+1 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
1yasini geçti kızım hala disi yok ama damaklariyla ısırmaya başladı bugün çok fena oluyormuş ya npyn diyince de guluyo başına gelen olmuştur bu sureci nasıl atlattiniz Biseyler yaptınız mı 

10 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bilgm yok canm post üste ciksin
(660 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Tepki verirsen daha çok yapar görmezden gel bırakır
(660 puan) tarafından
Denicem cnm teşekkürler
0 oy
tarafından

Kızım da ısırıyor, önce bir iki kez uyarıyorum sonra yine yapınca kapatıyorum. Biraz ağlıyor, sakinleştikten sonra anlatıyorum yaptığın canımı acıtıyor fakan diye. Sonra yine aynı :) ama asla kızmamaya çalışıyorum, bir daha emmek istemezse diye. Kızım yeni bir yaşına girdi bu arada

(660 puan) tarafından
Az önce bu taktiği yaptım inslh bidaha yapmaz ya çok tuhaf oldum
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Dış için doktora gittiniz mi acaba benim kızım 8 9 aylıkken çıkartmıştı çıkartmadan önce doktora sormuştum 1 yaşına kadar normal demisti eğer çıkmazsa o zaman yine gel demişti
(660 puan) tarafından
8 aylikti  dişçiye kendim için gitmiştim o da1 yasa kadar normal dedi geçen hafta cocuk doktoruna gittim genetik olabilir dedi ama Bi dişçiye göster dedi yarın sorcam bakalım
(3,663 puan) tarafından
Aynen ihmal etme canım
0 oy
(249 puan) tarafından
Sabah emzirirken altta iki tane ustte bi tane var bir isirdi oyle bi aci yok yaa resmen savas halindeyiz 9 aylik kızım :))) 
(660 puan) tarafından
Ayyy oğlum var 6 yaşında ama onda yaşamamıştım şimdi çok tuhaf geliyor
(249 puan) tarafından
Kiz resmen gozler kapali kavga ediyoruz gogsumu sıkıyo cok canim yaniyo ama cokta hosuma gidiyo vallaa ❤❤❤
(660 puan) tarafından
:) :) Allah seni kiz
(249 puan) tarafından
Valla ya tirtil hanim bi uyaniyo agliyo oturup bekliyo besiginde aman bi tatli oluyolar :)))
(660 puan) tarafından
O an evet cnm çok tatlı oluyorlar
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tepkisiz kalmak en iyi çözüm. Bağırırsan ya da çığlık atarsan daha çok yapar.
(660 puan) tarafından
Evet tepki verince gülüyor
(4,668 puan) tarafından
Severim onun gülen suratını. Oyun sanıyordu annesi :). Ama sen yine de tepki verme yolsa ilerisi cok kotu olur.
(660 puan) tarafından
Aynen cnm daha dikkatli olucm
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Üste 4 altta 2 dişi var çok feva ısırıyordu hayır dedim bı kaç kez eskisi kadar çok isirmiyo ama yine arada isiriyo sonra kendi hayır diyip gülüyo.. hayır demenin yapmamasi gerekli olduğunu biliyo
0 oy
tarafından
Asko isirinca dişini sıkıp gülme yoksa oyun haline getirir hep isisir
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tepki vermemek
0 oy
(119,168 puan) tarafından
cok bilgim yok ama genelde bagirma diyolar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 449 göst.
19 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acelya nın annesii (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 389 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sevde34 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 378 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde MELTEM ❤ (2,172 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı

...