0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Merhaba kızlar 17 haftalik hamileyim. 20inci haftamda eşimle birlikte şehir turuna çıkmayı planladık. Çok istediğimiz bir şeydi bebeğimiz doğmadan yapalım dedik. Bilecikte ikamet ediyorum. Öncelikle akdeniz taraflarına inip sonra ege kıyısından ilerleyip Bursa üzerinden Bilecik e dönücez. Rota uzerinde hemen hemen 1500 küsür km yapicaz.  Ama hergun bir ilde konaklayacağız. Doktor yolda 2 saatte bir mola verip 10_15 dakika yürüyüş yaparsan hiç bir sıkıntı olmaz rahatlıkla gidebilirsiniz dedi. Ama yakınlarım gitmemi istemiyorlar. Sizce sıkıntı yaşarmıyım? Günde en fazla 4 5 saat araba yolculuğum olacak.

4 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Dr git demişse sıkıntı yok
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Dr söylemiş zaten bi sıkıtını olmayacağını))) keyfine bak♡
(16 puan) tarafından
Olmaz dedi içimde rahat ama bişey olurmu acaba da demiyor değilim
(449 puan) tarafından
Ya bu etrafdakilerin beynine soktuğu gitme lafı işte..git güzelce gez keyfine bak..Bebek doğduktan sora bu günleri mumlar arıycaksın kız))
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bişey olmaz canım doğumun yakın bile değil daha ama mola vermeyi 30 dk en az yürümeyi göz ardı etme
(16 puan) tarafından
İlk gebelik olduğu için bilen varmı diye sorayım dedim. Gebeliğim sıkıntısız geçiyor Allah a şükür. Bişey olmaz diye düşünüyoruz dikkat edicem elimden geldiğince. Kızım doğduktan sonra bir daha gerçekleştirme fırsatımız olmucak bu hayalimizi :D
(1,326 puan) tarafından
7 8 sene ertelemen gerekir doğunca :D evde baş edemyrum tatili düşünemedim
0 oy
(262 puan) tarafından
Bende yapıcam canım doktora sordum 2 saatte bir 15 dakika yürü bişey olmaz dedi üstelik benim 29 haftalık hamile olcam
(16 puan) tarafından
Banada aynısını dediler ozaman Allah a emanetiz yapcak bişey yok dikkat edersek hayalimizi gerceklestirebiliriz :D
(262 puan) tarafından
Evet canım dikkat ettiğin sürece hem rahat edersin hem kendini kısıtlamak zorunda kalmazsin :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 76 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bahar_6565 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (846 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,257 cevap

34,765 kullanıcı

...