0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar eşim çok yoğun çalışıyor bebeğimiz gece habire ağlayıp uyandırıyor bu gece salonda yaticam hiç uykumu alamıyorum dedi . Bende biraz bozuldum zaten geç geliyorsun muhabbet sohbet yok yatağı da ayır tam olsun dedim bir şey demedi ama cidden hep yalnız başıma sıkılıyorum bütün gün sonra böyle tek uyumak da ne bileyim 

18 Cevaplar

0 oy
(155 puan) tarafından
İlk günler zor oluyor canm bizde 4 ay sonra düzelme oldu 
(117 puan) tarafından
Bebeğimiz 9 aylık huy değiştirdi resmen gece hep mız mız
(155 puan) tarafından
Ayy artık bir yaşına girecek az kalmış niye böyle ki konuşmayı denedin mi rahatsız olduğunu soyle
(117 puan) tarafından
Yok normalde ayrı yatmıyoruz en başlarda sadece şimdi bu aralar bebeğim huy değiştirdi ağlıyor dişten olduğunu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Bende olsam bende kesin seninle aynı tepkiyi verirdim
(117 puan) tarafından
Dimi ama. Uykusunu alamıyomuş hep ben ilgileniyorum bebeğim zaten hemencecik susar bir iki salladigimda
0 oy
(310 puan) tarafından
Arafta gibi bişey oldum ikinizde haklısınız kendinizce
(117 puan) tarafından
Ama 9 aylık bebeğim canım o zaman büyüyene kadar ayrı mı yatalım dedim yine ses yok
(310 puan) tarafından
Bebeğin büyümüş artık gece niye kalkıp ağlıyor ki hasta filan mı
(117 puan) tarafından
Çok şükür iyi ama dişten malesef çok kaşınıyo gün boyu jeller ağrı kesiciler fayda etmiyor
(310 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin cnm eşinde azıcık anlayışlı Olsa keşke tek başına çocuğu yapmadın sonuçta
(117 puan) tarafından
Vallahi akşam aynı şeyi söyledim bende sanki çocuk sadece benim . Kıyamıyorum da böyle söylemeye çünkü bebeğime bakınca hani ne bileyim bir garip oluyorum tabiki canım ciğerim bakarım ayrı ama bende insanım sıkılıyorum bunalıyorum
0 oy
(156 puan) tarafından
Valla benim eşim hic ayrmadi yatagi gece gunduz calisiyo esim bebegimde aglayinca hemen diger odaya giderdim ben
(117 puan) tarafından
Zaten bir iki salladigimda uyuyor bebeğim öyle ayağa kaldırmaz ortalığı ona rağmen uykusu bölünüyormus
(156 puan) tarafından
Bahane biraz yani
(117 puan) tarafından
Bahane olduğunu düşünmüyorum ama şu var nazdan bence kâinatta onunla beraber uyusun istiyor ona da söyledim
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Valla bütğn gün çocuk ev işi vs insan 2 çift laf edecek birini arıyor. E eşler de yorgun oluyolar dinlenmek istiyorlar. İki taraf ta haklı tabi. İnsani şeyler istelenilen şeyler

