0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Arkadaşlar aldatan eşi ispatlamak için, telefonuna yüklediğiniz bir uygulama var mı onun fark etmeyeceği, mesajları görüşmeleri ele geçirebilmek için? Yardımcı olur musunuz lütfen nasıl ortaya çıkartılabilir bu durum? 

11 Cevaplar

+1 oy
(601 puan) tarafından
trak view var internetten araştir bak  ama ispatlasan ne olacak boşanacak misin yapamicaksan bence hic ugraşma kendi kendimizi yipratiyoruz yapti mi ýapiyo mu nerde bunu nu mu yapti şunu mu yapti diye diye biz kendimize yapiyoruz
(601 puan) tarafından
yyoutube den bak yaz orda anlatimli gösteriyor zaten
tarafından
Canım bunu biraz daha net anlatır msnz anlayamadım
(601 puan) tarafından
hangisi canm bak whatsap olan kendi tlfnunda whatsap web yaziyosun googleden kare kod geliyo esinin tlfnunda whatsapindan yukarda sag kosede 3 nokta varya orda whatsap web yaziyo oraya okutuyorsun okuttugun gibi onun whatsap ekrani tamamen senin ekranina geliyo ama  cikişa basma hic yoksa  cikarsin artik bidaha yapmak zorunda kalirsin
(601 puan) tarafından
normal tlfn msjlarida buna benzer bi yöntem youtube den yaz bak orda uygulamali gösteriyor tam olarak hatirlamiyorum ama
(601 puan) tarafından
trak view de bambaska bir uygulama onu da 5 yil önce yapmistim aklimda yok ama bende internetten izleyip yapmistim
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Cükü  kopasicalar :angry:

tarafından
Amin amin amin
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Kuzum mahkemede delil sayılmıyor aksine ceza alırsın haberin olsun 
(2 puan) tarafından
Avukat yazışmalar olur dedi, ekran görüntüsü vs
(10,878 puan) tarafından
Kuzum onun telefonundan olacak görüntü yani gizli bir uygulamayla degil.
0 oy
tarafından
Burda vardi birileri insallah onlar gorur de sende indirir kanıt toplarsın 
(2 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Düşüncesi bile kötü
0 oy
tarafından
Var canım inşaAllah aldatıyorsa o eşin teli mazgala düşsün tek diyeceğim uygulama dua 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Anca telefonda mesajlarını bırakırsak Kendi telefonundan çekersen deli sayılıyor onun telefonuna dinleme programı vesaire bir şey yüklersen Bunlar biri olarak sayılmıyor Hatta suç yerine geçiyor gizlilik hakları yüzünden ya yan yana yakalayacaksın ya da benim dediğim gibi yapacaksın mesela görüşmeleri var ise telefonda dökümanlardan çıkarta biliyorlar Sen mahkemeye verdiğinde eminsen Eğer dökümanda bir şey çıkacağına telefon görüşmeli kayıtlarını isteyebilirsin Tabii avukat tutman lazım bunlar için dilekçe yazılması gerekiyor abim boşandı oradan biliyorum
0 oy
tarafından
Burda bir arkadaş program indirip yapmıştı yakalamıştı eşini bilenler yazar ismini bende yazdım ismini ama bulamadım şuan 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bak smdi sana anlatıyorum o farketmeden nasıl olucak smdi bir tane face hesabı acıyorsun mesengr yüklüyorsun canım kendi teline ama sonra oraya eşinin numarasını kaydediyorsun sonra mesengr gir orda sms bölümü var ayarlarda oraya tıkla aç ona gelen sms leri sen kendi telinde mesengerda göreceksin ama face açtıgın zaman ona gelen doğrulama kodlarını sil bu kadar
0 oy
tarafından
Acer aktif var ses kaydedyo play strese 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ozel hayatin gizliliğine girer diye biliyorum yapılan sey. 

Onun telefonundan olmasj lazjm.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 487 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 690 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy