0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Benim esimde uzman yeni sayılır 1.5 yil filan oluyor. Bazi sorunlsrimiz var bosanma durumuna geldik dunde post acmistim ben istiyorum o istemiyor anlasamiyoruz. Bende psikologa aile terapistine filan gitmeyi teklif ettim kabul etti gideyim ama meslegimi etkilerse diyor. Psikologa gitti diye isine yansir mi bu durum meslege baslarken sormuslardi cunku psikologa gittinmi tedavi aldinmi vs falan diye. Gitsek etkilenir mi yani suan?

13 Cevaplar

0 oy
(996 puan) tarafından
Canım evlilik terapisti piskolojik bi sorun degilki yani hiç bi sorun teşkil etmez 
(996 puan) tarafından
Allah bu erkekleri bildiği gibi yapsın ne diyeyim iyice burnunu sürt 2 çocuğun var ailende arkanda yok ise zor en iyi seni ben anlarım ona seni kaybetme duygusunu tattır seni çantada keklik sanıyo su an
(3,151 puan) tarafından
Hayir canim biliyo beni kaybedebilecegini daha once terketmistim onu 1 aylik evliydik daha aileler baristirinca donmustum geri. Kafama koydugumu yaparim bilyor ama akli sira göz dagi veriyo bosanmiyim ondan diye. Onunda sevdigine inancim kalmadi ama o inkar ediyor sevse bunlari yapmazdi sevmiyosa niye bosanmiyor anlamadim. Cozmeye calisiyoruz bakalim.
(996 puan) tarafından
Vallahi canım ne diyeyim kelin merhemi olsa başına sürermiş benimkide o hesap
(3,151 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun :(
(996 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Seninle ne alaka si var herkes gidiyor benim bile gidesim var eşim nöbetçi yarın bir sorarım istersen canım  .hatta bir arkadaşı eşini götürmüş hiç öyle bişey demediler
(3,151 puan) tarafından
Bilemedim esim oyle deyince bende onu tek gondermeyim diyorum kendimde gideyim anlatayim yaptiklarini filan bana ne hissettirdigini tek basina gitse herseyi demez cunku belkide.
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Canim benim esim hakkride doğu gorevindeydi git dedim gitmedi görevimi etkiler dedi bi arkadasi istanbula atandi gemide sahil guvenlkte uzmandi gemi batti bogulmadan zor kurtuldu arkadaslari sehit oldu o da pskiyatriye gitti askeriye gondermis onu, onlara misafir olrk gittk karısı dediki bu kaza olmasa gemi batmasa gidemezdi gorevden atarlardi dedi. Neyse bizim tahin edirneye cikti buraya geldik esim astsubay a sinirlenmis tartsmislar sinir krzi gbi bise gecirdi ust rutbeliler psikiyatriye gonderdi 13 gun kaldi orda görevini etkilemedi kendileri gonderdgi icinmi blmyorum.
(3,151 puan) tarafından
Hadi ya ama esim travma vs yasamadiki o turde sadece evliligimizdeki sorunlar icin gidecek biz anlasamadigimiz icin yani iliskiyi duzeltmek amacli yinede etkilermi acaba. Ozel olsa bilmezler ama devlette sira alinca psikologlar ruh sagligi ve hst olarak geçiyor ya o yuzden ikilemde kaldim.
(1,064 puan) tarafından
Aynen devlette gecyor kayitlar
0 oy
tarafından
Biz eşimle zamanında gittik. Dinledi, dinledi gönderdi. Hiç birşey yapmıyorlar :) Çıkınca daha çok kavga ettik :) 
(3,151 puan) tarafından
Hadi canım hem ozel hem fiyati 300 tl hemde dinleyip yolladi mi sadece. Yazik vallahi. Kavgayida para bosa gitti diyemi yaptınız yoksa :)
tarafından
Yok biz sandık ki çözüm önerisi sunacak, sadece herşeye tamam dedi :)
(797 puan) tarafından
Esin üç yüz TL'yi sana verseydi sen bı ayakkabı çanta alsadiyn bir ay keyfin yerinde olurdu dimi:))))))))ben öyle yaparım şahsen
tarafından
Yok canım o zaman çalışıyordum :) Para almazdım eşimden.
(797 puan) tarafından
Ne güzel ya çalışmak
0 oy
(797 puan) tarafından
Canım bence etkilenir abime bı sirayim bkim
(797 puan) tarafından
Canım görev yerine göre degsirmis genede daha bilgili birine sorun
(3,151 puan) tarafından
Hadi yaa. Neyse esim ogrensin onu o zaman ama gitmemek icin yalan soylermi acaba etkiliyor diye oda var. Neyse bakalim kismet sagol canim ♡
(797 puan) tarafından
Sende sağol canim
(797 puan) tarafından
Canım iyi kötü eşinin işi var dizide seviyrsq başka sorun yoksa kadın fln alttan al ye iç gez dur eminim ki bizden daha kötü durumda olanlar vardir
(3,151 puan) tarafından
O konuda haklisin iste.
0 oy
tarafından
O psikolojik sorunlar için geçerli evlilik terapisti ile ilgisi yok cnm 
(3,151 puan) tarafından
Ama devlette sira alinca ruh sagligi ve hst bolumunden aliniyor ya sistemde cikinca evlilik icin gittigimizi bilmezler ki diye tereddut ettim.
(638 puan) tarafından
Canım ruh sağlığı bölümünden almıcaksın, aile terapisi çok ayrı bi şey. Özel bi kliniğe gidin bence, riske atma adamın işini
(3,151 puan) tarafından
Devlette randevu alirken psikologlar o sekilde geciyor ama isim olarak. Ozelde de seanslar cok tuzluya mâl olur diye dusunmedim yaa.
(638 puan) tarafından
Bence gitme devlet hastanesine
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benım eşimde uzman ama aile terapistine gitmek bi sıkıntı olmaz ancak depresyon ilaçları kullanırsa öyle yansır nöbette uyuma vs... 
(3,151 puan) tarafından
He onlar yok cok sukur ama aile terapistide devlette sira alirken yine ruh sagligi ve hst olarak geciyor psikologlar o yuzden sistemde cikinca acaba etkilermi dedim bende.
0 oy
(427 puan) tarafından
Psikoloğa gitmek belki sorun olabilir ama aile terapisti sorun olmaz bu arada sevindim canım adına 
(3,151 puan) tarafından
Devlette psikologlar oluyor ama aile trapistlerine nerden ulasiriz ki. Henuz bisey duzelmediki canim :/ benim hala umudum yok bosanmak istiyorum ama o diretiyor bi gitsin bakalim nolcak dedim iste bende duzelecegi yokta iste.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Gitmesin canım Bnce sıkıntı olur. Herseyiinceliyolar
(3,151 puan) tarafından
Oda ogle diyo ama baska carede birakmiyo kendi kendine duzelmiyor yardim almasi lazim. Anlasamiyoruz evliligimiz bitecek yoksa ben katlanamiyorum.
(3,532 puan) tarafından
Senin adına gdin doktara canım ona kayt yaptrmayin
(3,532 puan) tarafından
Anca öyle olur psikoloji da bunlar önemli bi asker için gorewi tehlikeye grmesin canım
(3,151 puan) tarafından
Ahnen en mantiklisi o galiba oyle deniyelim bi.
0 oy
(446 puan) tarafından
Canm işini bilemiorm ama paraya kiyin mümkünse tabi özel bı yere gidin beraberde gidebilceginiz
(3,151 puan) tarafından
Tek seferlik olsa sorun degil ama surekli seanslara cagirirsa karsilayamayiz kuzum 2 yasinda kizim var 10 gunluk bi bebek var. Borcumuzda var masrafimiz cok. Surekli gidemeyiz yani. 1 2 sefer ancak.
(446 puan) tarafından
Hiimm anladm canm o zaman en iyisi dewlet
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım yansiyabilir emekliye ayrılırken
(3,151 puan) tarafından
Hadi ya. Ozele gitsek bilmezler ama oda cok tuzlu oluyor yaa.
(196 puan) tarafından
Valla hiç bilmiyorum orada da gözükür mu ama gozukmezse gidin belki faydası olur yuvan yikilmaz
(3,151 puan) tarafından
Aynen bakalim kismet artik gerisi. Hayirlisi olsun.
0 oy
(3 puan) tarafından

