0 oy
1,031 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kuzlar simdi gayet güzel bi muhabbetin icindeyken oglumuz olursa isim konusunu konusuyoduk hamle degilim bu arada neyse istemedigim bi isim söyledi bende gulerek olmaz koymam dedim sonra e kimligi ben cikarcm görürsün dedi bende gulerek dedim ki gider dava açarım sana bana dava açarsan kucaginfaki cocuktan da olursun dedi neyse ben hala gülerek tepki veriyorum dedm ki beni hafife aliyosan he yaptim birden bi parladı ve bana senin agirina koyarim guvendigine koyarım dedi ben şok oldum var mı itirazın dedi kucagindakinin tek degil seninde sahibinim dedi ama ben hala şok durdum yüzüne baktim bisey diyemedim hayır ne dedm onuda anlamış degilim

24 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
He he de geç boşver. 
tarafından
Olmuyo öyle cnm aileme soylemis gibi hissettim benim guvendigim insanlar kim ailem
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Aklın varsa bu adama bir çocuk daha verme.
tarafından
Suan hiç düşünmüyorum
0 oy
(14 puan) tarafından
Canim sen hafif uzatmissin gibi ama haklisin oda erkeklik taslamis sana bisy diyimmi zitlasmak yerine braber isim bulalim de eger esin seni dovmuyosa surekli kavganiz yoksa sende alttan alabilirsin biraz ben kendimden bunlari yasadigim icin diyorum her kavgada kotu huylarini dusuneki kalbin sogumasin ben neler yasadim her kavgada hep iyi huylarini aklima gettrrim yoksa kinlesiyo insan
tarafından
Cnm asla el kaldirmisligi yok bana sadece sakalasiyoduk dava açarım derken bosanacam manasinda degil ismini değiştirmek bazinda dedim ki gulerek bide benim guvendigim kim ailem ben bu küfürleri aileme soylemis gibi hissettim ondan soka ugradim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 523 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 286 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.