0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Burda biri kizim heryere sicti demis sinirlenmis sanirim ama o nekii gelin bide benim hikayeme :D yalniz degil o baci yanii :)) 

Ben eşim oglum uyuyoduk oglum 8 aylikti oglum uyandi yanimizda tabi ozamanlar yazdi ben uyukluyom yavrum kendi kendine yanimizda oynuyo eşim carsafa sarilmis benim ustum acik neyse iste ben bi *** kokusu aldim ama disardan belki lagim kokusudur dedim hic bakmadmda oglum yapmis etmis diye sonra coook fena gelmeye basladi koku bi uyandimki ne gorim oglum bezini nasil becerdiyse acmis agzinda emzigi vardi allahtan agzina surmemis ustu başı benim ustume surmus perdeler yatak eşimede surcekmis ama eşim carsafa sarildigi icin ona bisi olmamis carsafa olmus olan Allah dedim bu nee eşime kalk kalk oda noldu derken hemen bebemi banyoya onu yikadik ettik ben yikandim ettim sonra ben hoooop markete birsuru temizlik malzemesi aldim esim oralikli degil gitti diger odada yatti ben salonu bastan asagi bir temizlemisim anamm sorma :D sabah sabah pestilim cikmisti o koku gitsin diye ne deterjanlar kullandim evi havalandirdim perdeleri yikadm falan esimde uyanmis diyo aferinn oglan sicmasa boyle guzel temizlik yapmazdin aferin oglum diyo sjsjsjs

20 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Yüzüme kustu 3 4 aylıkken söyleyeceklerim bu kadar sjsjsjs
(266 puan) tarafından
Benim de coook ustume isemisligi vardir bide :D
(10,085 puan) tarafından
Kiz onun kusmugundan ne olur sut kusuyo :) bizimde ikiside babalarinin agzina kustular icine hemde :D ek gidadan sonra kussaydi gorurdum seni
(12,494 puan) tarafından
Yüzüme işe işemişti oğlum :))
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
O postta da özetle yazdım. Benim oğlanlarda aynı anda ishal kusma olmuştu. Halılar koltuklar çarşaflar battaniyeler üst baş her yer ama her yer battı, sabaha karşı bi de ayy çok fenaydı ben bi yandan temizliyodum onlar bi yandan çıkarıyodu. Büyük tuvalete yetişiyodu ama ortanca yetişemiyodu. Bez bağladım sonra da az rahatladım sadece kusmuk temizledim eşim gelene kadar. Eşim gelince acile koştuk. Çok zor oluyo ama her anne yaşıyor böyle şeyler relaks olmak lazım :) 
tarafından
Kesinlikle rahat olmak lazım. O post özelinde demiyorum ama son zamanlarda ortalık doğurduğu çocuğa tahammül edemeyen annelerle dolu. Ama aksi gibi kadın doğum poliklinikleri de tıklım tıklım dolu. Bemim büyük kız 2 aylık bebe iken halı yorgan minder yatak ne varsa batırdı gece 2de. 2 aylık bebek ne yapabilir ki? Sabaha kadar temizlik yapıp sabah da halı yıkamıştım. Ama feryat figan yakındığımı bilmem. Kaldı ki büyüdükçe ishal kuısma hepsi felaket artıyor. Ben olur öyle şeyler diyip gelmezsem kafayı yerim anne olarak. Bazılarını anlamak mümkün olmuyor. Dimi hatice  :)
(11,086 puan) tarafından
O kadar haklısın ki... Benim anlam veremediğim çok şey var zaten şu hayatta. Hayat bu imtihan dolu ama asıl anlam veremediğim insanlar. Hepimizin tahammül sınırları aşırı zorlanıyor aman ne bileyim bebeğe de kızılmaz ki. Çocuk bile isteye inatlaşır falan anlarım gerçekten anlarım, çünkü zor çocuk nasıl oluyo iyi biliyorum. Ama bebek ya bebek... Neyse işte.
Bi de şöyle ki insanlar hayaller kurarak bebek istiyor. Sonra hayallerinin kötü tarafları olunca da kaldıramıyor. Eş desteği olmayınca yalnız kalınca falan gelsin sinir krizleri. Ben de geçiriyom kriz hayat bu, yine de neye nasıl tepki vereceğini ayarlayamıyo bazıları o kötü oluyo cidden. Allah yardımcımız olsun hepimizin ne diyeyim
tarafından
Amin amiinn. Başka diyecek söz yok cidden.
0 oy
(13,887 puan) tarafından

:D çok güldüm  fena olmuş:) 

Benmde oğlum 1 aylikti bezini degistircektim eşim yanımda bezi açtım kıyafetini düzeltmek için kucağıma aldım yüzü eşime dönüktü bi anda işedi oğlum esimde avucunu açtı o an avucu doldu lavaboya gitti yıkadı etti :D Ben çok gülmüştüm hala da aklımiza gelir güleriz:)

0 oy
(5,904 puan) tarafından
Dün oğlum sandalyeye çıkıp mama şişesi almış cam olanlardan ben yemek yapıyordum görmedim ve düşürdü kırıldı hemen makine açtım süpürürken baktım bir su geliyor nerden diye başımı çevirdim ki 21 aylık bebe nasıl becerdiyse damacanayı yan çevirmiş ve su oluk oluk akıyor.. Yarım damacana su mutfağa döküldü ben farkedene kadar oğlumda altında kıyafetleriyle banyo yaptı resmen.. Küçük çaplı bir sinir krizi geçirdim tabi eşime anlatırken çok güldük :D
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Büyük oğlumu havaya kaldırarak severken ağzımın içine sıcak sıcak kustu hshshhe/
0 oy
(5,184 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evet bu postu okurken kızım disrdaydi bahçede ağacın altına oturmuş toprağı kafasından aşağı boşaltıyor aldık içeri :Dgulduk ama :)

0 oy
tarafından
Bnm kizda alti acıktı 3 dka icinde sıçıp yemisti allahim ya ne gunlerdi 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ay ya daha 2 hafta önce bende bunun kusmuk halini yaşadım daha buraya taşınalı 1 ay oldu halılar yıkamadan geleli tam 1 hafta olmuştu temizledim evi güzelce yerleştim 2 çocuklu 2 yaş ve 8 ay 2 yaşındaki oğlum hastalandı yatakta kendi üstü bizim üstümüz çarşaf yastık derken onu temizledim diğer odaya gönderdim ben odayı temizlerken bir baktım o odaya da koltuktan halıya doğru sonra o ellerle perdeye banyoya yıkamaya götürürken de yeni aldığım ara hol halılarına sonra banyo halıları derken en son mutfaktaki halıdan o yeni yıkattığım temiz halıları tek tek banyoya aldım birde ben yıkadım hiç abartısız 1 hafta büyüğünün 1 haftada küçüğünün kusmuğunu temizledim boynumda aşağı doğru kustuklarını saymıyorum bile kusmuktan iğrenen ben söz konusu çocuğum olunca temizledim anne olmak konulu yazım bu kadar yazarken bile midem bulandı
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Ogluma annemle birlikte bakiyorduk. Annem markete gitti bende oglumun altinj degistirdim daha 3 aylik falandi. Sanirim bezi iyi baglayamadim bol olmustu. Ustunede sort giydirdim. Oglumun kakasini yapmasiyla elime dolmasi bir oldu. Annem kapiyi caliyor ben bir elim kakali bir elimde oglum kapiyi actim gulme krizine girmistik
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Ahahahhah o kadına nasıl gıcık oldum iyi yapmış kızı ohh prensesin poposuna sağlık bir daha gecenin üçünde yapar inşallah :D:D:P ayyyni benim adamın lafları yaa haahhahha .valla bu durumda görüyoruz Allah erkekleri koruyor yaa vallahi bak yada adamların umurunda olmadığı için onlara bulaşmıyor :angel:

0 oy
tarafından
9aylik oğlum geçen gün altını açtım pipisi pişik olmuş onu kontrol ediyodum yüzüme bir akıtmaya başladı neye uğradığımi şaşırdım 
(435 puan) tarafından
Ahahaha:)))))))))
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Oglum daha yenii dogmustu ben sezeryanliyim hastanedeyiz daha halam geldi altini alirken halamın ustune isemisti. Sunnet olurken bizde girmistik kayinvalidem ve esim tutuyordu kayinvalidemin ustune isemisti
0 oy
tarafından

Evi B.. Oğğ götürüyor dedikleri bu olsa gerek:))))  benim oğlumda şuan 3 aylık 40lıyken hergün üstüme böğğ yapıyordu. :)) 

0 oy
(4,296 puan) tarafından

Video atamadim. Videodan en can alici iki kuple koydum daha bu sabah yasandi. Oglene kadar camasirsuyuyla dezenfekte yaptim heryeri. Hol hakilari makinaya attim hala suan sonucncu yikanui belki islak coraplariyla gir cik yapmistir diye. Diger odalar kapaliydi allahtan .

image

image

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bana çok normal geliyor ya:):)aynı şeyi küçük kız kardeşim yapmisti odadan koku 3 gün gitmemişti 
0 oy
(435 puan) tarafından

Ahaha çok guldum ya boyle anılar komik aslında tamam o an yorulur eder insan ama bebek sonuçta bende bekarken sırt ustu uzanıp sozde yegenimle oynuyorum agzım açık anam bi kustu agzımın içine neye ugradıgımı şaşırdım ama oldum olası bebeklerden midem bulanmaz hala aklıma geldikçe gulerim:D

0 oy
(444 puan) tarafından
Eltimin oğlu yeni doğmuş ben görümcem  bekar kayninlarim hepimiz toplanmışiz bebeğe bakıyoruz kaynanam da çocuğun altını açıyor nasıl olduysa çocuk  altı açıldığı gibi şup diye çişini yüzüme denk getirmişti yüzüm hepsi çiş olmuştu hemen koştum banyoya 
0 oy
(1,004 puan) tarafından

Benim arkadaşımın oğlu bezini açıp kakasını yemişti :D

0 oy
(134 puan) tarafından
Oğlum halıya kuşmuştu dayak yedim yemek yerken sofraya kustu dayak yedim neler neler allahımn sorsun allahın belasından eski koca denen rezil yokdu bi ara da yatak odasına gitmiş ben bulaşık yıkarken sesi çıkmıyor diye bi baktım yapmış bezi se çıkartmış nevresim hep pok neyse değiştirdim allahtan o pislik yokdu yoksa rezil ederdi işte 
0 oy
(3,742 puan) tarafından
Dayımın oğlu 7 veya 8 aylıktı. Kabızdı. Keçi pisliği gibi kaka yapmıştı, yengemm bezini değişmiş ayaklarına almış sallıyor. Bizi çağırdı kuzenimle gittik, muhabbet sohbet derken çikolata falan yedik. Yerdekileri toplarken yengem çikolata dökülmüş dedi ağzına attı anında çığlık atıp tükürdü bizim üzerimize:) meğer oğlanın kakası yere düşmüş. Sarımsak bile soydu yedi ama hala ağzım b.ok kokuyo demişti :) o çocuk büyüdü şimdi kaymakam oldu, yengem severken b.kunu yiyim oğlum desem bana kızar ama annelik işte ben gerçekten yedim diyor :) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 456 göst.
12 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 831 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 327 göst.
6 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 425 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı