0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar normalde eşim korunuyor bu ay bi kaza oldu ben umitlendim o da ümitlendi bekledim kan verdim doktor gebelik yok dedi esimde yanimdaydı ben kötü oldum cunku ben cok istiyorum bi kere daha boyle ümitlenmistim sonra gene boyle oldu eve geldik ben agladm tutamadm o da tamm bende istiyorm yapalım dedi neyse gönlümu aldi neyse iste iliski oldu bu gine korudu kendini sinir krizi gecirdim kendimi kullaniliyormus gibi hissediyrm suan konusmuyrm onla 5 sene mi yedi ya ben napiyim annemin yanına gitmeyi düsunuyrm kizlar napayim sizce

16 Cevaplar

0 oy
(16,063 puan) tarafından
Korunma amacınız ne 
tarafından
anladığım kadarıyla eşi korunuyormuş  o istemesine rağmen. tamam diyip yine korunmuş eşi.
(350 puan) tarafından
Ya para bi de kac 1 senedir askere gidicek ondan onceside bahaneler benim hakkimi yemiyor mu ya
tarafından
belli ve önemli bir sebebi yoksa bu yaptığı tabi ki doğru değil. sen al karşına konuş ben istiyorum de hakkım var buna. madem düşünmüyordu o zaman evlenmeden söyleseydi sende anne olmayı hak ediyorsun tabi ki.  eşinle konuş belki anlar seni.
(350 puan) tarafından
Ya beni kandirması gücüme gitti ya beni o kadar cocuk yerine koyuyor ki tmm yapicam deyip oyle yapti ya
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
5 senedir çocuk yapmıyorsunuz doğru mu anladım?istememesinin sebeplerini konuştu mu sizinle?
(350 puan) tarafından
Iste bende onu diyorum canim bende zaten mantar enfeksiyonu gebe kalmayi zorlastiriyomus kac senedir doktora falan da gitmedim noldu bilmiyorum ilerde sen istersin bu kez olmaz diyorum belki simdide olmicak bilmiyrm hemen olmuyor cocuk
(1,850 puan) tarafından
Bu askerlik 6 aya indirilmedimi şimdi hamile kalsan bebek doğmadan gelir . Ama acele etme isterse her şeyde vardır bi hayir.
(350 puan) tarafından
Indirildi canim ama 1 senedir gidemedi simdiye iki kere gidip gelmisti
(1,850 puan) tarafından
Ne istediğini bilmiyor demekki inşallah biran önce gider gelir belki ayrı kalmak yada askerlik yapmak net karar vermesini sağlar. Iyiki yaşın gencmiş çocuk için 40 â kadar yolun var
(350 puan) tarafından
Valla ben simdiden kendimi 40 gibi hissediyorum insallah canım saol
0 oy
(94 puan) tarafından
Hazır hissetmiyordur belki canım. Bebegim olsun istiyorum artik desen. 
(350 puan) tarafından
Dedim dedim nasıl agladigimi istedigimi biliyor ben kac senedir istiyorum
0 oy
tarafından
Nie korunuyoki canm peki
(350 puan) tarafından
Bilmiyorm bastan beri alıstı öyle gidiyor agzi istiyorum diyor ama yok yapmiyor
tarafından
Bnce bi sebebi olabilir cnm istemiyordur belki cocugu w tarafinda istem3si gerekiyor maalesef allah yardimcn olsn canm ins düzelir
0 oy
tarafından
Sebep ne korunmasının 
(350 puan) tarafından
Onceden paraydı 1 senedir askere gidicek onu bekliyorum gitmiyor ama
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Amacı ne ... 
tarafından
Kız korunmanın amacı ne olabilir :) :) çocuk istemiyor demekki adam
(9,247 puan) tarafından
İyide başta tamm demiş o anda vazgecmis
(350 puan) tarafından
O anda vazgecti bende sinirlendim canim ondan sonra kovdum odadan konusmuyrz sormadim bu kez neden boyle yaptin diye
0 oy
tarafından
Sebebini sormadın mi
(350 puan) tarafından
Para bi de askere gitcem diyor 1 senedir gitmiyor gidemedi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Amacı ne 5 senedir kendi hala hazırlayamamış madem baba olmak istemedi ne b.k demeye evlendi bunu sana evlenmeden önce açık açık deseydi 
(1,326 puan) tarafından
Adam kendine güvenemiyor ki ben bir cocuk bakamam diyor o sorumluluğu üslenemem diyor hala aynı evde msnz sen kaç yaşındasın
tarafından
5 sene uzun bir zaman herkesin hayatı bir şey diyemiyoruz ama evliliği neden sadece çocuk için düşünüyorsunuz ne bk yemeye evlendi demişsiniz biraz fazla olmuş iki insan birbirini sevip yaşamak istediği için evlenir
(1,326 puan) tarafından
Ben evliliği çocuga baglamıyorum sadece kızın böyle bir isteği varken bunu bile bile neden evleniyor
(350 puan) tarafından
Canim ben oyle bisey demedim kimden bahsediyorsun anlamadim
(1,326 puan) tarafından
Mkr nickli biri var ya ona dedm ben canım yanlış anladı onu söyledim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Oturup konuştunuz mu canım çocuk istediğinizi 1 kerede zor yani ama imkansızdı değil
(350 puan) tarafından
Kac kere konustum bak benim hakkima giriyosun ben hazir hissediyorum hazir enerjim varken yapalim herkes istiyor inan kardesim babalarımız bile
0 oy
(247 puan) tarafından
Canım ne diyimki isdemiyorsa desin isdemiyorum sen ağlıyorsun kendinde suc ariyorsun sana hic bir sey soylemiyor senin resmen yıkıldigini goruyor ama susuyor 
(350 puan) tarafından
Yıkildıgımı görup boyle yapmasi zaten gucume gitti gel yapalim diyor adam gene korunuyor alismis mi artik desem bilmiyorm nasil kiricam ben bunu
(247 puan) tarafından
Canım kadın yeteneklerini kullan  gözünü dondur boylede yaziyorum yani yoldan çıxart kocan diyilmi ama öncə bir konuş neden isdemiyorsun sorunun mu var diye
(350 puan) tarafından
Neler yapmadim canım bilsen neler yani yok adam tutuyor kendini  artik kendimde de kusur aramaya basladım piskolojikman yıkılıyorum
(247 puan) tarafından
Sende bir sorun yok bir doktora görün o zaman kocanla yada kocansiz git konus belki de bir ilac filan yazicak Allah yardımcın olsun canım kendini yipratma
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Valla sinir olcak kadarda var
(350 puan) tarafından
Resmen dalga gecti benimle
0 oy
tarafından
Cnm al karşına konuş belki baba olmaya hazır hissetmiyo. Belki de bakamayacagindan  iyi bir baba olamayacağından korkuyo. Önce nedenini ogren niye böyle yaptığını sor. Yuva yapmakta yikmakta iki imzaya bakiyo. Önemli olan devam ettirebilmek.
(350 puan) tarafından
Sordum herkes soruyor niye yapmiyorsun diye istiyorum diyor ama sonuc ayni beni kandirip duruyor
tarafından
Vardır altında bir sebebi cnm
0 oy
tarafından
Bir kadin olarak cocuk istemen cok normal ama esinle herseyi konusmalisin baba olmak istemeyen birini baba yapip sonra cocuga sana karsi ilgisiz olursa onu suçlayacaksin. O yuzden enine boyuna konuş . Korkuyor olabilir. Bir bebegin sorumlulugunu almak kolay degil
tarafından
Cocuk gibi hareket etmesin otur konis adam akilli sor korkuyor mjsin de senide anliyorum de
(350 puan) tarafından
Tamm son bi kez konuscam ama ben fikrinin degiscegini sanmıyorum yoruldum bir de konusmaktan anlatmaktan bebek videolari gösteriyorum belki ısınır diye yok ısıtamadam bir turlu bu mevzuya adamı
tarafından
Hayir ciddi bi cevap versin sen anlayisli ol konusurken. Baktin ciddi ciddi hic bir zaman istemeyecek o zaman seni daha fazla oyalamasin
(350 puan) tarafından
Canim o zaman beni gecistirmek icin tamm yapicam bende istiyorum söz yapicam haklısın dogru söyluyosun özür dilerim bak ayni bu kelimeleri kullanıyor sonra böyle yapıyor
tarafından
Cocuk mu bu adam ya  ne sacma
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm sakin ol önce erkekler biz kadınlar gibi değil yani duygusal bakmıyorlar olaylara korkusu vardır belki yani baba sorumluluğuna hazır değildir...

