0 oy
453 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,888 puan) tarafından
Sabaha karşı 4 gibi emzirmeye yanıma almıştım uyuya kalmışım çığlık sesiyle uyandık yanım boş gece lambasının ısınından yerde parkenin üzerinde yattigini gördüm kabus gibiydi o an nasıl feryat attığımı hatırlamıyorum bile.

5 dk falan ağladı eline biseyler verince sustu yavrum halan daha gözümün önünde o an unutamiyorum, yarim saat içinde acile götürdük dr muayene etti bi sorun görmediğini 2 saate bi uyuyorsa uyandırıp kontrol etmemi söyledi tomografi cekerim isterseniz ama radyasyonun büyüme cağındaki bebek için riskli olduğunu söyledi öylece eve veri geldik, içim rahat değil kızlar çok korkuyorum bisey olur diye, hiç bi sıkıntısı yok oğlumun herşeyi normal 10 aylık bu arada napmaliyim 

13 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Canım sakin ol uzeeinden epey zaman geçmiş. Kusma gözlerde kayma gibi sorunları olmadıkça Allah'ın izni ile bir şey olmaz . En korktuğum şey benim de ya :(
(3,888 puan) tarafından
Bende çok korkuyodum başıma geldi, yavrumun çığlıklarını unutamiyorum uyurken düştüğü için korkmuş sanırım bide kafasına darbe aldığı için çok korkuyorum aklıma geldikçe agliyom:((
(916 puan) tarafından
Kiyamam ya korkmuştur tabi. Dediğim gibi belirtiler yoksa Allah'ın izni ile bir şey olmaz. Allah'ım korusun yavrularımizi
(3,888 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ooo benim kızım dönmeye başladığından beri sürekli düşüyordu. Baktım emeklemeye başladı hemen yer yatağına geçtik. Gözlerde kayma baygın boş bakma olmadığı sürece telaş etmeyin çok fazla kendinizi yıpratmayın
(3,888 puan) tarafından
Hayır bunların hiç birisi yok herşeyi normal ama çok korkuyorum işte yüksekten düştüğü için
0 oy
(7,937 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah benimde oğlum çok kötü kafa arka düştü götürdüm doktora istersen temografi çekelim ama zararlı Dedi bende senin gibi eve döndüm 
(3,888 puan) tarafından
Pişman oluyorum bende işte cektirmedigim için iyi mı yaptım kotumu yaptım hiç bilmiyorum:(
(7,937 puan) tarafından
Sabh düştü diyorsun Allah korusun bişey olsaydı olurdu şimdi aynı bende öyleydim iyi mi yaptım kötü mü diye diye kendimi yiyip bitirdim üstüne kocamla kavga ettim beni suçldı defol git dedi sen bakamıyorsun dedş 2 gün benle konuşmadı yemeğimi yemedi
(3,888 puan) tarafından
Cok şükür Allah korudu yavrumu bişey olmadı, benim ki o kadar tepki göstermedi ama kendimi suçluyorum sürekli, o tomografi cektirmeyelim zararlı ben çektirelim diyorum. Ayp etmiş kocan sanki bilerek yaptın bizim daah çok canımız yanıyo evlatlarımıza bişey oldugunda
(7,937 puan) tarafından
Heleki onu doğurmak için yaşadığım riskler açlıklar ne çektim doğrayım diye riskli geve riskli doğumdu yoğun bakımda kldı travma geçirdim bunların hepsini bile bile bişey olsa benş suçluyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum hiç panik yapma bu durumlarda takip et bebeğini benim oğlumda bir kaç kez düştü çok şükür bişey olmadı dönmeye başladıktan sonra çok oluyor dikkatli olmak lazım 
(3,888 puan) tarafından
Yüksek miydi düştüğü yer canım 70 cm faaln vardır yatak
(2,479 puan) tarafından
Karyoladan düştü canım kaç cm bilmiyorum
0 oy
tarafından
Korkma canım doktora da göturmussun işte aradan çok saat de geçmiş benim kızımda daha 7 8 aylık vardı bebek arabasından dustu kafede çok kötü düştü milletin ayaklarının altına götürdük hastaneye çok şükür bir şey çıkmadı başıma gelmez dememek lazım hepimizin başına geliyor böyle şeyler Allah çocuklarımı kazadan beladan korusun
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Sakin ol canım çocuk bu düşüyor keşke dusmeseler bizim canımız onlardan daha çok acıyor dün oğlum düştü kaşını yardı inan ki hala ağlıyorum nasıl tutamadım diye ama öyle böyle büyüyorlar işte Rabbim canlarını korusun 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız hepimiz düşe kalka büyüdük bu kadar korkma. Kafa üstü düştü bizimki doktora bile götürmedik. Ha önemsemeyen insanlar değiliz elbette 
0 oy
(48,591 puan) tarafından
bununla gecmis olsun canim 
0 oy
(283 puan) tarafından
Benimki 8 aylıktı koca beşikten kendini atmıştı uyandıktan sonra kendine oynamış sarkip düşmüştü ben hala o an üstümden atamadım sesi çıkmıyordu morarmisti küçücük şey yere böyle yapışmıştı şuan çok sukur 22 ayligiz Allah onları korusun malesefki üstünden atamiycaksin ben hala kendimi suçlu görüyorum 
(3,888 puan) tarafından
Evet insan kendini sucluyor ağlayışı çıkmıyo aklımdan
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bundan sonra daha dikkatli olursun Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah ❤️
(3,888 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah
0 oy
tarafından
Kız ben de yenidoğan falan sandım 10 aylık kocaman bi değişiklik olsa fark ederdin elbet korkma bişey olmaz melekler koruyor bebişleri
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benimkine bişey olmadı diye sana da olmaz demiyorum canm benm ben anlatayım sen içini rahatlat bari 

Çocuğumun kaç kes düştüğünü hatırlamıyor um dikkatsiz likle alakası yok beş aylık hamileyim ben bile düştüm

Bebeğim üç aylıkken benim yatağımdan düştü bişey görmedik 

Sekiz aylık kendi yatağından seremik üstüne çakıldı iki defa kustu düşme etkisinden 

Aynı onbir aylık gibi mama sandalyesi den tepe taklak gene seramik üzerine Çakıldı

Sayısız kez ayağı kayıp başını vurdu

Yani çocuklar maalesef ki düşe kalka büyüyor ben her düştüğünde hastaneye koştum.ama şükür bişey yok çünkü bebekler kemikleri esnek canm
(3,888 puan) tarafından
Ilk kez düşürdüğüm için böyle sanırım kendimi suçluyorum, içimi rahatlattın canım bi nebzede olsa teşekkür ederim
0 oy
(41 puan) tarafından
Allah esirgesin birşey olsaydı zaten göz kayması ve kusma yaşanırdı Allah korumuş onu muhakak içimi ferah tut canım benim evladına birşey olmamış biraz gözlem altında tut yeterli.. sakın ol ama

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 413 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 375 göst.
0 oy
14 cevap 327 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu