0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Ablalar bu eve  Taşınalı 1 sene olcak bir aydır böcek bastı evimi giriş katta oturuyorum altta suriyelilrr var çok pisler acaba napsamda bu böcekleri yok edebilirim 1 ay sonra doğumum var 3 yaşındada oğlum

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım Karaböcekse yandin korkutmak istemem ama onlar çok ürüyo biz ne yaptiysak kurtulamadık malesef en sonunda taşınmak zorunda kaldık zaten biz cikdik dan sonra yıkılmış bina mutahite verildikden sonra zor 

(73 puan) tarafından
evet ışığı alınca yok oluyonlar gece çıkıyorlar
tarafından
Onlar kalorifer böceği malesef ondan kurtulmanın tek yolu evi taşımak olacakdır siyah böceklerde dahil olmak üzere ilac falan fsyda etmiyo yani ne olursa olsun herseyin içine girebilirler kalorifer böceği
(144 puan) tarafından
Kalerufer bocegimi acaba kahverengi uzun bacakli olanlarsa onlardan bizde cok cektik yapmadigimiz almasigimiz ilac klmadi duvarlarda yerlerde heryerde vardi
tarafından
Zahide aynen ince uzun bir böcek dimi uzun bacaklı ondan kurtulamassin ki çünkü günde 1000den fazla yavru doğuruyo
(144 puan) tarafından
Evet ince uzun sari bisey cok itici bi goruntusu var. En sonunda evi ilaclatacaz gibi duruyo gercekten bitmiyolar:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bahçeli ve alt kat evimiz olduğundan sürekli ilaçlıyoruz en etkilisi. Ziraatte böcek haşere ilacı var küçük bir şişe 5 litreye sulandırıp,fısfıs şişeyle kullanıyorsun baya zaman gidiyor ve etkili çok. Onu tavsiye ederim. Bir gün onunla dip köşe ilaçlarsın yani eşin maskeyle yapsın sen değil, bi kaç saat dışarda dolaşıp eve gelince havalandır. Sonrasında 10 günde bir dış kapının oraya sıkarsın. Ter temiz olur.Ara ara eve yine sıkarsınız. Biz öyle baş ediyoruz sıkıntı yok. 
(124 puan) tarafından
bende dediğin ilactan kullandim kokunu kuruttum
(3,136 puan) tarafından
Bende kullandım karıncalardan kurtuldum
tarafından
Karıncada çok vardı bizde oluk oluk kapının önü, her bir şeyi yok etti ondan önce raid felan haftalık kurtarıyordu bu baya iyi. Tanıtım gibi oldu ama bende sizde çok memnunuz belli ki :)
(3,136 puan) tarafından
Aynen valla çok memnun kaldım kökünü kuruttum resmen :))
0 oy
tarafından
Belediyenin ilaclama hizmetleri oluyo en azindan bizim belediyede var. Sende arayip ogrenebilirsn
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence sen hemen ordan taşın tarlım
0 oy
(406 puan) tarafından

Canım evi ilaçla bi kaç gün evde durma. Ama süpürgeyle çekme sakın çünkü çekince içinden birdaha çıkıyolar makinayı temizlesen bile 

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Suriyelileri yok etmen lazım canm bizde öyle bi kiraya verdikte bebek bezlerine kadar evin ortasında geziyordu pisliktende olur yani senin eve gelmiştir belki 
0 oy
(396 puan) tarafından
Bizim evde de oldu ne yaptıysak kurtulamadık en sonunda 3 gün eve girmedik firmaya ılaclattık öyle bitti ablamlarda da vardı taşınınca onlar da geldi öyle pis böcekler öldürünce yumurta bırakıyo daha çabuk ürüyo
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız aman çocuğa dikkat et uyuyunca falan allah korusun ısırır falan çamaşır suyuyla sil her yeri delikleri falan varsa tika onları int bak yapılabilecek şeylere 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İlâçlarsan kurtulabilirsin canım. Bizim evde de karınca çok fazlaydı yaz kış farketmez evi tertemiz yapıyordum yerde zerre kir olmadığı halde halıların üzerinde heryerde geziyorlardı. Herkes diyordu kim naptıysa bir türlü bitmedi dediler. Ziraatçilerin yanında bir ilaç almıştık böcek haşere ilacı. Bütün evi ilaçladım birkaç kere kökünden kurtuldum çok şükür. Sende onu araştır istersen
0 oy
tarafından
Söyleyeyim canım ben çok çektim en son eşim karaköy'den bir ilaç almıştı pamuğa sürüp evin el değmeyen yerlerine koyuyordum dolap arkalarına mutfak tezgahının alttan görünmeyen kısımlarına falan sıkıştırıyor dum bitti gitti Allah'a şükür ama ilacın adını hatırlayamıyorum ilaç satanlara sorarsanız bu şekilde tarif edip verirler sanırım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
13 saat önce Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.