0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde (1,079 puan) tarafından
Kızlar sinirden çatlıycam yaaa alah herkese hayırlı komsu nasip etsin gerçekten ben en asagı katta oturuyorum evim çift daire söylemesi ayıp sarma saracaktım maydonozum balkonda dikili ordan biraz koparayım diye balkona cıktım afganlarda bahcede hortum döşüyorlar aldım hemen içeri girdim karsı komsunun kocası balkonda sigara içiyordu eşimi aramış senin karın dışarda adamlar çalışıyo karın balkonda oturuyo diye hatta sabah adamlar tam balkonumun önünde çalışıolardı eşime balkon kapısını kapatıver rahatsız oldum dedim eşim beni aradı sen balkonda oturuyormuşşun filan diye karsı komsuya da oturur oturmaz seni ne ilgilendiriyor bu demiş bende oturmadım maydonoz aldım geldim dedim tmm dedi bende sinirle gittim sen ne kadar yalancısın diye bagırdım sen git kendi karına bak dedim sen vardiyalı calışıon senin karın cirit atıyo sen gelmeden de eve geliyo dedim bu arada 35×4 günlük hamileyim sancı tuttu bişey olur mu acaba uzun oldu hakkınızı helal edin anneme anlatsam ortalı ayaga kaldırır bende buraya yazmak istedim acaba karısını şikayet etmekle kötü bişey mi yaptım suan felaket kavga ediyolar sesleri evime geliyo

22 Cevaplar

+2 oy
(7,210 puan) tarafından
Karısının suçu ne canım yanlışa yanlış ile karşılık vermişsin adama cevabı kocan vercekti seni ilgilendirmez benim karım.ne yapıyorsa doğrusunu bilir diyecekti ..
(1,079 puan) tarafından
Çok sinir oldum bana iftira atmasına önce dön kendi karına bak sen dedim
-Reklam-
+1 oy
(861 puan) tarafından
Karısının suçu yokmuşta aman boşver hep biz mi iyi olmak zorundayız
(1,079 puan) tarafından
Çok sinir oldum bi anda cıkıverdi ağzımdan
(861 puan) tarafından
İyi yapmışsın haddini bilsin kopek ona neymiş senden seni mi izliyo
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Öfkeyle kalkan zararla oturur hesabı kocan ağzının payını versin sen adamla muhattap olmasaydın keske
(1,079 puan) tarafından
Durduk yere iftira atmasına sinir oldum onun karısı akşam 9 da cocugu evde yalnız bırakıp dışarı cıkan insan hatta bi keresinde cocu eşim kapıda bulmuş ben aradım komsuyu acmadı eşimde kocasını aradı komsu niye arıonuz kocamı diye bana cıkıştı iyilik yaptık cocugunu sokaktan topladık biz kötü olduk dedim bende kaçırsalar araba carpsa daha mı iyiydi dedim
0 oy
(365 puan) tarafından
Sen kadına neden laf atıyorsun ki belki o kadına sebep olacaksın nerde cirit attığını biliyorsun ve komşunuzla nasıl samimisiniz bu hakkı kendisine tanıyor başkasının namusuna dil uzatıyor resmen saçmalık cirit atıyor diyorsun iftira atmışsın resmen gözünle birşey gördüğünüz yok hadi gördüm diyelim bi anlık sinirle yapıyorsun ve o adam kimde eşine bunu diyebiliyor ve eşin buna tepkisiz kalabiliyor bu resmen karın erkekler için böyle demiş Allah muhafaza yaa 
(1,079 puan) tarafından
Eşim demiş zaten seni ne ilgilendiriyor diye bildiğim birseyler varki dedim işte
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi canım demekki o da sağda solda milletin karısına bakıyor aklına da acaba benm karıma da bakan var mı diye geliyor ki böyle bir bk yiyor şerefsiz 
(1,079 puan) tarafından
Gözüyle gördü maydonızumu alıp hemen girdim benim adamlar orda calışırken ne işim var oturmaya allahın günü mü bitti
(1,326 puan) tarafından
Ben karısını da arar söylerdim senin kocan beni mi gözetliyor diye
(1,079 puan) tarafından
Demedim artık bide sancım tuttu daha fazla kötü olmak istemiyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bence gayet iyi yapmışsın elin karısına karışacağına kendine baksın sanane yani sinir adam 
(2,244 puan) tarafından
Eşinin huyunu bilmiyo hadi eşin ona inansa sana şiddet uygulasa yada tvde görüyoruz kıslançlık uğruna neler yapıyorlar hadi eşin sana kötü davransa hiç mi vicdan azabı duymucak bu adam ben çok korkarım öyle şeyden ne demek kocanı araması
(1,079 puan) tarafından
Niye arıo bende anlamadım orasını işte normalde arasa hadi neyse yada ben otursam adamlar karına bakıo dese hadi ona da eyvallah ama hiç bişey yok ortada
(2,244 puan) tarafından
Valla çok iyi yapmışsın hiçte vicdan yapma oraya giderek ağzının payını vermişsin
(1,079 puan) tarafından
Eşim bana güvenmese inanmasa napcaktım hamile halimle yada şiddet uygulasa yapmazda bi anda yaptı onun vebali kime olacak
(2,244 puan) tarafından
İşte bende onu diyorum her eş anlayışlı değil ya huysuz bi eşin olsaydı Allah muhafaza
0 oy
(968 puan) tarafından
Umarim kocanla adamla konustugun icin sorun yasamassin onu soyleyen arar onuda soyler ... esi icinde dedigin olmamis sinirle hareket etmissin 
(1,079 puan) tarafından
Benim sorun yaşayacağım birsey yok ben eşime de dedim mecburdum maydonoz aldım girdim dedim tmm dedi niye böle bişey yaptı anlamadım akşam öğreniriz dedi ben biliyorum seni dedi
(968 puan) tarafından
Tamam esinin davranisi cok guzel ama senin adama gitmen bana gore olmamis simdi adam kocani ararsa karin geldi boyle boyle dedi ustune lafta ekleyebilir yoksa esine helal olsun ama bana kalsa muhattap olma ilerletirse polise sikayet edin yoksa esinin basi belaya girebilir
(1,079 puan) tarafından
Yok ben eşimi aradım kendime hakim olamadım gittim bağırdım dedim iyi halt ettin dedi :))ben sen sinir ol diyemi söyledim aslı var mı yok mu acaba diye sorayım sana diye söyledim dedi bi tutamazsın zaten kendini dedi benim gitmeme gerek kalmamış uzatırlarsa eğer bakarız icabına dedi cok sinir olup doğurma bakalım erkenden dedi
(968 puan) tarafından
Iyi bari bosver huzurunu bozma esinle.kahve yap otur balkonda adam belliki huzur bozmaya calisiuor bsey olmadigini gorsun
(1,079 puan) tarafından
Eşim gelsin öle yapcam :))
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Adamin niyeti kotu demekki 2 kere balkona ciksan o varken kendi uzerinede alinir sapik
(1,079 puan) tarafından
Sırf karsı karsı balkonumuz rahat girip cıkamıyorum dedim eşime perde diktiriyoruz yani bi düşmanlımız yok niye saçma sapan konuştu anlamadım normalde de eşimle slm slm o kadar yani
(3,101 puan) tarafından
Aman aman sen dkkat et perdeni cek acma.banada is atiyo der boyleleri
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İyi demişsin 
0 oy
tarafından
Erkegin orospusudabi baska oluyo he ben oylelerine boyle diyom 
(1,079 puan) tarafından
Güzelmiş :))
tarafından
Hakediyo pezemeg iftira atmak ne haddine kendi gotunu toplasin once
0 oy
(6,978 puan) tarafından
O sinirle adama çatardım sanane sen kimsinde benim kocami arayip ustelik yalan konusuyorsun derdim. ama karisini katmasan iymis. Pis dedikoducu herif
(1,079 puan) tarafından
Karısı da bana cıkıştı ne hakla kapıma dayanıyon aradıysa aradı diye napam bende söyledim
(6,978 puan) tarafından
Heee kendi kocasi ne hakla ariyorsa...sinirle söylemişsin, demesen iymis ama olmus artik. Buda ders olsun kadin gibi dedikodu yapmasin kocasi
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Keske esin verseydi cevabini karisini sikayet etmen iyi olmamis belki kadini kisitliyo cikarmiyor disari iclerini bilemezssin ki onun yaptigini sende yapmis oldun uzuldum o kadina suan sana yaptigida buyuk cirkinlik onami kalmis senin disari cikman oturman dengesiz 
(1,079 puan) tarafından
Yok cnm yaa ne kısıtlaması kadın benden rahat
(2,130 puan) tarafından
Olan olmus hamile halinle sakin olsan iyiydi ama napacaksin hadsizlik yapmis dinlen bol bol gerilme kasilman olmasin
(1,079 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Eşin cevabını vermiş canım zaten adamın karısının ne günahı vardı peki? Keşke yanlış olana yanlışla tepki vermeseydin. Mesela benim eşim kendi cevap verdikten sonra benim kavga etmemden de hoşlanmazdı çünkü lafının üzerine konuşulacak şey yok benim karımdan sanane demiş yani adam
(1,079 puan) tarafından
Karısı ben niye yalan konusuon benim kocamı arayıpta dediğimde aradıysa aradı sanane dedi o zaman tavan yaptı benimkiler diş biliyodu zaten bize bi kere bu gece kış günü evde yoktu eşimde çocugunu dışarda bulmuş 4 yasındaydı cocugu ben kadını aradım acmadı telefonu eşimde kocasını aradı yengenin basına bişey mi geldi acaba arıoz acmıyo telefonu cocugu dısarda buldum eve getirdim diye kadın bana bi bağırdı niye arıyonuz kocamı diye iyilik yaptık kötülük bulduk
(10,459 puan) tarafından
Zaten adamın araması abes kadın da ekstra tuhafmıl sen takma kafana erken doğum falan olmasın böyle saçma bir sebepten
0 oy
(561 puan) tarafından
İyi yapmissin peze.venk oyle bile olsa insan söylemez kavga cikar bisey yapar diye saklanir. Sinirle yapmssin iyi olmuş kendi derdiyle bogulsun pzevnk elalemin karısindan ona neymiş
(1,079 puan) tarafından
Aynen öyle karı koca bir olup bana yüklenecekler
(561 puan) tarafından
Sende deki demekki kocanın gozu bende bana bakip durduguna gore de
(1,079 puan) tarafından
Yok demedim artık o kadar iyice sinir olcam bu sefer bebeğime bişey olur diye korktum sancılandım zaten sinirden
(561 puan) tarafından
Aman canim 3-5 kurusluk insanlar icn canini skmaya degmez cok dikkat et
0 oy
(29 puan) tarafından
Ne tuaf ne edepsiz bir durum anlayamadıgim elalemin adami sana mi kalmış baskasinin namusu da yemeden icmeden kocasini arayacak velevki balkona ciktin hamileymissinde biraz oturayim dedin bundan komsuna ne onu rahatsiz eden nedir bu nasil kustahliktir da baskasinin namusunun bekciligine şaşıyor . Bazen sasirip kalıyorum ne ilginç insanlar  var
(1,079 puan) tarafından
Bende şasırdım kaldım onlara kötülükte yapmadım hiç
0 oy
tarafından
Sana Yapılan yalnış ayni yalnışı sende yapmissin eşin arayan p.zevenki geri aricakti s.ıcacakti agzina  
(1,079 puan) tarafından
Eşim açmış zaten allah var ya eşim hamile olunca bişey oldu sanmış açmış oda öle deyince eşimde sana mı kaldı benim karının balkona çıkıp cıkmaması niye dert ettin sen demiş
0 oy
tarafından

Şimdi aklıma takılan bir şey var. Soruyu 3 kere okudum ama baglastiramadim. Komşuyu anladım evin önünde adamlar çalışıyor o da tamam da evinin çift daire olması ne alaka onu bildirmenin amacını çok merak ettim :angel:.   :unsure:

(1,079 puan) tarafından
Evim çift daire olunca komsum cok rahat görebiliyor ne yaptığımı o manada dedim
tarafından
Yani şöyle. Çift derken daireler yan yana öylemi
(1,079 puan) tarafından
Ben kapıdan cıkınca onun kapısı karşımda
tarafından
Şimdi anladım cnm kusura bakma ben yanlış algilamisim.
(1,079 puan) tarafından
Önemli değil
0 oy
tarafından
Adamın yaptığında senin yaptığında hoş olmamış kusura bakma sinirlendiğim için karnın kasılmış olabilir ayaklarını uzat dinlen geçmezse doktora git mutlaka 
(1,079 puan) tarafından
Doktoru aradım gelin dedi gidicem cnm cok kasılıom
tarafından
Dikkat et genede benim doğumum kasılmaya oldu Allah korusun sakin olmaya çalış
(1,079 puan) tarafından
Eşim de gidelim baksın doktor takma sen dedi karısı doldurmuştur onu dedi msj atmış yalnış anladınız siz beni diye adamlar oturuyo orda demek istemiş saçmalamış iyice eşimde sen ne dersen de ben onun bunun lafına bakıp karıma saçma sapan hesap sormam karıma sordum doğrusunu söyledi olay benim için bitmiştir dedi ben karımın ne dediği önemli benim için yazmış bundan sonra kafanı çevirip benim haneme bakmayacaksın demiş
0 oy
(76 puan) tarafından
Yaa adama nasıl sinir oldum nasıl gerizekali ne uğraşmış senle  
(1,079 puan) tarafından
Evet sanki ona kalmış gibi istersem otururum da ama ben kendim rahatsız olurum zaten neye iftira attığını anlayamadım inan balkonum rüzgar vardı yağmur yağdı cok kötü oldu onu bile temizlemedim bide onu yapsam balkonda yattı dicekti herhalde
0 oy
tarafından
Adam manyak mıdır nedir eşini arayıp nasıl böyle birşey söylüyor. Ama keşke karısını karıştırmasaydın canım adam dengesiz belli kadına birşey yapmasın.
(1,079 puan) tarafından
Valla az önce çıktım balkona karı koca bi güzel yemek yiyolardı güle güle bide sanki o bağırma sesleri onlardan gelmiyormuş gibi çok raharlardı sahsen ben utanırım yaptığımdan yüzüme bakıp bakıp pişkince gülüyolar
tarafından
Dengesizlermiş demek ki muhattap olma canım.
(1,079 puan) tarafından
Yok olmuodum zaten bu saatten sonra hiç olmam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 43 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy
18 cevap 184 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy