0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
kendi odasindada yatiyo ama gece cok kalkip gittigim icin bi saatte bir uyaniyo meme istiyo bende odasina cok gidip geliyorum diye gece yataga getiriyorum keske gece 1 kere falan kalksa ya ozaman uyurdu odasinda

5 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Beselnmesini kesebilirsin bem 9 aylıkken kestim gece bespeesini çok güzel uyur sabah da mutlu kalkar 
(185 puan) tarafından
nasil kesebilirim kesersem butun gece uyurmu bide aliskanlik yapmis acikmasa bile emmek icin uyaniyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim 8 aylik bebeği erken ayirmamis misin yanindan onun icin ayri oda cok erken kendi yataginin yaninda bi besik olsa ikiniz icin daha rahat olur benim kizm 1 yasinda hala yatagimin yaninda besikte yatiriom cokta rahat ediyorm 
(185 puan) tarafından
oyle yatiriyoduk 5 . ayda tutunup kalkmaya basladi bende hem yerde yatsin hemde kendi odasina alisir dedim ama gece odar cok kalkiyoki yanima yatiriyorum mememde uyuyo sabaha kadar :(
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Benimkide oyleydi uyku egitimi verdim rahatladim valla
(185 puan) tarafından
bende vermek istiyorum ama korkuyorum yanlis bisey yapmaktan
(10,074 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem saatlerini duzenle öyle bile rahat ettigini goreceksin
(185 puan) tarafından
duzenliyorum sonra biyere gidiyoruz arabada uyuya kaliyo yada baska biyer oldugu icin uyumak istemiyo saat duzeni bozuluyo uyku egitimini adim adim anlatabilirmisin simdi saatlerini duzenledim diyelim sonra ne yapmaliyim
(10,074 puan) tarafından
Detaylari vermek dogru degil canim ama. 1 ay bir yere gitmemen kimseninde gelmemesi daha saglikli ozellikle uyku saatlerinde. Ilk hafta saatleri duzenliyorsun sadece sallayorsan sallayarak uyutabilirsin. 2.hafta yataginda sallamadan pispis patpatla. 3.hafta uzaktan sadece sesle temas ediyorsun
0 oy
tarafından
Bacım benim kızım 4 yaşında hala gece yanıma gelip uyuyor bazen ki direk bizim yatakta yatıyor ana kuzusu şimdi kardeşi olucak kardesin olunca nerde uyucak diyoruz da o benim besigimde yatar ben senle yatarım anacuum diyor :D
(185 puan) tarafından
oda guzel :D ama boyle alissin istemiyorum
tarafından
En iyisi en kısa zamanda ayırmak biz şuan ayiramiyoruz halasiyla uyuyo mesela daha ben oturma odasında oturujen uyku sırasında bakıyorum kalkmış yanıma geliyor canım anacum ben seni cok seviyorum diyo siniyor kucağıma uyuyor gece de sarılarak uyuyor :D
0 oy
(26 puan) tarafından
Bende o sekil yapiyorum yaa memeye alisti yanimizda yatmaya aliscak kotu yapiyorum ama desigin gbi meme cok istiyo. Aksam ilk yatırdığımda  besikte sonrakilerinde hep yanimda :/

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 599 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 494 göst.
0 oy
36 cevap 921 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde heygirls (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu