0 oy
806 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından

Biz görücü usulü evlendik eşimle daha 2 sene olmadı evleneli .35 haftalık hamileyim eşim beni hiç anlamıyor hemen hemen her gün ağlıyorm aglamama kiziyor azarlıyor her azarlamasinda surat asiyirmusum ama elimde değil ki ağrıma gidiyor beni cocuçgb  azarlamasi konsulmuyordA kendisiyle hemen agzimaa lafları tıkıyor yada şiddet uygulayacak diye korkuyorum o kadar gözü dönüyor yeterki dövmesin diyorum susuyorum içime atıyorum herşeyi biraz önce ağrım vardı bana cocuk istedin gördunmu gununudiyor ya şimdi diyorum hiç evlenmeseydim ben bunun icinmi evlenmisim çok pişmanım napsam diyorum kendi kendime şimdi ondan uzakta yatıyorum iyice sogdum adamdan çocuk istemekle de hata ettim maalesef bu adam dan yani hata üstüne hata yaptım kendi kararım di bununla evlenmek maalesef aileme de hiçbir şekilde bahsedemiyorm çekeceğim varmış diyip ağlayıp duruyorum sabah ta cemkirdi zaten konuşan hep kendisi oluyor ve haklı olanda kendisi oluyor ben böyle evlilik istemiyorm ama bebek te gelecek  hicbirsry yapaamam artık :( kusura bakmayın nolur kimseyle paylaşmıyor m sıkıntı karımı .En azından içimi dokeyimde anlayan arkadaşlar vardır beni diye düşündüm hakkinizi helal edin .simdiden

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım benimde 5 yaşında kızım var affedersin her *** da bağıran laf söyleyen bor kocam var bende bağırıyorum artık şimdi 20+6 haftalık hamileyim ne iş konusunda yardımcı olur nede bir yere gidelim mi dediğimde gelir beni de göndermez sadce sabir diyeceksin geç gelir alkol alır beni sever güya ama içten ben dıştan görmedikten sonra istediği kadar içinden sevsin yani anlayacağın bende severek evlendim canı istese iyi canı istemezse kan kusturur 

(9 puan) tarafından
Allah hidayet etsin bu erkeleri şimdi ben ayrı odadyim ve bebegimin tekmelri bugün hiç durmadı nerdeyse hala da tekmeliyir hissediyirmu acaba diyorum bugün daha bir değişik agrim ve tekmelri Hayırli buymuş diyip dyruyomm hayattan gram zevk almıyorum artık eskiden ben böyle değildim diyorum kendi kendime
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından

Ins rabbim huzur verir canim esinle konussan anlamaz mj oturup sakince derdini solesen

(9 puan) tarafından
Denedim hep kendisi haklı çıkıyor karşında konusamuyirm beni susturuyir ve gözü dönüyor bende korkuyorum o zaman işleri çok kötü gitti suaralar onun etkisi cok oldu onu da anliyorm ama hergun azar hergun huzursuzluk olurmu ya intiharı bile düşündüm bu adam yüzünden bebeğim var diye katlanıyorm yA
(216 puan) tarafından
Sakin ole seyler dusunme canim sinirli aninda ustune gtme alttan al eslerimiz is yerlerinde bazen kavga ediolar sinirli geliolar bizim bi sucumuz yok ama onlari sakinlesttrmek de yine bize dusuyo sabirli ol snde hamileligin etkisiyle streslisin suan
0 oy
tarafından

Eşin baştan beri böyle miydi yani ilk evlendiginiz zamanlar falan

(9 puan) tarafından
Bu kadar değildi aslında işleri yüzünden böyle oldu birazda yine sınırlı mizacı vardı ama bu işler ve taşınma durumumuz onu daha da kötü etkiledi ve arada ben kaldım azarlann çocuk.misali
0 oy
tarafından

Allah yardımcin olsun canım esinle aranda yas farkı var mi

(9 puan) tarafından
Var aslında ben ondan büyüğüm 3 yaş kadar
tarafından
yok o anlamda sormadim senin yaşın küçükse oda yasca buyukse seni cocuk görüyor olabilir diyr dusundum azarliyor dedin ya
(9 puan) tarafından
Benm çocuk oldgumu düşünüyor zaten canım çocuk ruhlu çocuk dusunceli o yüzden önemsemiyor dusuncelerimi ve soylediklerimi sen buyumemissin diyip duruyor
tarafından
Allah Allah oda bir garip kucumsemesi ya vedud zikrini oku cankm bol bol
0 oy
(452 puan) tarafından

Cnm kendini biraz çeksen, pek fazla konuşmasan, kırıldığını fln belli etsen, acaba ozaman nsl olur tepkisi?

(452 puan) tarafından
Garip bi karaktere sahipmiş cnm
tarafından
bak canm bu huyu benim esimede benziyor. esim mesela bana cok duskun kaynanam bana en ufak bi laf dese bile ona bagiriyor bende esime kiziyorum kadin kotu bisey demedi nie bagiriyorsun diye sonra hic bisey olmamis gibi annemle konusmaya calisiyo ayni seyleri banada yapiyor bi anda bagirdigi zaman ben surat yapiyorum gelip yanasmaya calisiyor bende duzgunce soyledim sen bagirdiktan sonra ben hic bis3y olmamis gibi davranamam k.bjma o kadar gurursuz degilim ben dedim esimde ben istemeden bi anlik refleks olaraktan bagiriyorum sonra pisman oluyorum ozur dileyemeyince ondan boyle davraniyorum lutfen sende beni anla zorlama dedi. esim cok dik bastir onun laflarindan anladim aslinda belki snin esinde oyledir.
(9 puan) tarafından
Cannm benm surat asmami istemiyor kesinlikle surat asinca ha iste hemen surat as diyor yada aglarsamda ayni sekil de benim elimde degl diyirm senin soyledigin laflara surat asmamak mumkunmu diyorm o zaman ne dedim ki diyip usutme yuruyor korkuyorum el kaldiriyor bende susuyorum dayak yememek icin napayim hiç bilmiyirm herseferin de boyle yani aglasam kiziyor surat assam kiziyir bend en kinusmuyirm ama sonra dayanamYip kinusuyorm icimden gelmesede bir turlu orta yolu bulamuyorm
tarafından
sakin oldugu zamanda otur konus herseyi soyle yine devam ederse yapcak bisey yok gulum. bence sneinde iyicr sinitlerin bozulmus hamilelikten dolayida olabilir.
(9 puan) tarafından
Aynen hamilelik te daha da duygusal ve alingan oldum ne söylerse aliniyorm agliyorm elimde degl ki
0 oy
(645 puan) tarafından

Acaba başka bı sıkıntısı varda sana mı böyle davranıyor ailesi biliyor mu durumu sende bana böyle davranma desen yada ağrın olursa dille değil hal dili ile anlat yani ben gidip az uzanayım falan de nedenini sorarsa az bi dinleneyim ağrım var falan de direk söyleme bazıları lisan dili ile değil hal dili ile anlıyor 

(9 puan) tarafından
Ailecek bunlar ters insanlar ya. ağrım olduğunu soylemiyorm ama sizlaniyirm yanında uyyamiyorm ona söyleniyor beyfendi
(645 puan) tarafından
Anlayışsız insanla yaşamak zor Allah yardım etsin canım sana
(9 puan) tarafından
Aynen canım inşallah rabbim benm  ve benm GBolanlarinda  sonunu selamet eyler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 580 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 538 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy