0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar şimdi konu şu bir kaç gün önce kayınvalidem kizindaydi benide aradi buraya gel sonra bize gideriz birlikte dedi neyse benimde isim falan vardı gitmedim ertesi gün tekrar aradı gelmiyor musun diye bende anne sen dedim oda eve gidim haber veririm sana dedi tamam dedi neyse eve geçti haber bekliyorum gelecek mi diye aradı siz gelin kızım benim başım ağrıyor dedi bende gitmedim yani kızına giderken başı agrimiyor ben çağırınca başı ağriyor bende gitmiyecem eşim gelince de soyliyecem yani hep kızına gidiyor bana gelmiyor hiç 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ama o sana bi kaç defa çağırmış sen gitmemişsin bence misile misil yapmış tek taraflı düşünmemek lazım gitseydin belki bidahaki çağırisinda gelecekti
(190 puan) tarafından
Ama canım evlendigimden beri hep biz gidiyoz o hiç gelmedi iki haftaya bir ordayım
tarafından
Direk yüzüne vur o zaman zoruma gidiyor bu yaptığın de ben olsam söylerdim
-Reklam-
0 oy
(457 puan) tarafından
Ne güzel kız gelmesin deli misin dert ettigin şeye bak
(190 puan) tarafından
Öyle deme kız benim takildigim kızına gittiği kadar bana hiç gelmedi iki sene olacak bir kere bile kapımı calmadi ya kızına gidiyor ama
(156 puan) tarafından
Bencede:))
0 oy
(6,978 puan) tarafından
2 kere aramis seni yok demissin canim, eger gercekten basi agrimiyirsa bundan gelmemistir. Yani onun yerine koydum kendimi, 2 kerr arasam ozellikle cagirsam gelmesen, bende sana gelmek istemem acikcasi
(190 puan) tarafından
Ama iki senedir hep ben gidiyorum
0 oy
tarafından
Belki kaynanan da sana kırılmıştır çağırdığında gitmedin diye
(190 puan) tarafından
İlk defa gitmedim iki senedir bir kere bile gelmedi hep biz gittik
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Eşine söyleyecek bir durum yok bence eşine söyleme alınganlık mevzusuna gelince evet alınganlık yapıyorsun o sana gelmiş sen ona gitmişsin bunların çok bir önemi yok boşuna kafanı bunları takma 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Dertsiz basima dert ararken ben
(190 puan) tarafından
Ne alakası var kızına giderken başı agrimiyor ki seside gayet iyi geliyordu
(119,338 puan) tarafından
Gelmesin daha iyi iste  niye bu kadar takiyon
0 oy
(3,457 puan) tarafından
O çağırınca sen gitmedigin için gelmemiş olabilir başı da ağrıyor olabilir canm hakli gibi geldi bana cnm
(190 puan) tarafından
İki sensedir hep ben gidiyorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Seni  2 kere  aramış  sen gitmemişsin  ama  kayinvaliden gelmedi  diye   kızıyorsun  bende  kayinvalidenin yerinde  olsam bende  gelmezdim 
(190 puan) tarafından
Sürekli bizi çağırıyor çünkü iki senedir bir kere bile gelmedi kızına gidiyor ama
0 oy
(97 puan) tarafından
Gitmen daha iyi değilmi kız ye iç çay iç kahve iç beleşe getir :)
(190 puan) tarafından
Rahat edemiyorum cnm kayinimda evde ne bilim
(3,551 puan) tarafından
Sjjsjs beleş mi.. Ağaya beleş. :D
(97 puan) tarafından
Tabi kız azcık git ye iç beleş hhhh
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok ufak şeyleri sorun ediyorsunuz başında harbi bir kaynana olsa mahkemelik olursunuz 
(190 puan) tarafından
Ne alaka ne var yani kayınvalidemi seviyorum belki ondan alınganlık yapiyorum sonuçta ben kadınla tartismadim sen gel anne dedim o da başım ağrıyor dedi ben de tamam anne dedim kavga etmedim yani hem ön yarığı yapıyor sunuz harbi olsa kaç yazar
(1,862 puan) tarafından
Kız öyle bir anlatmışsın ki kendi postunu başkasının postu olarak oku bi valla sende sinir olursun
(190 puan) tarafından
Niye sinir olacak misim ki sonuçta hiç gelmedi evime gelse tamam diyecem ama hep beni çağırıyor daha iki hafta önce ordaydim ne var yani evime cagirdiysam suclumu oldum hepiniz beni suçlu buluyor sunuz
0 oy
(247 puan) tarafından
Ama alinqalik yapma canım sana söyləmiş ama yinede kendin bilirsin
0 oy
(261 puan) tarafından
Sizi düşünüp kac kere çağırmış bide kızının evinde genelde anne kız yalniz kalmak isterler ama bu benim cok hoşuma gitti sahsen ben çok mutlu olurdum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 244 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 365 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 184 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.