Yoğun çalışıyo diyosun uykusuz kalıyoae Allah korusun zordur uykusuz çalışmak. 
(117 puan) tarafından
Evet zor biliyorum üzülüyorum da ama bende günlerdir evden dışarı bile çıkamadım . İki çift laf edecek kimse yok komşu vs. Tek başına bebeğimle bütün gün çırpınıyorum
(4,651 puan) tarafından
Ben de bugün 11 gün olmuştu evden çıkmayalı. Bugğn gemizlik bebek o kadar bunaldım ki aldım çıktım çocuğumu en sonunda Allahtan hava güzeldi. Eşim bazen tel e 5 dk dan fazla baksa söylenirim tek başıma yaşıyorum falan filan. Anlayışlı sağolsun da. Napalım canım çok şükür halimize.
Bugün o kadar hüzünlüydüm bi arkadaş vi komşu yok 5 dk girip çıkıp sohbet etcek diye? Yanlızım kendi kendime konuşuyorum diye.
Yine de şükür
0 oy
(736 puan) tarafından
Sende haklisin kendince ben olsam belki bende bozulurdum ama çok yoğun çalışıyormuş ona da hak vermek lazım boş boş duruyor olsa haklısın ama bu tarz şeylere bence çok takılıyorsunuz bu da tabii ki sabahtan aksama bebeklerimizle ilgilenip ev işleriyle falan ilgilendiğimiz için biraz muhabbet edicek kafa dağıtacak hoş sohbetli bir eş istediğimizden dolayi oluyor biz bile bütün gün evde olduğumuz halde gece bebeklerimiz çok uyandığında ***** gibi oluyoruz hicbisey yapasımız gelmiyor bide onu düşün uykusuz kaldığında işinde verimli olamayabiliyor . Benim bebeğim bizim yatak odamizda uyuyor sağımızdan solumuza dönerken bile uyanıp bidaha en az 2 saat boyunca uykuya dönmediği için oturma odasında kanepelerde yatıyoruz ben biraz kilolu olduğum için kanepeye de beraber sığmıyoruz ayri kanepelerde yatıyoruz yaklaşık 5 aydır ayrı yatıyoruz diye kötü bişey de olmuyor yani... Eğer salonla bebeğinin yattığı oda yakınsa bebeğin çok küçük degilse ağladığında hemen duyabiliceksen sende git onunla salonda yat:)
(736 puan) tarafından
Biplenen yerde s a l a k yazmıştım yanlış anlaşılmasın
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Eşimin uykusu ağır yaa cocuk ağlasa hemen uyanmaz heralde bakalım bebek gelince nasıl olcak bizim. Biraz idare et canım istersen sende eşini o da haklı sen de haklı yani geçer inşallah bunlarda :) 
0 oy
tarafından
Bende hep yalnızım bazı günler 1 saat görüyoruz evde. Bı işten gelir bı işe gider. Akşamları yorgunluktan uyur kalır. Yatak desen aylardır ayrı oğlum oturma odasında uyuduğu için. Ama bebek agliyorsa adam da yoğun çalışıyorsa napsın uykusunu almazsa nasıl çalışacak
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende aynı durumu yaşadım. Eşim yoğun çalışıyor.  Geçen gece bebiş sürekli uyandı. Ben eşime git öteki odada yat dedim. Sonuçta biz bebek bakıyoruz ediyoruz ama  onlarda yoğun çalışıyor. Bize daha iyi bakabilmek için.  Bence alınganlık yapma 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sadece bugünlük izin veriyorum derdim ben bi kerede bizde oldu oyle ama benim kiz cidden uyumadi. Geç yattı erken kalkacakti fln... 

Simdilerde yatak ayirmiyoruz cocuk uyumazda onu alio sakina gidiyom biz orda oynuyoz :)
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Neredeyse iki ay ayrı odalarda uyuduk görümcem benim yanımda kaldı hem doğumda rahatsızlandı bir ay yataktan kalkamadim hemde bebek huysuzlasti sancilandi diye iki kişi anca zapt edebiliyorduk çalışıyor yoruluyor diye ses etmedim bu bir aydır görümcem hastalandı bebekten Uzak durmak için bana gelmemeye başladı eşim benim yanıma geldi yine farklı yerlerde uyuduk bu gece ona artık birlikte uyumak istediğimi söyledim başta bebişi bahane etti sonra ben günah dedim ayrı yatıyoruz geldi horul horul horluyo can içim :sleeping::woot: yanıma almakla iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim horlama yüzünden:D

0 oy
tarafından
Üç aydır ayrı yatiyorum kendi isteğimle daha yeni yeni gidiyorum yatağa vardiyalı diye
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ama şöyle düşün adamcagiz ayakta durmali gündüz gözünü bile kapatamaz ya dikkato dagilsa ne is yapiyor bilmiyorum ama ben olsam alinmazdim tamm onunda cocugu tabi ama keyfi dgil yani salonda yatayim demesi
0 oy
(48,680 puan) tarafından
Onlarda hakli uykusuz çalışmak ta zor
0 oy
tarafından
Bebeğiniz 9 aylıkmış şimdi bizimki 10aylik yeni yeni düzelmeye başladı dokuzuncu ayda çok mız mızlik yapıyorlar , uyumuyolar  çocuklar bu ay genelde o uyusa da  bebiş uyumuyo napalim ben de giidiyodum ve ya o  mecbur çünkü bebiş önemli ,  geçecek tavır yapın ama abartmayın , üzülmeyin yanı:)) 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Benim çocuğum uyanıyor hemde 15 aydır her gün eşim bir kere bile ayrı yatmayı teklif etmedi ha etse kırılırım ama çalışıyor diye ses etmezdim. Haklısın, eşinde haklı. 
0 oy
(448 puan) tarafından
Çalışanın halinden çalışan anlar canim gun içinde uykusu geliyordur eşinin bu sefer calismasina  engel oluyordur..

Ben hafta içi birsey demezdim yatabilir ayri
0 oy
(762 puan) tarafından
Kızım dogdugu gunden beri biz ayrı yatıyoruz  vardiyalı çalısıyor uykusuz kalıyor ben kıyamıyorum kızım gece kalkar 2 3 kere e uykusu bolununce çslısn insan ıcın cok zordur.  Kızım uyuyunca ben arada yanına gıdıp uzanıyorum vey o gel diyor eşin haklı bence 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 216 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 184 göst.