Benim esımde uzman 1.5 yıldır evlıyız ve sureklı kavga edıoz sureklı bosanma asamasındayız en kucuk seyı pireyi deve yapıoz ve sıddet bıle olmuştu ve suan 8 aylık hamıleyım yıne bosanma asamasına geldık bızım kavgalarımızın en buyuk sebebı olmaz olasıca aılesı:D bızde pıskologa gıdelım dedık gıdemedık bn bi ara kafayı yıyordum delirdim sanıyordum kendı kendıme ev hapsı cezası verıyordum ama acı ceke ceke olgunlastım suan o bana bır söyluyorsa bn 10 söyluyorum laflarının altında kalmıyorum aılesinede gereklı cevabı verıyorum bnden ıyısı yok suan :D uzamn ve polıs eşlerinin genel sorunu bosanma sıddetlı geçimsizlik ıs pıskolojılerını bizede yansıtıyorlar baska bıseu bısey degıl

(3,151 puan) tarafından
Galiba oyle babamda uzmandi bize pek yansitmazdi ama annem illaki cekmistir bazi sıkıntıları. Benimkininde bj ailesi var allah dusmana vermesin oyle ailr olcagina hic olmsa daha iyi o derrce diyim. Ama esimde kopamiyor yinede gördüğü halde.
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Devlet olmazsa kayıtlara geçmiyor ilac bile ozel reçete ile aliniyor
(3,151 puan) tarafından
Devlete gitmeyi dusunuyorum ama randevuyu kendi adima alip gorusmeye beraber girelim diyorum bende.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 377 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 563 göst.
1 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 687 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Esraeae (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.