0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
kapalı
Merhaba canım anneler ve anne adayları ben 6 aylık hamileyim ve eşimin 2. Evliliği. Eşimin 1. Evliliğinden 2 çoucuğu var ve yaşları küçük onlara şuan kayınvalidem başka bir şehirde bakıyor. Bizde eşimle başka bir şehirdeyiz. Eşimin diğer çocuklarından ayrı kalmasını istemiyorum fakat birararda da yaşamak istemiyorum çünkü kaynanam çocukları çok yanlış yetiştiriyor ve benim çocuk bakacak kadar bi psikolojim maalesef yok çünkü bende zar zor büyüyen bir çocuktum ve sorumluluk almak istemiyorum. Eşimle mutlu olmak istiyorum. Kayınvalidem her aradıgında dertleryle beni boğuyor sonra da aman oğluma birşey deme diyo kendini ve oğlunu düşünüyor çok dertliyim kızlar bi çare buraya yazdm yardm edin ben çok arada kaldm her konuda  
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Kaynananin amaci alip senin bakman için
(2 puan) tarafından
Yok istesenizde vermem diyo ama biz şuan yaşadığımız şehirdeyiz ve maddi anlamda zor durumdayız bunu duydu buraya taşının diyor
-Reklam-
+1 oy
(365 puan) tarafından
Ben çocuklara üzüldüm allah kimsenin başına vermesin tabi ama benim eşim öyle olsaydı ben bakardım ne kadar günahlar ya bi anan babanın boşanması en kötü çocuklara oluyor anne sevgisi baba sevgisinden uzak büyüyor içim yandı Allah onların geleceğini kaderlerini güzel pak kılsın . Masumelerin günahı nedir ki anne babayı onlar seçemiyor Allah annelerini de Hidayet ıslah etsin kalbine evlat sevgisi bıraksın çok üzüldüm 
(2 puan) tarafından
Çocuklar bana anne diyor ztn kendi annelerinin ismini duyduklarında deliriyorlar resmen istemiyorlar o kadını bnmde allaha çok şükür vicdanım var ama gücüm yok anlatabiliyor muyum çok hassas bir insanım biri birşey desin hemen gözlerim dolar ne yapıcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Anneleri niue bakmıyor
(2 puan) tarafından
İstemiyor çünkü ne arıyor nede soruyor bebekliklerinde de dövüyormuş ztn
tarafından
Ah ah niye yapmış o zaman
(2 puan) tarafından
Ah bi bilsem
0 oy
tarafından
canim yapacak bisi yok senin bakmani istiyordur ki dogrusu da babaanne yada anneanne yerine anne ve babanin bakmasi lakin burda oyle olmamis. keske anneleri sagip ciksaydi..sende bakamadigina gore mecbur dinleyeceksin..
(2 puan) tarafından
Ah cnm benim psikolojim bitik durumda kendime zor bakıyorum en ufak birseyde sinir krizi geçiriyorum. Bu durumlara sırf eşimi çok sevdiğim için katlandım.
tarafından
zor cnm Allah kolaylik versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Adeviyeyavuz (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 731 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu