0 oy
852 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar bilenler vardır yeni taşındım 2 ay oldu 1. 5 saat önce eşim şekerliği kırdı her yer şeker ve cam kırıkları oldu bende süpürdüm doğal olarak kadın alt çarprazım da oturuyor bu saatte neden süpürge yapıyorsun eşim uyuyor dedi (eşi öğretmen şu an çalışmıyor) bende napim abla böyle böyle oldu kusura bakma  dedim ama bu saatte de olmaz ki dedi şeker oldu her yer sabahı nasıl bekleyim sürekli geç saatte açsam haklısın ama 1 kere oldu o da mecburdum dedim neyse sana laf anlatamıyorum dedi neyi anlatamıyorsun kızım uyuyor dan dan kapıya vuruyorsun korktu kalktı ben bişey diyor muyum sana dedim öfleye püfleye indi aşağı sinir oldum akşam akşam haksız mıyım ama kızlar ya 

36 Cevaplar

0 oy
(48,963 puan) tarafından
milletin kocaları ne kiymetli 
(3,527 puan) tarafından
Sorma kuzum ya
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Haspam m.al karı yaa ağzının payını ver gönder Bi kere alttan alırsan çıkıp çıkıp üstüne gelir her b.oka 
(3,527 puan) tarafından
İstiyorsa gelsin bu sefer sakin olmam valla
0 oy
(863 puan) tarafından
Bizimkiler akşam 10da matkap çalıştırıyor bir kez gitmedik o saatte acıyorsa önemli birseydir bizim evdede oluyor acil yapılması gereken napalim yani geçimsiz komşun
(3,527 puan) tarafından
Ya tabiki canım keyfimden açmadım ya
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Baştan alistirmiyorlar sese hemen kapıya geldiğine göre insan biraz anlayışlı olur ah ah komşu cok önemli bacım bugün bana yarın sana
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
(13,203 puan) tarafından
İyi demişsin sen de. Ne kıymetli kocası varmış. Gece 3 te olsa şekeri öyle bırakmam yerde 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bırakılır mı ya
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Terbieysizlkk yapma bidaha kapımı çalma rahatiz olduysan defol bu binadan de 

Ben alt kata öyle yaptım anca biraz a.rahat etim
(3,527 puan) tarafından
Bi daha gelirse öyle yaparım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Haklısın iki dk duymazlıpa gelse ne olucak sanki bebek mi kocası kalktı gı mı birdaha yatmıyor gerzklı ya 
(3,527 puan) tarafından
Dengesiz mi yok bacım
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benim aşagdaki gibi komşusu olsa napıcak adam gece gündüz matkap tamir Bi senedir huzur kalmadı kaç kere şikayet ettik sen ilk defa yapmışsın nolcak sanki
(3,527 puan) tarafından
Yaa o zaman nolurdu acaba
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Salakmi ne ya abla bk git işine de kapa kapıyı yüzüne salk altındaki olsa tm dicm ama buda saçmalık 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu
0 oy
(1,358 puan) tarafından
En iyisi mustakil bahceli ev gece kac olursa olsun süpürkeyi acarim apartmaninda bu sorunu var bide senin komsu biraz tuhafmis bacim 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu en iyisi o
0 oy
(675 puan) tarafından
Komsum bunun icin sikayete gelse her halde kocami dusunemiyorum o kadini rezil ederdi cok sinirli bi kocam var cesaret edip de hangi komsu ona boyle sacma bisey icin gelir dusunemiyorum
(3,527 puan) tarafından
Aman dengesiz çok
(675 puan) tarafından
Belli zaten sanki ne calistirdin ki bi elektrik supurgesi dedigin gibi evde bide cocugun uyuyo buna ragmen calistirdiysan okadar cok sesi yokmus demek cok rahatsiz oluyosa tasinsin daha bu cocuk buyuyecek evde sesler cikarir bunun icinde gelir bu kadin
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım aman aman bi sesi yok kız kendi çocuğu çığlık çığlığa bağırır inan çocuktur diye bir kere bile bişey demedim kendi benim çocuğumun sesi için gelirse o zaman bende giderim
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Sende iyi sabir varmis bacim ben bir guzel ağzının payini vermiştim bi daha da tovbe ederdi kapıma gelmeye 
(3,527 puan) tarafından
Kız alttan alayım dedim bi daha gelirse öyle yapmam
0 oy
(924 puan) tarafından
Abla deme g otu kalkmış ne yapacak sabaha karınca dolsa ev onu pakleyecek ne biçim insanlar varya kendileri evde her haltı yerler süpürge sesine laf ederler sende yüz verme suna sessiz kaldıkça bu ses çıkarmıyor diye sürekli satasir
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım bi dahakine böyle olmaz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Gece 12-1 de dahi bi komşum ilk kez süpürge açsa ses etmem demek birşey oldu derim sürekli olsa anlarımda bazısı terbiyesiz anlayışsız oluyor
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Ev alacağına komşu al demişler benimde başımdan geçti böyle birşey yeni birkaç günlük evliyken yan komşum geldi sabahın 7 sinde gece banyodan su sesi geliyordu duvarınıza vuracaktim ama vurmadım bidaha gece su sesi gelmesin dedi şaka gibi yeni evli bir insana nasıl bu denilir ki birde eşimi çağırıp kapıya ona söyledi halbuseki dediği günde evde bile yoktuk demekkki dinlemiş ve Kendi kendine su sesi duymus 
(3,527 puan) tarafından
Terbiyesiz yaa

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 933 göst.
+1 oy
34 cevap 696 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 360 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy