+1 oy
1,171 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilen bilir şuan internetim yok çok yazamıyorum kocam görümcem yüzünden kızımı bırak git dedi annemle bana ve daha 4 günlük doğum yapmışım

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh kuzum ahh seni en iyi ben anlarım ben de 5 günlük sezaryanlı halimle baba evine döndüm çok üzüldüm çok ağladım sütüm kesilme noktasına geldi. Biliyorum ne kadar üzülme ağlama desek de boş ama bebeğini düşün sana çok ihtiyacı var şuan tek düşündüğün şey bebeğin olsun ona odaklan rabbim yardımcın olsun sakın üzülme herşey olucağına varır bebeğini bol bol emzir unutma senin stresin sütünü azaltır sütünden bebeğe geçer stresin küçücük yavrum bu insanlar nasıl bu kadar kötü kalpli olabiliyor bilmiyorum
tarafından
Aynen canım ama insan üzülüyor
-Reklam-
0 oy
(2,138 puan) tarafından
O bebeği anne kokusundan ve sütünden ayıracak olan vicdansıza Allah merhamet versin.

O gorumceyi de ıslah etsin.

İnsanlar ne kadar iğrenç ya adam olsa zaten 4 günlük bebeği annesinden ayırma lafını kullanmaz.Ama blöf yapıyor sen onu ve bacısını kov evden.
tarafından
Yok canım ev onlara kalsın
0 oy
tarafından
İyi kardesiyle yasasinlar ayni evde dul dul . Rabbim sana hayirli kapilar acsin . Sanki kendisi tek yasiyor evde kendisi karar veriyor kardesinin yasamasina 
tarafından
Neymiş ben karışamaz mışım
tarafından
Sakin konusma git o aramadikca sormadikca sorma evladini al git bide annende var yaninda onada demis .
tarafından
Evet annem dedi ben torunum için burdayım senin için degil
tarafından
Cok iyi demis
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Asla bebeğini bırakma o serefsizeee de haddini bildir 
tarafından
Asla vermem canım
0 oy
(1,165 puan) tarafından
nerdesin canim ne  yapdin ammeme gitdinmi. canim asla  aglama  uzulme. tamammi.   bebeyin kucuk ufacik saana  ihtiyCi var. olurmu. kendine  iyi bakmam gereken zamanlar. 
tarafından
Canım hala burdayız annemle yarın topuk aşısı var ve kontrolü dedim bunları yapıp gidicem odadayız annemle
(1,165 puan) tarafından
tamam annen yanjnda  ya onemlisi bu zaten yalniz  onlarla  kalma
tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 395 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayalunl (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 270 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (784 puan) tarafından soruldu
0 oy