0 oy
624 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum pazartesi anaokuluna gidecek sabah 9 akşam 5 ben aslında yarım gün istiyordum ama öğretmen verim alamayiz dedi onun sayesinde kabul ettim her gün gidecek haftasonu hariç yazdırdığım ilk gün mutluydum ama şimdi içim gidiyor psikiyatrim yollamami istedi ama yine de kıyamıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sosyalleşmesi açısından falan çok iyi olur canım alışırsın zamanla

tarafından
İnşallah canım kızım ona göre baskın geliyor onu eziyor o yüzden gitsin açılsın istiyorum
-Reklam-
0 oy
(660 puan) tarafından
Kaç yaşında cnm bnm de oğlum var 6 yaşında burda anaokulu kapanıyor kuran kursuna yollamak istiyorum hep evde olmuyor cnm bende üzülüyorum ama evde bireyler ogretemiyoruz okul daha iyi bence
tarafından
4 yaşında kuzum devlet okullari kapanıyor ama ozeller yaz okulu olarak devam edecekmis şu an yolladığım yerde Kur an da var diğer etkinlikler de üç öğün yemek var
(660 puan) tarafından
Öyle bizim burda da var cnm ama aylık 1000 TL maalesef imkanın varsa bırak gitsin cnm çok iyi geliyor
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Kayıtlar şimdiden mi başlıyor acaba ne zamana kadar bide kayıt olduğu gibi gidiyor mu çocuk bende oğlumu yazdırmayı düşünüyorum 
tarafından
Kuzum ben özele yazdirdim yoksa devlet kapanıyor
(12,492 puan) tarafından
Öyle mi tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(119,287 puan) tarafından
kuzeyde seneye eylulde okula basliyvan bende dusundukce uzuyom
tarafından
Sevdos 20 yıl sonra da evlenecek az ona da üzül kız uzulmusken
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Üzüldüğünü belli edersen oda okulda çok üzülür ve gitmek istemez

Ay keşke benimki TMS gün kalsa temizlik alışveriş hepsini hallederdim valla insanı yoruyor lar kız keyfine bak işlerini yap sende:)
0 oy
tarafından
Bi anaokulu öğretmeni olarak cocuk ilk basta okula yarım gün baslamalidir alıştırma süreci deriz biz buna hatta ilk gün bir saat ve ertesi günler yavas yavas saat artarak devam eder canım. Direk tam gün baslanmasi uygun degildir. Sadece bilgin olsun istedim :))
(207 puan) tarafından
Almanyadada öyle ilk hafta 1-2 saat ikinci hafta öğle saat 12-13e kadar üçüncü hafta öğle uykusu na kalır öyle yavaş yavaş çoğaltılır. Bide biz burda çok küçük veriyoruz genelde 2-3 yaşında kreşe başlarlar
tarafından
Anladım canim bende ilk gunden tam gün olarak baslayacak zannettim :) Adaptasyon sureci onemli cunki :)

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 738 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 134 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 565 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 293 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (394 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...