0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından
Kızlar esimle tartismistik bi hafta önce flan tekrar anlatmak istemiyorum. Tartsmadan sonra sakinlesince birbirimizle biraz knusmaya basladik konusmaya basladk derken geldiğinde klasik şeyler. Tartsmayla ilgili bi muhabbettimiz olmadı. Gece uyurken bana sarıldı flan öptü snra bende sarldm öyle geçti. Ama ne o konustu bu knuda ne ben. Rutin bi sekilde devam ediyo hersey. Askm flan bile demiyoruz birbirimize. Normalde ben dayanamaz bi sekilde yumusatirdim onu yada o eskisi gibi olurduk. Ama yaptklari seyler aklmdan çıkmıyo ilk tartsmamzda degil 3 yildir evliyiz. Sadece bebegmle ilgili knusuyorm onunla. Boyle nereye kadar gidicek blmyorm gercekten. Cok sıkıldım. Bisey yapmakta icimden gelmiyor. Eskisi gibi olmayi istesemde bi seyleri ben baslatmak istemiyorum yine. Ayrılmayı dusunuyorm artk. Ama daha 25 günlük bebegm var. Ne yapicagimi blmiyorm kafam cok karsk  :(( 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şu ayrılma fikrini çıkar aklından :angel:

Bu şekilde ilerlersen kin nefret öfke beraberinde gelir o yüzden şimdilik sessiz kalın illaki bi yerde bi konuda ikinizde uzlaşırsınız 

Sakin ve sessizlik her zaman kazandırır

(188 puan) tarafından
Keske sessiz kalsak konusuyoruz ama disardaki insanla onun hic bi farkı yok sanki gözümde. Cok zoruma gidiyo boyle olunca. Hic sevgi gosteresim gelmiyo ona karşı. :(
tarafından
Sen daha lohusasın canım yaa geçiçek merak etmee
(188 puan) tarafından
Esmde lohusa sanrm onun skintilari hic btmyo :)
tarafından
Gitme üstüne canım çok mu sinirlisin :))
(188 puan) tarafından
Sinirli deglm canm. Ama soyledklerine çok kırgınım. Üstüne gitmiyorm zaten. Ugrasmaya bile halim yok :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki hatırlamak ve birbirinizi daha fazla üzmek istemiyordur, hemen ayrılmayı düşünmek çok yanlış geliyor bana ortada çok büyük birşey yoksa tabii, daha minnacık bir bebek var oturup eşinle konuş bence
(188 puan) tarafından
İcimden hicbisey yapmak gelmyor ona karşı. Soyledkleri o kadar ağır geldki. Hic boyle olmamstm. Dayanamayip bi seklde esksi gibi olurduk ikimizde. Ama soyledkleri çıkmıyo aklmdan sevkat gosteremiyorum :(
tarafından
Daha yeni bebeğiniz olmuş ne gerek varki böyle şeylere üzülme bebeğinde hisseder sadece eşine otur ve onun sözlerine çok kırıldığını söyle bilsin
(188 puan) tarafından
Cokta umrnda oldugunu sanmyorm. Normal bi seklde devam ediyor herseye. Bi adm atsa belki bende icimi dokucem boyle yaptkca bende uzaklaşıyorum
0 oy
(712 puan) tarafından
Çok yanlıș düșünüyorsun. Ortada çok büyük bir problem yoksa eğer bu düșünce çok yanlıș. Benimkide kopuk olunca bir duvardan farksız olmuyor. Fakat ben yine giderim o kola. Bugün gitmezsem yarın illaki gideceğim. 
(188 puan) tarafından
Problem büyük olmasada soylenen sozler büyük olunca insanın biseylere hevesi kalmyo canm.
(712 puan) tarafından
Evet bazen ișitebiliyoruz o ağır sözleri. Belki ağzı pistir ama diğer huyları çok güzeldir. Bir eksi için beș artıyı gözden çıkartıp ayrılmak bana.çok doğru gelmedi hiç bir zaman yani tabi o eksi dayak,küfür,aldatma olmadıktan sonra.
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Ben problemin illaki konuşmasından yanayım. Sürekli atılırsa konu birikir birikir çok kötü patlarsınız. Sorunu konuşup çözüme ulaştırmak şart bana göre

(188 puan) tarafından
Öyle tabki canm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 683 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 388 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 807 göst.
12 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Meryem Zehram (9 puan) tarafından soruldu