0 oy
445 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (247 puan) tarafından

Bütün ilaçlarımı bitirdim Grm düzelme yok cnm çok yanıyor napıcam şaşırdım artık Bi cozum bulan oldumu ne ii gelir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Göğsüne neşterle çizik atıp kanlı süt boşaltıyordu ablam hastanede korkutmak istemem 

tarafından
O nasil cozum kiz allahim
tarafından
Yapılıyor ablam başhmşire :D
tarafından
Anladim hastane nester diyincede tirstim yeminlen hassas yer zaten dusunemedim :D
tarafından
Rahatlıyorsun :D
tarafından
Insallah olmayizda gerek kalmaz bu goguslerin sut dolup tas gibi kesilmesi mi atesleniyo sanki yaniyolar gibi faln  iki uc saatte doluyodu yeni dogum yaptgnda ve uclari aciyodu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canim netten baktm 2 saatte emzir sicak kompres yap gogus duvarina masaj yap goguste sut birikmesne izin verme birikcek kadar uzun saatler emzirmezsen sag falan diyo bunlara ragmen 24 saat gecmezse hastaneye gidin diyo

tarafından
Hastanedee neşter :DDDD
tarafından
Var sende bi vahşilik gece yarisi belgesel izlemenden anlamaliydik :D
(247 puan) tarafından
Cnm bebeğim tam bosaltmyo gogsmu o yuzden saatte Bi sagıyorum hastane ye gttm ztn
tarafından
Her saat başı emzir devamlı sağ yoksa bir kase süt çıkarırlar senden bunu istemezsin sıcak havlu koy oralarına :D
0 oy
(382 puan) tarafından

Lansinoh krem canım bire bir çok iyi geldi ama ve bitkisel sürdükten sonra yıkanan gerekmiyor bu yüzden rahatlıkla kullaniyosun benimde çok canım açıyodu eczanesi bunu önermiş eşime çok iyi geldi gerçekden 

tarafından
Bilmiyorum yara flan olmadi bende ama dr en iyisi bu demsiti arada kasiniyo asiri sekilde dayanamiyorum o derece ama hemen geciyo surdgum an ferahliyorm
(247 puan) tarafından
Çok sagol cnm hmn aldrcm esme iltihabı kesiyor dmi
(247 puan) tarafından
Ucuna dgl ağır yere sürem dmi
(382 puan) tarafından
Ucunda sürdüm canım ben benim kesdi iltihap akıyordu benden bunu kullandım hemen kabuk bağladı sürdükçe kabuğu dusdu iki güne
(247 puan) tarafından
Ucunda bişe yok cnm yara ana iltihap değil sut damarlarında iltihap vr
0 oy
(178 puan) tarafından

Beyaz lahana yapragi haslayip ilik sekilde koyun cok fayda ediyo. Ve de buz kompresi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 215 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 233 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 48 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 174 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,563 soru

11,202,295 cevap

34,499 kullanıcı