+1 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Eşimin bütün arkadaşlarını neredeyse tanıyorum telefon şifresini biliyorum saatlerce telefonunu kurcalıyorum bir yere gitse görüntülü arıyor veya gittiğinde buraya gidiyorum diyor iş yoğunluğundan bizimle vakit geciremiyordu işleri hafifledi bizi gezmeye götürüyor bizimle vakit geciriyor ama sürekli aklımda aldatma var ve bu düşünceden kurtulamıyorum oda bunu farkına vardı ve sürekli bana güvenmiyorsun diyip duruyor kafayı yicem

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Buradan mi etkilendin acaba
(1,862 puan) tarafından
Tamam sağol canım bu bilgi ömürlük o yüzden allah ne muradın varsa versin hamileyim inşallah tutar duam♥️
(601 puan) tarafından
amin canim
bende hamileyim kiz 30 haftalik olduk sen
(1,862 puan) tarafından
Bende 31 canım
(601 puan) tarafından
ayni sayiliriz kuzum saglicakla alalim kucagimiza insallah
(1,862 puan) tarafından
Evet amin canım insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen böyle yaparak adamın aklına karpuz kabuğu sokmuş oluyorsun. Kafanı başka şeylere ver hobi filan bul :)
(1,264 puan) tarafından
Oda diyor dişarı cıkalım kafanı dağıt ama yapamıyorum
(351 puan) tarafından
Kesinlikle bak arkadaşımda öyle diyor benimde arada bir aklıma geliyor ama asla belli etmem şüphelendiğimi bi insanı sürekli aldatma baskısı yaparsan o insan onu yapar zaten
(1,264 puan) tarafından
Ya ne yapayım
(351 puan) tarafından
Güven mesela güven nişanlı iken psikiyatriye gitmiştim tamam mı dr bunu anlattım doktor dedi ki nişanlın buraya geldiğini biliyor mu evet dedim sen burdan çıkıp başka yere gidebilirsin dimi dedi evet dedim başkası ile buluşabilirsin ve asla ona söylemezsin dedi dimi? Evet dedim o niye sana güveniyor dedi? Ben durdum bi an düşündüm falan dedi o sana güveniyorsa sende ona güveneceksin dedi o gün bugündür eşime güveniyorum çünkü oda bana güveniyor :)
0 oy
(561 puan) tarafından
Buradaki yazıları okudukca bende guvenmez oldum bence burasi bizi bozuyo ☺️☺️☺️
(1,264 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
tarafından
Buradakilerden net etkilenmişsin. Buradaki cogu postlara inanmiyorum bazilari kurgu gibi. Sende hic o postlara girme canim eşinin aklinada böyle seyler sokma cikin gezin kafani dagit
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah kimsenin yuvasını bozmasın
tarafından
Rica ederim amin caanim
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Burda da çok etkilenmiş olabilirsin canım
(1,264 puan) tarafından
Olabilir canım ya
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kuzum eşin dediğin gibi biriyse gerçekten sen sadece sarıl ve şükret elinin tersiyle adamı itme
(1,264 puan) tarafından
Tek hatası bir iki kere rakı icti sonra tövbe etti bıraktı
(5,721 puan) tarafından
Hepimizin hatası yok mu hangimiz dört dörtlüguz ona da tövbe etmiş daha ne kuzum adamın aklına karpuz kabuğu sokma
(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım ya
(5,721 puan) tarafından
Hiç etkilenme burdan da oku geç yasin suresi aç sirkeli suyla temizle evi sende dua dinle eviniz huzurlu bereketli olsun kuzum
(1,264 puan) tarafından
Ay amin inşallah canım
0 oy
tarafından
acaba aldatsa sana mazeret mi olacak yoksa bu kadar aldatsin diye beklenem yersiz
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İlk burayi indirdiğim de bendede olmuştu o. Eşim asker adam nöbete gidiyordu acabami diyordum ay valla paranoyak olcaz en iyisi takmamamk
(1,264 puan) tarafından
Ya hamile olmasam programı silicem
(9,247 puan) tarafından
Bende günleri takip ediyordum sardım sohbete.
(1,264 puan) tarafından
Ben hem hamile hemde bebek bakımı takip ediyorum
0 oy
(2,255 puan) tarafından
Benide ekiliyor burası fazlası ile 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
bi hatasini mi yakaladin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşim bana bu kdr güvenmese ona asla sevgi ilgi göstermem kendi bkunda boğul derdim kusura bakma kimse bu kdr sıkmaya gelemez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 915 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,381 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.