruyunca belli belirsiz bir çizgi vardı bende bozuk heralde dedim sonra adet olmam gereken gün yaptım 2 çizgi çıktı şimdi kızım 11 aylık eğer yapacaksan sabah ki ilk idrarla yap 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Yok kuzum zor erken gebelik lerde bile 6 kalana kadar bekle iyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 283 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.
29 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmastl (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 500 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu

380,434 soru

11,390,288 cevap

34,899 kullanıcı

...