0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uyurken izlemeyi sever misiniz? Ne kadar masumlar, sanki gerçek değil gibi. Kızım bir yaşını geçti hala anne olduğuma inanamıyorum bazen :) bu güzellik bana nasıl nasip oldu, kimin güzel duasını aldım acaba diye düşünüyorum. Hele uyurken, sanki oyuncak bebek. Nefesini kokluyorum , çok güzel değil mi ya :)

13 Cevaplar

+1 oy
(964 puan) tarafından
Bende izliyorum su an o uyuyo ben onu izliyorum sanki ruyadayim 9 ay karnimda taşıdım mucize gibi anne oldum buyucek bana sarilicam annem dicek bazen duygulanip agliyorum bile
(940 puan) tarafından
Aynen agladigim zamanlarda çok
tarafından
Yaa evet ben de diyorum bazen kendi kendime, bu çocuk benim karnimdan çıktı. Nasıl güzel bir mucize ya. O tekmelerini hissettiğim bebek yanımda şuan
(964 puan) tarafından
Evet canimm Allahin bi mucizesi cennet kokuyor resmen bak gene duygulandim kiz
(940 puan) tarafından
Yerim Seni
-Reklam-
+1 oy
(968 puan) tarafından
Suan hamileyim ilk bebegim yorumlari okumaya geldim safak 34. 
tarafından
Ah o heyecanlı bekleyiş ♥️
0 oy
tarafından

Hem de nasil izlemesi oyle huzur veriyo ki Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.. Bazen uyurken ozleyip fotograflarina bakiyorum :)

tarafından
Bütün gün elinden tutup yurutmemi istiyo, yoruluyorum. Az uyusa da dinlensem diyorum. Uyuyunca da sanki yapacak biseyim kalmamış gibi oluyor :)
0 oy
(940 puan) tarafından
Kesinlikle her yerine hayranım her yerine kokusu 

Elleri ayakları 

Izledikce şükür ediyorum sadece uyurken değil emzirirken yemeğini yedirirken oyun oynarken 
tarafından
Hele gülünce sanki çiçek kokulu rüzgar esiyo de mi :)
(940 puan) tarafından
Hemde nasıl işte tek dişi ile maşaallah diyorum büyüyünce daha daha güzel olur :)
0 oy
(2,130 puan) tarafından

O uyurken bende uyyom :D

tarafından
:))))
(2,130 puan) tarafından
:p napim gii
tarafından
Hayatın gerçekleri:))
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim ya öyle masum güzeller ki 

Bende bazen diyorum bunlar benim çocuklarım mı diye çok şükür rabbime
tarafından
İnsan inanamıyor ya, az önce ben de yanına uzanmıştım. Ağlayarak gözünü açtı baktı ben yanındayım elini uzatıp kolumun üzerine koydu ve uyumaya devam etti. Bir bebeğin sırf beni gördü diye huzurla tekrar uykuya dalması... Gerçekten anlatılmiyor :(
(2,523 puan) tarafından
Oyy kıyamam canım ya vallahi öyle ya anne sevgisi güveni kadar güzel bişey var mı ❤️
tarafından
İnşallah hep hissettiririz ve hissederler o güveni, sevgiyi
(2,523 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(11,086 puan) tarafından

Ben şimdi uyusalar da kafa dinlese modundayım :D ama  ilk zamanlar hep öyle oluyor, tabi ki hâlâ izlediğim oluyor ama kısa sürüyor artık :D

tarafından
Uyuyana kadar ben de öyleyim aslında :)
(11,086 puan) tarafından
Öyle ama yoruluyoruz :) Uyurken küçük oğlum elini yanağıma koyuyor ona bitiyorum mesela:) büyük oğlum uykusunda konuşur nadir de olsa :) takip ediyorum sürekli ikisini de izlerim ama hakkaten uyusunlar diye saati bekliyorum artık :D
tarafından
Bazen biz de eşimle bakisip bir saat kaldı, yarım saat kaldı diye kas göz yapıyoruz, çocuk anlar da üzülür diye dile getiremiyoruz :))
(11,086 puan) tarafından
Ahahaha o da iyiymiş :D benimkiler de babasını bekliyor uyumak için dk sayıyorum şimdi 12 dk kaldı eşimin gelmesine :D
0 oy
tarafından
Okadar sessiz duruyorki bütün gün koşturan peşinden o değil gibi insanın içine sokası geliyor uykuda kuş uykusu uzun sürmüyor seyretmemde :D
tarafından
Aynenn, bir yandan ah ya uyudu şimdi ne yapıcam ki ben düşüncesi bı yandan Allahım uyanır da ya tekrar uyumazsa tedirginliği
0 oy
(48,759 puan) tarafından
ayni ben Rabbim layik görmüş vermis ne yaptimda ödülü kızım oldu diye düşünüyorum ☺️☺️ benimki büyüdü hala öperek izleyerek severek rahatsız ediyorum☺️
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kesinlikle evet, ama en çok nazar da uyurken değermiş bebelere. Bol bol oku annesi
0 oy
(266 puan) tarafından
İzliyorum kokluyorum binlerce kez şükrediyorum Allaha. Bazen öyle an oluyor ki yanımda uyuyorken sırf uyanmasın diye telefondan resmini açıp bakıyorum... ♡♡
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben izlemeye korkuyorum nazar değer diye o kadar güzel Maşallah ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Insanlar uyurken en korunmasız olduğu andır ve özellikle bebekler uyurken izlenmez çünkü nazar değmesi en önemli anlardan biridir oyuzden onu o haldeyken izleyip nazara uğratmaya çalışmam ama dayanamayıp bir kaç kere izlemisligim var
tarafından
Aa hiç bilmiyordum zaten elimden geldiğince her akşam uyuttuktan sonra okurdum. Şimdi izlemem de
(1,862 puan) tarafından
Severken bile duvara bakki nazar değmesin bana böyle öğrettiler ne kadar  doğru bilmem ama başkasının çocuğu mesela tatlı gelir gözüme hemen ya duvara ya göğe bakarım çocuğa nazar değmesin diye dikkat ederim böyle şeylere
tarafından
O kadarını yapabilir miyim bilemiyorum ya ,☺️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 233 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 218 göst.
23 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 204 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (572 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 215 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,425 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...