0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından
Yarın yirmilik gömülü dişimi cektircem çok korkuyorum altları çektirdim çok zorlandım şimdi üstteki olacak sanki o daha zor çekilmeyecek gibi napcam bilmiyorum içim ılıyor çok korkuyorum

12 Cevaplar

0 oy
(3,145 puan) tarafından
Benimki üstten çekildi biraz zor oluyor ben bir yandan çenemi tutuyordum çenem kırılmasın diye doktor baya zorladı çünkü 
(75 puan) tarafından
Yaa tamamen gömülü muydu ucu çıkmış miydi benim biraz var ucu inşallah çok zorlamaz
-Reklam-
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Altan bir taneyi çektirdim 10 sene önce o çileden sonra diğerleri için gidemedim :) üsttekiler zar zor çıktı alttaki diğeri hala çıkmadı. Ara ara vuruyor mahvediyor ağrısı. Geçmiş olsun canım
(75 puan) tarafından
Bende zorla çektirdim üç sene önce şimdi üstteki Lee ikisi aynı anda geldi uçları çıktı gerisi yine gömülü gitsem korkuyorum istemiyorum gitmesem ağrı cekiyorum
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Allah şifa versin çok acımaz inşallah. Nereye gittiniz çektirmek için özel dişçiler çekiyormu veya hangi hastane? 
(75 puan) tarafından
Üniversite hastanesinde cektirmisim alt ikisi i şimdi buna da onlara gidicem özel pahalı biraz tek dişe 750 işte ikisi 1500 dedi
(2,479 puan) tarafından
Hmm tamam canım eşim çektircekte oraya gitsin o zaman
0 oy
tarafından
ben amelıyatla aldırdım off dıyorum o an bısı yoktu aöa snra cok fenaydı normal cekımde hıc sıkıntı olmuyor ama
(75 puan) tarafından
Evet ya çok kötü oluyor üst mu alt miydi sizin
tarafından
alttı ama amelıyat ıle alındı 4 tane dıkıs vardı zor gectı 1 saate yakın surmustu uyusması ıcın 3 ıgne yaptılar gec uyustu cok feci şişti bogazım dolmustu sıslıkten yani surat balon gıbıydı ve morarıp sararmıstı  artık gerılmekten
tarafından
Ne demek her zaman :D
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben ki o kadar ağrıya dayanıklıyım eti kesip ayırıp içindeki 20 lik dişi çektiler ya çok zaman aldı ama hayatım boyunca böyle acı görmedim geri eti diktiler 
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım dişin pozisyonu düzgünse ve ucu görünüyorsa ve diş çekimini çene cerrahı yapacaksa korkma altlar daha zor geçiyo üstler daha kolay. Sana tavsiyem akşam yatana kadar buz kompresi yap eğer komplike bir çekim olursda işlemden sonra kalçadan bi ağrı kesici yaptır şimdiden geçmiş olsun
0 oy
(700 puan) tarafından
Ucu yoksa çok zor oluyor iki uc tane uyusmasi icin igne yapiyorlar dahasi doktora baya deliyor aciyor fln dis degil kocaman bir kök çıkıyor ayy
0 oy
tarafından
İkisini hamileyken çektirdim. Resmen işkence olmuştu yüzüm gözüm sisiyordu. 20 lik gitti oh be dedim. Korkma ağrı cekmektense bir gün ugrasirsin geçer 
0 oy
tarafından

Benim ucu yoktu zorlanmadım da  gayet güzel geçti altta 2 tane daha var gömülü hayla gidip çektircem;)

0 oy
(979 puan) tarafından
Bnim 3tane 20lk dis var cekilck zamaninda korktm cektrmdm pisman oldm. Hamilelik agzmdn burnumdn gldi smdi hala cok agrı ypyr ama bebegm az toparlsn diye bklyrum dha bgn 1aylık olduk. Cok mu zor olyr acaba uzun süryr mu
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy suan acidan agridan kafayi yemek uzereyim dis etim siss ve dia gömülü  gozukmuyor. Ama bnm en buyuk fobiim disciiii

Nasil giderim bilmiyorum ya

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 235 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esma❤️Yasar (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 182 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy