0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar sinirden çatlıycam yaaa alah herkese hayırlı komsu nasip etsin gerçekten ben en asagı katta oturuyorum evim çift daire söylemesi ayıp sarma saracaktım maydonozum balkonda dikili ordan biraz koparayım diye balkona cıktım afganlarda bahcede hortum döşüyorlar aldım hemen içeri girdim karsı komsunun kocası balkonda sigara içiyordu eşimi aramış senin karın dışarda adamlar çalışıyo karın balkonda oturuyo diye hatta sabah adamlar tam balkonumun önünde çalışıolardı eşime balkon kapısını kapatıver rahatsız oldum dedim eşim beni aradı sen balkonda oturuyormuşşun filan diye karsı komsuya da oturur oturmaz seni ne ilgilendiriyor bu demiş bende oturmadım maydonoz aldım geldim dedim tmm dedi bende sinirle gittim sen ne kadar yalancısın diye bagırdım sen git kendi karına bak dedim sen vardiyalı calışıon senin karın cirit atıyo sen gelmeden de eve geliyo dedim bu arada 35×4 günlük hamileyim sancı tuttu bişey olur mu acaba uzun oldu hakkınızı helal edin anneme anlatsam ortalı ayaga kaldırır bende buraya yazmak istedim acaba karısını şikayet etmekle kötü bişey mi yaptım suan felaket kavga ediyolar sesleri evime geliyo

22 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya vallaha anlamıyorum birşey olunca sizleri hemen sancimi tutuyo hemen kasilmanizmi basliyo eşin sana tamam demiş daha ne diye gidip adamla muhattap oluyon karsini dövse mutlu mu olcaniz
(1,101 puan) tarafından
Normalde hiç sancım olmazdı çünkü hiç sinir olmuyordum ilk defa oldum belki o yüzden tutmuştur niye bana iftira atıyo ya benim kocam onun lafına bakıp beni dövse ne olacak
(1,850 puan) tarafından
O zaman gidip hesabını sorarsin işte ama şimdi muhattap olman olmamış
(1,101 puan) tarafından
Sonradan farkettim ama iş işten geçti sanki bilerek huzur bozmak için yapmışlar balkonda yemek yiyip karsımda gülüp gülüp bana bakıyorlardı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karı koca ikisi de aynı bokk belli ki benim anlamadığım sizin numaralarınızın onlarda işi ne fazla samimiyet işte ne çıkıyorsa bundan çıkıyo 
(1,101 puan) tarafından
Çok samimi değiliz aslında eşimin numarasını da vardiyalı calışıyo adam bişey olursa ararsınız diye almış karısıda benim numaramı bi kere cocugunu bana bırakmıştı o zaman almıştı durmazsa ara diye yoksa slm slm o kadar yani
tarafından
Çok saçma insanlar komşularınız

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
0 oy
18 cevap 195 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (230 puan) tarafından soruldu
0 oy