(350 puan) tarafından
Canım eve hayva.n aliyor yok kustu papagandi bana onlari baktiriyor beni boylr avutuyor korkuyorsa nereye kadar beklicem benim ilerde belki cocugum olmicak o isteyince zaten mantar enfeksiyonum var cocugum kolay olmicak
0 oy
tarafından
Sert bir dille uyaracaksin canım , bu şekilde devam edeceksen eğer ben annemin yanına gidiyorum 5 yıldır hep bir şeyleri bahane ediyorsun demek ki başka şeyler aramam gerekiyor altında diyip resti çekeceksin. Bırak kırılsın darilsin. Dalga geçer gibi tamam diyip korunmak nedir yaa ? Bak başlarda bende hiç istemiyordum çocuk falan sonra bir baktım ki eşim bir baskasinin çocuğuna içi giderek bakıyor , hep mi böyle olacak , hep mi bir başkasının çocuğunu seveceğim demeye başladı ve o çocuk istemeyen asla dogurmayacagim diyen ben o halini gördükçe mahvoldum. Şuan hamileyim ve o kadar mutlu ki. Senin eşinde biraz sert dili ve resti hak ediyor. Kararının ciddi olduğunu ancak böyle anlatabilirsin. Hakkınızda hayirlisi olsun inşallah ♥️
(350 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim hayirli olsun allah saglikla kucagina almayi nasip etsin inan benimde icim gidiyor baska bebekleri gorunce kiskanmis gibi mi oluyorum diyorum masallah diyorum bebege bisey olmasın diye kac kere önünde agladim azcik vicdanı olsa yapmaz bana bunu ya ici hic gitmiyor
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Çocuk istememesini bir nevi anlarım ama seni çocuk yerine koyup tmm tmm istiyorum deyip seni kullanmasını anlayamam sinirlenmekte haklisin
(350 puan) tarafından
Bende buna sinirlendim dalga gecer gibi beni kandıriyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 810 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aybezdumya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 401 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,676 cevap

34,943 kullanıcı

...