0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından

Kızım 17 aylık çok sinirli her fırsatta başını yere vuruyor yapma dedikçe daha çok yapıyor 

Bu aralar aşırı fazla 

Ailede genetik olarak sinir var onun suçu dgeil ama bu yaşta bu kadar fazla geliyor bana 

Belki benden babasından etkileniyor yanında tartışıyoruz ama her evde olur tartışma her çocuk böyle değil ki 

Niye kızım böyle yapıyor :( :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her cocuk boyle degil evet ama her cocugun tepkisini gostermesi cok cok farkli bazisi icine kapanik olur ici icini yer bazisi boyle sinirli davranir sizi yer siz once kendinizi duzeltin bebe otomatik olarak duzelir 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İstediği bişey olmayınca mı yapıyor
(402 puan) tarafından
Evet iki dakka ilgisiz kaldı mı böyle sürekli ilgi istiyor  ilgisiz kalınca hemen başını yere vuruyor
(2,523 puan) tarafından
Anladım canım.  Oda seni öyle ikna etmeye çalışıyor  galiba  tüm bebeklerin tepkisi farklıdır
0 oy
tarafından
Yanında tartışmamaya özen gösterin yazdığınız gibi bazı durumlar genetikte olabiliyor çok tepki vermeyin yaparken bilinçli yapabilir bir zaman sonra 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yani  demekki  sizden  dolayı canım  yanında  tartismamaya özen  gösterin her çocuğun  dışa  vurması  farklıdır
(402 puan) tarafından
Ama her evde olur tartışma yengem abim tartışır görümcem gillerde olur ama çocukları yapmaz böyle şeyler bı bizde mi çıkar tartışma anlamıyorum
Bizde kavgaların içinde büyüdük :(
(5,949 puan) tarafından
Ne dim  canım  ozman dewam  edin  siz  birde  doktora  götürün  çocuğu
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Kuzey istedigi olmadigi an yapiyodu duvara kapiya haliya nere denk gelirse basini vururdu tepsikiz kaldikca daha sert vurmaya basladi zamanla unuttu ama simdide issiriyo
(402 puan) tarafından
17 aylık ne zmaan geçer ısırmasına razıyım başını vurmasın Yeter ki
(119,340 puan) tarafından
Valla kuzeyde 1 hatta 1bucuk ay surdu
0 oy
(402 puan) tarafından

Postttt hortla çık yukarıya :D

0 oy
(493 puan) tarafından
Benimkide öyleydi cnm hemen ilgisini baska yere yönlendir bir gün o vurdu eğildim bende vurdum kafami yere ve anlattim durumu anladimi bilmem artik vurmuyor çünkü beni bıktırmıştı her istediği olsun istiyordu ac giriyorum neden giriyorum diye bile vuruyordu geçici bir durum 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Malsef benim oglumda oyle sinrlenince kafasini yere vuruyor malsef aglaynca felan oda sinirli 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 257 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu