0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Kizlar benim anlamadim  biz hep inek sutuyle  buyuduk  hicbisey olmadi gayet saglikliyiz  sonradan  neden buyuyunce  icilsin  dediler bu bir ikincisi  ne zaman inek sutu  verilir  ucuncusu  kızım yer diye sütlaç  yapmisdim  koyden  gelen sutle  yapdkdn  snra aklima  geldi inek sutu  icilmiyordu  vermim  demi

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Inek sütünü önceden yokluktan veriyorlarmış. Şu an o yokluk yok. Çocuğa faydalı şeyler verebilecekken aa bize bir şey olmamış ben de vereyim düşüncesini pek anlayamıyorum  ki ülkenin yarısından fazlası hastalıklarla uğraşıyor yani pekte bir şey olmamış diyemeyiz. Herkesin kendi bebeği verip vermeme konusunda kendin bilirsin. ama süt bebekler için gerekli bir şey değil 
(1,466 puan) tarafından
Şuan ki bebekler daha sagliksiz  bence gün gecdikce  ölüm yaşi  baya küçülmüş? Eski insanlar hep daha sağlıklı ve daha çok yasiyorlar  bi sütü  buraya  baglamamak  lazim  :)
tarafından
Ben sütü mü bağladım? Beslenme şekillerinden bahsediyorum. Kendi bebeğin ister ver ister verme. Ben sadece sütün bebekler için gerekli olmadığından bahsediyorum istediğin yere cekebilirsin
(1,466 puan) tarafından
Anliyorum peki:)
tarafından
Anlamana sevindimm
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Ona bakilirsa inek sutu ilede yogurt yapiliyo sutlac verebilirsin bence bende veriyorum biraz kizima
(1,466 puan) tarafından
Haklisin  canim evet
0 oy
tarafından
Sütlaç bende veriyorum kızıma ya 7 aylık. Doktor ver dedi. Günlük yoğurt yesin dedi ama süt direk olarak böbreğe fazla protein yüklüyor. İleri zamanda böbrek yetmezliği solunum sorunu protein kaçağı gibi sorunlar oluşturuyor dedi
(1,466 puan) tarafından
Bir-kac kasikdan  bişey olmaz sanirim
tarafından
Sütlaç. Yoğurt. Ayran. Muhallebi. Bunlari zaten artık vermelisin. Hele yoğurt günlük mutlaka yemeli. Ama sütü direk verme sadece. Geri sütlü herşeyden vermen gerekiyor
(1,466 puan) tarafından
Canim hicbisey yemiyor patates havuç yumurta hic isdemiyor bende ne vericemi sasirdim
tarafından
Aa niye ki yaa kıyamam. Ek gıdayı mi sevmedi minnoş ☺️
(1,466 puan) tarafından
Vermeden önce çok heves ederdi verdim yemiyor hayal kiriklina  uğradı haha :D
tarafından
Yaa kıyamam yaa ☺️☺️
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sütlaç Bnde iki kaşık verdim bisi olmadı 7 buçuk aylik oglum
(1,466 puan) tarafından
Sanırım bikac kasıktan  bişey olmaz
0 oy
tarafından
Cocuklara İnek sütünü sütlaç ,pudink ve muhallebi yaparak faydabilirsin bende öyle yapıyorum  
(1,466 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim:)
tarafından
Rica ederim kuzum:)
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Bende verdim bebeğine o aylarda hemde keçi sütüyle ama yemedi
(1,466 puan) tarafından
Benim kız da hicbisey yemiyor inan yumurta patates havuç tatlı seyleri bile zorla yiyor  belki yer umidiyle  yapmsdm  bende
(4,646 puan) tarafından
Kuzum deme benimki 10 güne 11 aylık olacak 6,700 gr ve hiç yemek yemiyor zorla yediriyorum
(1,466 puan) tarafından
Öle  kilodan  yana skntm  yok canim ama artık biseyler yemeli  beninki 9.5 kilo fazla bile kilosu  ama sadece beni emmek isdiyor zorla yoğurt veriyorum  gene sütle  doyuruyor  peşine karnini
(4,646 puan) tarafından
Maşallah işte süt yarıyor valaha benimki dal gibi olsun anne sütü daha iyi muhallebi yap ver
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnmkide yedi ayı yeni bititrdi vermiştik 
(1,466 puan) tarafından
Bi sknti olmadi değil mi canim
(1,523 puan) tarafından
Yok canm şükür olmadı zaten yediği iki tatlı kaşığı yoktur bile

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 193 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemlibayan (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 886 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,605 puan) tarafından soruldu

378,732 soru

11,336,598 cevap

34,798 kullanıcı

...