0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha once hic dis cektirmedim. .ya disim cekilcekmis. Yada ameliyatla alinicak.  Kizlar agridan beynim uyustu inaninki antibiyotik ne zaman etki edicek :( dis cektirmek yada o ameliay cokmu zor 

6 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Annem ameliyatli yaptirdi agri esigine bakar aslında bu durum dikiş atıyorlar dis etini birlestirmek için yan şekilde cikmisti disi çene kemigini eritecek düzeye gelmisti cektirdi
tarafından
Aci esigim cok yuksek.
Yani suan inanki gozlerimin önü coktu acidan.
(4,290 puan) tarafından
Ama pozisyonu kötüyse mecbur aldirman lazim
tarafından
Alincak tabi mecbur kotu cunku yandan cikmis oda maffediyor butun dislerimi
(4,290 puan) tarafından
1 ay sürer belki acısı ama geçince cok rahatlarsin
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bilgim yok post yukarı çıksın
tarafından
Sagol canim
0 oy
(12 puan) tarafından
Adı ameliyat oldugu için abartılıyor ben 4 yirmilik aldırdım bu şekilde. Hiçbirşey hissetmedim 5dk sürdü her biri. Zaten uyuşuyor hiçbirley anlamıyorsun. Bir tanesi dikildi. Diğerlerine dikiş atılmadı kendi kendine et kapandı. 
tarafından
Tesekkur edrim
0 oy
tarafından
ben 20likleri cektirdim 2 tane aynı anda evet ilk 2 gün epey zorluyor basın kalkmıyor agri sizi oluyor ama sonrasında cok rahatlıyorsun
tarafından
Sagol canim
0 oy
(2,001 puan) tarafından
Ben 2 kere oldum. Benim 20 lik dişim hem gömülü hemde yan duruyodu. Tek bir dişin ameliyatı 1 bucuk saat sürdü. İslem sırasında bisey hissetmiyorsun sadece ceneni açık tutmak yoruyo. Diş çıkarıldıktan sonra yerine dikiş atilmisti bende. 1 hafta falan sivi seyler tükettim kaşık girecek kadar bile agzımı acamıyodum. Yüzde baya şişlik oluyo agrı oluyo 1 hafta falan. Doktor ilac veriyo zaten. 1 hafta sonunda gidip dikişleri aldırıyorsun sorun kalmiyo
tarafından
Bebimkide surekli apse yapiliyor. Bugun gittim antibiyotik verdi ama agri gecmedi  aglicam acidan. Emziriyorum birde buyuzden agri kesici falan kullanaamiyorum.
(2,001 puan) tarafından
Sürekli apse yapiyorsa çektir kurtul baska çaren yok. 2 3 günde etki eder anca antibiyotik. Allah yardimcin olsn diş ağrısı cok zor cok cektim iyi bilirim
tarafından
Daayanamiyorum
0 oy
tarafından
Ameliyat zor değil. Ameliyattan sonra dikişlerini aldırana kadar ağrın olur sadece. Ama sonu belli olmayan bir ağrıyı çekmektense dişi aldırır iyileşme ağrısını çekersin.
tarafından
Ölcem agridan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 118 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 157 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serife003 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esma❤️Yasar (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,695 soru

11,426,421 cevap

34,985 kullanıcı

...